Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 16
Показано с 101 по 110 из 157.
    Banned

Re: Комунізм - загроза миру?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Та ні, не "лєт", а тижнів.

Alex_Tee_, копі-паст рулить. Клас, оці набори "юного бійця червоної армії" на деяких сайтах, це щось.
    А вы хотите что бы все эти года, имена и цифры я в голове держал?
    Я же вам не Андрей Слюсарчук

И знаете что меня удивляет?
    Это то что люди вспоминают 1 год голода при Сталине(после чего он исчез ВООБЩЕ) и не помнят о том, что до Сталина ,только ХIХ в. Россия пережила 40 голодовок.
    Правда парадокс?

Серега...

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Только при Сталине в селах начали строить школы и дет.сады!!!
    Не забывайте, что при тов. Сталине начали строить и лагеря и загонять туда не только родителей , но и детишек.
    Везде были , есть и будут СВОИ "перегибы", но............
    таких, как мы жили в СССР .........не дай БОГ, чтобы такое повторилось.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    внимательно читайте сообщение и ловите мысль, а не используйте извращенную ментовскую логику
    ...
    Мысль ваша достаточно прозрачно читается и без ментовской логики.

Нет, имплантант импортный.
    Для своих они его не применяют, это я знаю.
    Только на экспорт...
    И кто же пришивал нам этот ихний исключительно-экспортный имплантант? Врачи вредители?
    Зануда

Да нет после смерти СТАЛИНА, начался отрыв партийной элиты от масс
    И это совершенно другой этап развития коммунизма.О чем Сталин и предупреждал...
    На певні думки наводить також факт, що "отрыв партийной элиты от масс" відбувся не лише в одній країні, а майже всюди, де намагалися жити за "завєтамі Ілліча". Здається, така побудова суспільства є утопічною, і "отрыв от масс" закладений у самій її суті, ІМХО. Поступове збільшення контрасту між тим що відбувалося, і тим що декларувалося, призводив до зневіри у ідеалах.
    Наприклад - у газеті пишуть про дивовижні економічні здобутки радянської влади, а люди, що приїхали хоча б з туристичної поїздки до Угорщини, розповідають цілком інше. По телебаченню завіряють, що ми досягли нечуваних технологічних рівнів, а люди прагнуть "діставати" японські магнітофони, бо вони не "жують" касети.
    Для того, щоб краще зрозуміти Вас, я хотів би почути відповіді на
    наступні питання:
    1. Чи доводилося Вам вчитися у радянській школі? Бути піонером, комсомольцем?
    2. Чи Ви працювали на підприємстві за радянських часів?
    3. Чи служили у Радянській армії?
    Особисто я можу ствердно відповісти на всі три питання, отже маю певний досвід у предметі обговорення. Ваші дописи часто викликають усмішку, адже подібні тексти, що мали б переконувати у надзвичайному щасті радянських людей, я вже читав колись у "Піонєрской правдє".
    Люди старшого віку досить часто з ностальгією згадують радянський лад. Це не дивно, адже тоді вони були здорові, сильні, сексуально активні. А тепер, маючи роки та хвору печінку, важко зберігати об'єктивність.
    .

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Особисто я можу ствердно відповісти на всі три питання
    По Вашей логике:

А тепер, маючи роки та хвору печінку, важко зберігати об'єктивність.
    Banned

Для того, щоб краще зрозуміти Вас, я хотів би почути відповіді на
    наступні питання:
    1. Чи доводилося Вам вчитися у радянській школі? Бути піонером, комсомольцем?
    2. Чи Ви працювали на підприємстві за радянських часів?
    3. Чи служили у Радянській армії?
    1.Да я был и октябренком и пионером, до комсомола наверное год не успел
    2.Да работал в колхозе , мой дед там был председателем.И видел все изнутри так сказать
    3.Нет не служил, не успел.
    part of me

Да работал в колхозе , мой дед там был председателем.
    Клас. 5 балів
    Мило, ось і починається вимальовуватися картина "кому на Русі СРСР жити гарно".
    Зануда

1.Да я был и октябренком и пионером, до комсомола наверное год не успел
    2.Да работал в колхозе , мой дед там был председателем.И видел все изнутри так сказать
    3.Нет не служил, не успел.
    Дякую за відповіді.

Gonosuke, що ж тут "за моєю логікою"?
    Особисто для Вас пояснюю свою логіку:
    Не дивно, коли людина ностальгує за часами, коли вона була здорова, сильна та молода.
    Літні та хворі люди часто дуже песимістично сприймають реальність, попри об'єктивність.
    Коли я стану старий та хворий, мені теж здаватиметься, що "раніше все було краще", бо МЕНІ було краще.

На мою думку, перекидуватися з одного боку принадами, а з іншого - недоліками СРСР - справа досить безглузда, адже кожен маю свою систему цінностей. При кількості критеріїв більше одного, будь-яка оцінка є суб'єктивною, то що ж ми намагаємося одні одним довести?
    .

На мою думку, перекидуватися з одного боку принадами, а з іншого - недоліками СРСР - справа досить безглузда, адже кожен маю свою систему цінностей. При кількості критеріїв більше одного, будь-яка оцінка є суб'єктивною, то що ж ми намагаємося одні одним довести?
    Если тему закроют, против не буду
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Клас. 5 балів
    Мило, ось і починається вимальовуватися картина "кому на Русі СРСР жити гарно".
    Йа тож в колхозе работал... класса с 6 кажится. И сцуко, это давало понять откуда жратва на столе, ( на рынке) берется.
    Если у тебя об этом вчепятления исключительно по дачному участку. То плиз не трынди хоть.

Откуда вы все такие умные стали... Причем шо интересно ВДРУГ!
    де вы были 1989 году?
    1991 году?
+ Ответить в теме
Страница 11 из 16

Теги для этой темы