Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей116Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 28 из 28
Показано с 271 по 273 из 273.
 1. #271
  Offline
  Пророк

  Re: Отдых у воды


  Ото Вы жрёте...

 2. #272
  Offline
  Пророк

  Re: Отдых у воды


  4 червня на пляжах Полтави відкриють купальний сезон

  До цього числа працівники рятувально-водолазної служби підготують благоустрій на пляжах Ворскли в межах міста

  Сьогодні перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко з робочим візитом відвідав комунальну організацію «Рятувально-водолазну службу Полтавської міської ради»

  Щороку працівники рятувально-водолазної служби задля безпечного та якісного відпочинку жителів та гостей міста під час купального сезону готують водні об’єкти. Працівники водолазної служби проводять роботи по очищенню дна річки Ворскла, а також місць масового відпочинку громадян від небезпечних об’єктів, які можуть нашкодити відпочивальникам. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міськради.

  Начальник комунального підприємства «Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради» Євген Савчук наголосив що з початку купального сезону служба перейде в посилений режим.

  — Прошу відпочивальників бути уважними, дотримуватися правил безпеки при плаванні, не перебувати довгий час під відкритим сонцем, не вживати на пляжі алкогольних напоїв, — підкреслив Євген Савчук.

  Валерій Пархоменко зазначив що роботи по покращенню благоустрою річки Ворскла йдуть у штатному режимі і тому купальний сезон відкриється як і заплановано — 4 червня.

  Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
 3. #273
  Offline
  Banned

  Re: Отдых у воды


  DashaK, ...всё, отработал(а). Линк запощен- копеечку за спам пост получил(а). Теперь иди... на...
+ Ответить в теме
Страница 28 из 28