Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей380Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 32
Показано с 151 по 160 из 318.
    Пророк

Re: Украина-мертвая зона

Сказилися хлопці...
    З.Ы. Собственно, диагноз был ясен с самого начала, но такой быстрый регресс...

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    но такой быстрый регресс...
    підозрюю, шо всьо-таки прогрес. скоро можна буде підручники писать для УМСА...
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Да, у меня русская гордость за наше совместное славное имперское прошлое одного государства, а не кучки князьков-царьков и я этим действительно горжусь! Как любой американец сейчас гордится своей страной
    Гордіться, своєю російською гордістю, за Росію, токо їдьте гордіться туда, а не тут. Бо Україна вам не сирьєвий придаток Росії, і такі як ви дуже добре показуєте ставлення пересічних російських громадян до нашої країни. Ніхто не буде вас поважати, якщо ви вважаєте всіх крім себе лохами.
    От у вам точно російський менталітет, з усіма витікающими наслідками. Ну що ж, мені також жаль вас, і таких як ви, які вважають себе пупом землі, тому що коли настане час, і ваша пупська милість прозрить, то побачить - що навколо нікого немає, є тільки спільники(якщо ще остануться), величезна гордість і впевненність в своїй правоті. А знаєте, хто завжди впевнений, що один він правий?

Вдачі вам на вашому нелегкому житті, без любові, взаєморозуміння і друзів. Бо жодна нормальна людина із здоровою і адекватною психікою не витримає ваших царських замашок, підкріплених лише егоізмом, цинізмом і переконанням що всі навколо - *****, один ви пахуча роза.
    До речі білет в Росію коштує не так вже й дорого, там вас приймуть з распростьортими обьятьями, бо прєдатєлєй люблять там спокон віків. Так само як склочників, нелюдів, доносчиків і тому подібних людободобних, але таких милих і потрібних совєтскій владі чєловєків. Там вам буде демократія і щастя, і не тре буде слухать таку ненависну вами мову. А за вислови що українців неіснує, і тре назад вернуть територію, що прєнадлєжала Росії ще до розхождєнія плит на контингенти вам дадуть особняк, правітєльствєнну машину, дачу і жену-красавіцу, при чому бєзвозмєздно, то ість даром, токо за ваш патріотизм україно-білорусько-російський і красіві глазки.
    штатний скептик

Cveha, як можна серйозно відписувати людині, якій так ржачно з проблем Чорнобиля і голодомору, шо аж стіхотворний талант прокинувся? То вже навіть не діагноз, а вирок. Співчуття заслуговує
    Banned

Ответ Сообщение от кетя Посмотреть сообщение
    rasta-koy, я можу вам тільки іскрєннє посочувствовать....
    Посочувствуйте себе, в долгосрочной перспективе вы сдохните, а я останусь

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Гордіться, своєю російською гордістю
    Я где то упомянул российскую гордость, что-то не припоминаю, прокоментируйте, пожалуйста, где именно

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Ніхто не буде вас поважати, якщо ви вважаєте всіх крім себе лохами.
    Это вы так считаете. не я
    Вы бы, наерное, очень удивились, если бы я дал вам ссылку на форум. где я зарегистрирован под другим ником и пропагандирую национализм, имею там кучу "друзей" уважение и почет за свои слова, которые я пишу против России, против Сталина (особенно круто заслуживать уважения и респекта спекулируя против Сталина) и против русского языка
    Но так оно и есть
    А еще я могу вам дать ссылку на форум, где я на украинском пропогандирую национализм и меня там за это гнобят
    Вся фишка в том, что сдесь я говорю то, что думаю на самом деле, то как я вижу мир...

Это Я - http://vkontakte.ru/id16672384
    Пророк

в долгосрочной перспективе вы сдохните, а я останусь
    у вас там шо запаси "живої води"?
    конєчно не хочу вас растраївать, но по статістікє жінки більше за чоловіків живуть.
    Серега...

обрезать себя даже не попытавшись ответить на вопрос - вот убогое восприятие.
    С Праздником Вас "обрезания"!!!!!!!
    Украина- не мертвая зона!!!!! Украина - живой организм,где есть и полезные вещества и глисты с бацилами.............
    Banned

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    С Праздником Вас "обрезания"
    Слава богу, хоть кто-то помнит
    Banned

Ответ Сообщение от кетя Посмотреть сообщение
    конєчно не хочу вас растраївать, но по статістікє жінки більше за чоловіків живуть.
    Три формы лжи - Цитата:
    есть ложь, наглая ложь и статистика
    (У. Черчиль)
    Зануда

Три формы лжи - Цитата:
    есть ложь, наглая ложь и статистика
    (У. Черчиль)
    У. Черчилль здивовано дивиться на нас, сидячи на хмарі. "Я таке казав?", - розгублено питає він.
+ Ответить в теме
Страница 16 из 32