Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей380Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 32
Показано с 201 по 210 из 318.
    Пророк

Re: Украина-мертвая зона

мені подобається, що автор теми тепер дискутує сам з собою. сам із себе наводить цитату, сам її спростовує... це вже другий такий випадок. поки що утримаюсь від діагнозу.
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Посмотрите на Грузию...
    звідки ви знаєте, інформований ви? ви ж щойно вчора казали, що не можете назбирати дві тисячі гривень, щоб поїхати до Туреччини на п'ять днів, і взагалі ніколи не були за кородоном, бо вам це не по кишені, хоч і працюєте 21 годину на добу.
    звідки ви знаєте?
    я був в Грузії у 2000, 2004 і 2009 роках. мені смішні ваші фантазії.
    Грузія - це, країна, де не беруть хабарів, щоб уже не казати про все інше.

Зануда

помъятаты наше мынулэ и с озознанием своей лоховской натуры
    если основная идеология - "я лох"?
    Ці лозунги Ви самі вигадали, то не приписуйте їх іншим. Ви просто фантазьор.
    Серега...

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ви просто фантазьор.
    Он не фантазьор- он просто сам не знает и не понимает, что говорит( точнее пишет). Лишь бы шо , аби не мовчки.........
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    мені подобається, що автор теми тепер дискутує сам з собою. сам із себе наводить цитату, сам її спростовує... це вже другий такий випадок. поки що утримаюсь від діагнозу.

звідки ви знаєте, інформований ви? ви ж щойно вчора казали, що не можете назбирати дві тисячі гривень, щоб поїхати до Туреччини на п'ять днів, і взагалі ніколи не були за кородоном, бо вам це не по кишені, хоч і працюєте 21 годину на добу.
    звідки ви знаєте?
    я був в Грузії у 2000, 2004 і 2009 роках. мені смішні ваші фантазії.
    Грузія - це, країна, де не беруть хабарів, щоб уже не казати про все інше.
    там все решается по принципу каждый друг другу кум, сват, брат, племянник и т.д.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ці лозунги Ви самі вигадали, то не приписуйте їх іншим. Ви просто фантазьор.
    Так а разве не это является основным идеологическим принципом украинской истории? Какой период не возьми - все плохо, над нами все постоянно издеваются, куда ни глянь. Голодоморы там, войны, поляки, татары, паны, коммунисты... Сколько можно плакаться? Абы не мовчкы... Кризис, одни долги, кредиты, денег нет нифига, производство стоит... Пока народ не взбунтовался нужно срочно бросить кость народу для того, чтобы молчал, пока грызет. Вот вам голодомор и вспомнили, документы рассекретили, памятников настроили, будто деньги некуда девать. Ну признает Россия факт геноцида и что? Скидки на газ получим? Щас! Так нафига это нужно? "Разделяй, стравливай, властвуй", не похоже, как думаете? А вы тут все - помним, гордимся... ЧЕМ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Так а разве не это является основным идеологическим принципом украинской истории? Какой период не возьми - все плохо, над нами все постоянно издеваются, куда ни глянь.
    хм, так давайте не будем нити! давайте мовчки працювати, відбудовувати, не звертати всі корні зла і вину за поламаний шпінгалєт в туалеті на президента, депутатів чи ше когось, а просто полагодим його! да, коли влада конкретно заважає жити, коли з’являються непереборні стихії типу перманентного башляння впрововж життя чи шось подібне то ми здаємось. ми навіть просрочений товар не любимо здавати в магазині, бо знаєм чим це чрєвато (не кажу за всіх, но я як уявлю як комусь доводити і псувати собі карму розборами і шкандалями.... ех).
    може в нашій історії забагато горя, але ж не треба аж так усе перевертати з ніг на голову. є й хароше, є героїчне, є на чому виховувати і самому виховуватись.
    давайте не будем однобокими в своїх судженнях, м? може це наш До ("у кожного своє дао і свій шлях широкий", як писав один) - в цій діалектиці, в протиріччях, але і в невіддільності.
    але ж признаймось собі, багатьом з нас так подобається жалітись. собі, сусідці, родичці з іншого міста/країни, у якої напевне всьо ну тоооочно не так як у нас. бо ми звикли думати шо хуже чим у нас не буває. дивна філософія, правда?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    багатьом з нас так подобається жалітись. собі, сусідці, родичці з іншого міста/країни, у якої напевне всьо ну тоооочно не так як у нас. бо ми звикли думати шо хуже чим у нас не буває. дивна філософія, правда?
    Это не просто философия, это менталитет, в генах, если можно так выразиться. Плюс к тому это все подстегивается правительством.

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    так давайте не будем нити!
    Конечно давайте! Об этом и разговор, многие об этом и пишут, нужно работать, а не отвлекаться на "кости", о которых еще пяток лет назад не вспоминали
    Banned

Учитесь, мля, фашисты:

http://rutube.ru/tracks/2833009.html...3caf4e35a43860
    Сразу видно, что человек истинный патриот на самом деле, а не кричит об этом, а, реально, только родину поганит
    Зануда

Учитесь, мля, фашисты:
    Ну от Ви знову. Ляп! Навісив ярлик.

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    А вы тут все - помним, гордимся... ЧЕМ?
    Розумієте, справжня історія будь-якої нації вочевидь складається як з героїчних, так і з ганебних стрінок. Бо нація - це люди, а серед людей бувають герої, а бувають зрадники. Отже, на мій погляд, треба пам'ятати ганебні сторінки, аби вони не повторювались, і героїчні, щоб брати приклад.
    Але я ніколи не закликав перекручувати історію так, щоб висвітлити українську націю надгероями - чи потомками атлантів, чи прибульцями з космосу т.і..
    Цим займаються псевдовчені, якіх у кожній країні вдосталь.
    Далі, давайте відділяти владу країни від Батьківщини. Владу люди завжди будуть критикувати, будуть незадоволені нею. Це відбувається у всіх країнах, де є свобода слова, навіть з розвиненою економікою. А повага та любов до Батьківщини - це одна з рушійних сил, що примушує людину не бігти, як пацюк з корабля, що тоне, а працювати тут, заради хоча б своїх дітей.

Існують країни у Африці, майже вся минула історія яких - це рабство. Тобто героїчного дуже мало. Так що ж їм робити? Закопати себе від сорому у пісок? Навпаки, я з великою повагою ставлюся до тих, хто не героїзує штучно свою історію, а навіть від такого минулого здатен будувати майбутнє. І також я впевнений, що як тільки вони забудуть минуле, відразу виникне небезпека його повернення.
    Пророк

Учитесь, мля, фашисты:

....
    Спать...спать...спать.......
+ Ответить в теме
Страница 21 из 32