Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей380Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 32
Показано с 101 по 110 из 318.
    Banned

Re: Украина-мертвая зона

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Transd, це військовий завод.
    ну то фігня.

так троха округлили у вигідний бік... при бажанні, можна і подорожче знайти масло чи м'ясо, не знаю чому ви зупинились на цьому. ну то теж фігня.

чомусь пенсію взяли 800 грн, замість 942.
    шулєрство?

та все одно, радикальної різниці ваші дані не дають.

порахуйте тепер, б.л.,
    - жіночі зимові чоботи
    - чоловічі туфлі
    - плащ
    - телевізор
    - холодильник
    ну ще там щось. а також де воно бралось. разом зі шпалерами чи кахельною плиткою, каструлями чи ще всякою фігнею.

Так класно! на море злітали за 18 рублєй (це якась казка, здажться. квитки дорожче коштували).
    уявіть тепер, що ви за совка їдете в Туреччину чи хоча б Болгарію. фантастка?
    а зараз - звичайна річ.
    Не, не фигня, это не военный завод.
    На военном получали от 350.
    Извините я ошибся мой отец получал 300 рублей
    Плюс 13 зарплата!!! 300 рублей!!!
    Начиная с 1982 года
    Вот только что он уточнил.
    ЭМЗ это "эксперементально механический завод" находитя на остановке промбаза, как с половок в центр ехать.Самый что не на есть гражданский заводик, там раньше подьемные краны делали.Так что вы что-то путаете.
    Сегодня спрашивал у бабушек пенсию в 942 грн ни кто не получал.
    Одна 720грн вторая 783 грн.
    Кроме того, я об этом писал выше, пенсия в 942 рубля,тогда как зарплата у парней 1500 грн,и 1000 грн у девушек(и ее не найти,работы нет, особенно девушкам трудно) это нонсенс.
    Пенсии пока берутся с кредитов МВФ,так как государство не может обеспечить пенсионеров.

Да слетали на море за 18 рублей, вы наверное о ПРОФСОЮЗАХ ничего не слышали?
    В 1988 году мои родители получили путевку от того же профсоюза, и удачно побывали в Болгарии и Румынии.
    (А турция в те годы, была думаю, не для туризма.)
    Подойдет отец, я уточню сколько она им стоила, но что то тоже недорого.
    Уточнил 450 рублей на 14 дней на двоих, туда самолетом оттуда поездом
    Если вы будите уж очень настаивать,что этого не может быть!!! у меня есть оттуда их черно белые фото, только сканировать в облом, а так бы предоставил.

Так что все ваши слова не выдерживают никакой мало мальской критики.

А насчет телевизоров и холодильников.
    То не надо сравнивать.Сейчас произошла тех революция, и техника стоит копейки.

А если брать -
    жіночі зимові чоботи
    - чоловічі туфлі
    - плащ
    То в СССР обуви было много, причем кожанная, та что носилась годами не распадаясь, у меня до сих пор в кладовке и мамина и папина обувь валяется, не развалилась!!!
    Единственно что не устраивало таких как вы это модельный ряд, им бы чего то покруче, не такое как у всех,ПОНТОВАТЬСЯ же надо.
    Вот и искали венгерскую обувь, германские костюмы и джинсы из США.
    Хотя если взять сейчас Полтаву то костюм так же купить негде, одно говно!!!
    А если нужен хороший то пожалуйста купите себе hugo boss, что бы смотрелся(а не распродажа) это от 7000 грн
    Думаю это вы вряд ли себе позволите.
    ТАк что в СССР ни кто голым не ходил, и даже не думал со страхом о том, что не во что одеться так как денег не хватает.
    Ну а сейчас вот купил джинсы себе, что бы более менее симпатичтные то от 400 грн и выше.

Хотя если в СССР хотели приобрести хороший костюм,шли в ателье, и там все что угодно!!!!

змія болотяна ОЧКОва

Transd, то, шо Ви їздили це ще не значить, шо всі їздили за 18 р. на моря. я, от, не їздила. і мама моя не бачила такої зарплати про яку Ви говорите. 80 рублів отримував працівник освіти. прабабця пенсію отримувала 20 рублів. тільки після 1985 року могли їй, якби довела, шо робила, додати до 37 рублів. це при тому, шо працювала з 14 років, але документів в колгоспах не завжди вели. скіки сімейний бюджет був? правільно 100 рублів. а за квариру без, як Ви виразились, "теплого унітаза" а з сральніком на вулиці, одной кімнатой і кухньой нада було 14 рублів заплатить. бабуся бухгалтером працювала. зарплата була в неї 60 рублів.
    сусідка їхня відсиділа 25 років, як дружина репресованого. коли повернулась, дали їй пенсію аж 7 рублів і виділили койку під сходами. за це чудо-житло нада було платить.
    павтаряю, то шо Ви добре жили, це зовсім не означа, шо як сир в маслі каталися усі-усі гражданє СиРиСиРи.
    Banned

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Transd, то, шо Ви їздили це ще не значить, шо всі їздили за 18 р. на моря. я, от, не їздила. і мама моя не бачила такої зарплати про яку Ви говорите. 80 рублів отримував працівник освіти. прабабця пенсію отримувала 20 рублів. тільки після 1985 року могли їй, якби довела, шо робила, додати до 37 рублів. це при тому, шо працювала з 14 років, але документів в колгоспах не завжди вели. скіки сімейний бюджет був? правільно 100 рублів. а за квариру без, як Ви виразились, "теплого унітаза" а з сральніком на вулиці, одной кімнатой і кухньой нада було 14 рублів заплатить. бабуся бухгалтером працювала. зарплата була в неї 60 рублів.
    сусідка їхня відсиділа 25 років, як дружина репресованого. коли повернулась, дали їй пенсію аж 7 рублів і виділили койку під сходами. за це чудо-житло нада було платить.
    павтаряю, то шо Ви добре жили, це зовсім не означа, шо як сир в маслі каталися усі-усі гражданє СиРиСиРи.
    Если вы хотели получать больше, шли бы работали там где платят больше, естественно учитель получал меньше от того кто работал руками, если бы ваша мама хотела поучать больше почему не пошла на завод? Естесвенно там было тяжелее, но плучали бы не меньше 100 руб
    КРоме того простые жены реприсированных не сидели просто так 25 лет, не рассказывайте СКАЗКИ.Значит что то еще было.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    если бы ваша мама хотела поучать больше почему не пошла на завод?
    патамушо всі профєсії нужни, всі профєсії важни. але не про то мова. Ви ж говорите, про то, шо всім було кльово.
    наглядно продемонстровано - не всім. Далеко не всім. задобрення пролетаріату, гноблення інтелігенціїї. ето для совка- норма.
    Banned

патамушо всі профєсії нужни, всі профєсії важни. але не про то мова. Ви ж говорите, про то, шо всім було кльово.
    наглядно продемонстровано - не всім. Далеко не всім. задобрення пролетаріату, гноблення інтелігенціїї. ето для совка- норма.
    Ну тогда должен был нормально заробатывать отец, если мама не хотела работать ручками.
    Вообщем кто хотел зарабатывать, зарабатывал и не ныл
    А вы хотели нихрена не делать и получать деньги.
    Общий доход нашей семьи составлял около 450 рублей в месяц.
    Все професии важны я согласен, но не может токарь получать столко же сколько и "вчителька" потому что у него работа ТЯЖЕЛЕЕ.
    По вашему надо было всем поставить одинаковую зарплату?!
    Ну вообщем,Как говорят "Кто на шо вчився"

А.Проханов vs Мемориал. (Сталин)
    змія болотяна ОЧКОва

іттіть. ти йому шмалене, він тобі - щипане. мова не про то, хто должон зароблять. (якшо вже на те пішло, то люди заміжніми не народжуються, а дехто одружуюється, уявіть, уже маючи роботу) мова про те, шо не всі громадяни совка могли собі дозволити розкоші. і не всім перепадала, профсоюзно-халявна, путівка куда-нібудь. молоді люди, віку наших батьків нині, мали одне платтячко з двома змінними комірцями.чимало людей моря взагалі не бачили, бо не розгиналися від світанку у колгоспах. Вони, до речі, руками працювали. в результаті мали мізерну пенсію. і добре, якшо пристойний куток в комуналці.

ЗІ: складно Вам відповідать, бо спочатку одне напишете, потім перепостите. ну то таке.
    при чом тут хто на шо вчився? начали за здравіє, а там як всігда. повторюю стопійсятий раз: мова про загальне забезпечення. інженери отримували з/п 120 рублів. може Ваша сім’я могла собі дозволити тєлікі і все таке. але то була - розкіш, яку не кожен мав. а спитайте скільки Ваша бабуся отримувала? і в шо мама одівалася в шкільні роки?
    якшо хочете перекручувать, то Ваша сім’я була такою, на які зараз Ви матюкаєтеся. у Вас все було. тепер все є у інших.завидки беруть? але ж Ви можете піти шляхом, який самі пропонуєте. Хочете заробляти, заробляйте і не нийте. (я до речі, ні слова не сказала, шо хтось нив, я навела цифри. А Ви, якраз ниєте "як було харашо, як ща плохо. для вас це одкровення мабуть, але багатьом зараз живеться краще, ніж "тоді")
    Ну вообщем,Как говорят "Кто на шо вчився"
    ага ж? на шо вчилися, те і отримуєте. селяві.

Ну а сейчас вот купил джинсы себе, что бы более менее симпатичтные то от 400 грн и выше.
    відповідь Вам Ваша ж
    Единственно что не устраивало(читай "не влаштовує") таких как вы это модельный ряд, им (Вам) бы чего то покруче, не такое как у всех,ПОНТОВАТЬСЯ же надо. (дальше за текстом, Адідас, Хьюго, Поло, шоб модніньке, Китай не влаштовує)
    ТАк что в СССР (зараз) ни кто голым не ходил(ть), и даже не думал(ють) со страхом о том, что не во что одеться так как денег не хватает.
    зовсім ЗІ:
    что то еще было.
    за анігдоти на Соловки їздили. і за мислі, яких не було. бо сусіду Ви були б невгодні, і він би на Вас нашкріб і Вас би більше ніхто не бачив. А щас ви можете поносить державу і все на світі, сидя на м’якому стілці і молоть все, шо вздумається і ніхто Вас за мяке місце не візьме і не забере в НКВД/КГБ собакою обзивать, почки одбивать і підписувать незрозуміло шо. а потом улю-лю, здрастуй, Сібірь!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

не рассказывайте СКАЗКИ.Значит что то еще было.
    і що ви маєте на увазі під цим чьто то? Неугодність радянській владі?
    В мене мама при совку працювала продавцем (до речі 4ї, найвищої тоді категорії) в овочевому магазині, отримуючи з/п 80-100 рублів в залежності від сезону. Самим продавцям дуже часто приходилося розвантажувати машини, таскати ящики (вага самого ящика 4 кг + не менше 20 кг в ньому - ви вважаєте для жінки це легка робота?). А виїздна торгівля на морозі? Скажете, що продавці в той час багато імєлі? Ніт, імєла (тут двозначно, як гроші, так і підлеглих) завідуюча магазину, а не простий продавець.
    Не триндіть, бо вуха в'януть.
    Banned

мали одне платтячко з двома змінними комірцями.чимало людей моря взагалі не бачили, бо не розгиналися від світанку у колгоспах. Вони, до речі, руками працювали. в результаті мали мізерну пенсію. і добре, якшо пристойний куток в комуналці.
    Мои родители с русских колхозов Воронежской области,так что я это все знаю, и мои бабушки так же были в колхозах.Или вы думали мы городские... Нет.
    Нам было вдвойне сложнее, так как мы были из России,переезд сначала в Орнебург, затем в Полтаву, где в селе РЫБЦЫ, купили УБИТЫЙ домик мазанку(на деньги которые бабушка откладывала на книжку работая в КОЛХОЗЕ!!!)
    Однокомнатный, топили ДРОВАМИ и УГЛЕМ.
    Вода в колодце, туалет на улице.Что бы доехать до города вставали в 5-30
    Зимой автобусов часто не было, шли пешком до ГРЛ.
    Мы даже о коммуналке и не мечтали.
    Как видите у нас не было ни каких преимуществ перед остальными, начинали с НУЛЯ
    Устроились на работу,и хорошо зарабатывали.
    И как видите сопли не жуем.

А многие из вас яркие представители загноблених селян(хохлов), которые не хрена не хотели работать и обвиняли во всем СССР.И во все времена вам живется хреново.
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    И как видите сопли не жуем.[/quote]
    з чим Вас і поздровляєм! Хотя, враження, складається кардинально протилежне.

А многие из вас яркие представители загноблених селян(хохлов), которые не хрена не хотели работать и обвиняли во всем СССР.И во все времена вам живется хреново.
    по собі судите? а, забула, Вам же при совку була харашо. нам і щас непогано.

ЗІ: Якшо Ви вважаєте себе москалем, не ототожнюйте, пліз, українців з хохлами.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Transd, ой, так вы с воронежских? На родіну тяне?
+ Ответить в теме
Страница 11 из 32