Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей167Благодарности
Закрытая тема
Страница 5 из 21
Показано с 41 по 50 из 201.
    Нервова, курррва

Re: Наш сумний президент

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    за то что ничего не делают ВООБЩЕ. Только геноцид, кацапи-вороги, калинові гаї и шаровары в уме...
    экономическая составляющая государства отсутствует, как таковая у них.
    Слухай, в твоїх руках взагалі необмежена влада. От бери й роби щось!
    Доколупалися до геноциду! Да, геноцид! У тебе ж є доступ до архівів - піди почитай накази, доноси, постанови, скарги селян (яких за то потім стріляли), і не пиши тут таку ахінею!

JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Слухай, в твоїх руках взагалі необмежена влада. От бери й роби щось!
    Доколупалися до геноциду! Да, геноцид! У тебе ж є доступ до архівів - піди почитай накази, доноси, постанови, скарги селян (яких за то потім стріляли), і не пиши тут таку ахінею!
    ну и что ты этим хочешь сказать? ну доносили, расстреривали...да это было... такая вот грустная страница в истории...я об этом помню...(только зацикливаться на этом нельзя - жизнь идет дальше)
    тем более, что доносили же свои на своих и свои же расстреливали...
    ахинею тут пишут только любители пчел
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Зря поссорились с Россией по газовым вопросам, надо было как и Белоруссия поднимать страну на дешёвом газе, да и вообще с Россией дружить хорошо, там можно много чем поживиться! :) ну а как страна окрепнет экономически так можно и свои условия дружбы отстаивать! Это же политика, а не лобовая атака, надо хитростью, а не напролом!
    Можу погодитись хіба відсотків на десять. Білорусія теж стрімко набуває в Росії образу нелояльної, невдячної, недружньої країни. Адже сприйняття (дружність-недружність) залежить не від дій, а від того, що про них розкажуть в телевізорі. в Білорусії теж були минулої зими і відключення газу, і шантаж - віддай трубу, а то ми вам щось там перекриємо!, і молочні війни, таки самі як з Україною.

Взагалі дешевий газ не є запорукою добробуту. Подивіться на карту світу: Росія, Нігерія, Іран, Алжир. навіть Туркменія. Норвегію не рахую, бо не газу вона зобов'язана своїм економічним розвитком.

Так, треба бути обережним і співміряти бажання з можливостями, але історія свідчить, що в сфері впливу Росії успіху досягли ті, хто дав їй по носі. Та ж Фінляндія, нехай вона дорого за це заплатила, втратила Виборг (зараз такий же занедбаний, як Алчевськ), воюівала з тим страшним монстром, більшим за неї в 50 раз, але фактично перемогла. Те ж саме - Польща, Угорщина, Чехія, Естонія, Литва... А ті, хто проводить політику "і вашим, і нашим", досі борсається в лайні.

я говорил, что мне нравится стиль управления страной который использует ВВП, перечитайте еще раз мое пред. сообщение
    Канєшно, на вкус і цвєт..., Україна взагалі малокерована, але - якщо відволіктись від телевізора - я не бачу, чим краще керування Росією. Напевно, краще і зручніше Кремлю, це так, бо холопи кланяються. Але ж
    - в економіці, я перепрошую, дупа, незважаючи на всі їхні багатства. а в минулі 5 років Україна випереджала Росію за темпами розвитку, при чому у нас розвивалась обробна промисловість і сільське господарство, а в них сировинні галузі.
    - поліцейська держава - постійна істерика ловлі невловимих терористів, яких самі же вони плодять своєю політикою, і постійний міліцейський бєспрєдел.
    навскидку, за останній місяць - два: розвалилась найбільша у світі ГЕС, впали два військових літака - Ту-142 та Іл-76, вабухи на складах в Ульяновську з жертвами, оцей Невський експрес (теракт терактом, але подивіться на якість вагонів - там же всі крісла повідривались, повбивавши людей) і в той же час - війна на Кавказі триває, убивства бізнесменів, чиновників, журналістів кожен божий день; мєнти, замість охороняти порядок, мочать громадян (три мента в москві забивають до смерті при свідках) -
    - і при цьому ГБшний стиль керівництва - суцільна брехня, в большом і в малом.
    Ідеологія - Святая Русь і вороги навколо.
    Страх, який полегшує керування державою.

Мені такий стиль не подобається.
    Я думаю, вам теж ближче фінський, бо інакше ви би заробляли десь в Петрозаводську.
    Пророк

...
    ахинею тут пишут только любители пчел
    А это к чему? Обидели любителей пчел.
    Может так: ахинею пишут любители шапки снимать, или от яйца валиться догоры дрыком. Логичнее получается.

...
    экономическая составляющая государства отсутствует, как таковая у них.
    Это да. Комуняцкое наследие и методы руководства остались такие же.
    По другому не могуть.
    part of me

Почув від однієї жіночки: "Сміх та гріх, люди у яких в під'їзді сміття, обписані і обісанні стіни, щось кажуть про президента. Почніть з себе, з своїх домів, дворів, під'їздів, а потім вже розповідайте кому і як будувати країну."
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Можу погодитись хіба відсотків на десять. Білорусія теж стрімко набуває в Росії образу нелояльної, невдячної, недружньої країни. Адже сприйняття (дружність-недружність) залежить не від дій, а від того, що про них розкажуть в телевізорі. в Білорусії теж були минулої зими і відключення газу, і шантаж - віддай трубу, а то ми вам щось там перекриємо!, і молочні війни, таки самі як з Україною.

Взагалі дешевий газ не є запорукою добробуту. Подивіться на карту світу: Росія, Нігерія, Іран, Алжир. навіть Туркменія. Норвегію не рахую, бо не газу вона зобов'язана своїм економічним розвитком.

Так, треба бути обережним і співміряти бажання з можливостями, але історія свідчить, що в сфері впливу Росії успіху досягли ті, хто дав їй по носі. Та ж Фінляндія, нехай вона дорого за це заплатила, втратила Виборг (зараз такий же занедбаний, як Алчевськ), воюівала з тим страшним монстром, більшим за неї в 50 раз, але фактично перемогла. Те ж саме - Польща, Угорщина, Чехія, Естонія, Литва... А ті, хто проводить політику "і вашим, і нашим", досі борсається в лайні.

Канєшно, на вкус і цвєт..., Україна взагалі малокерована, але - якщо відволіктись від телевізора - я не бачу, чим краще керування Росією. Напевно, краще і зручніше Кремлю, це так, бо холопи кланяються. Але ж
    - в економіці, я перепрошую, дупа, незважаючи на всі їхні багатства. а в минулі 5 років Україна випереджала Росію за темпами розвитку, при чому у нас розвивалась обробна промисловість і сільське господарство, а в них сировинні галузі.
    - поліцейська держава - постійна істерика ловлі невловимих терористів, яких самі же вони плодять своєю політикою, і постійний міліцейський бєспрєдел.
    навскидку, за останній місяць - два: розвалилась найбільша у світі ГЕС, впали два військових літака - Ту-142 та Іл-76, вабухи на складах в Ульяновську з жертвами, оцей Невський експрес (теракт терактом, але подивіться на якість вагонів - там же всі крісла повідривались, повбивавши людей) і в той же час - війна на Кавказі триває, убивства бізнесменів, чиновників, журналістів кожен божий день; мєнти, замість охороняти порядок, мочать громадян (три мента в москві забивають до смерті при свідках) -
    - і при цьому ГБшний стиль керівництва - суцільна брехня, в большом і в малом.
    Ідеологія - Святая Русь і вороги навколо.
    Страх, який полегшує керування державою.

Мені такий стиль не подобається.
    Я думаю, вам теж ближче фінський, бо інакше ви би заробляли десь в Петрозаводську.

Финляндия всегда выпрашивала заискивающим тоном хорошие цены на лес у России, тут от этого зависит судьба целой отрасли промышленности и сотен тысяч людей

Про страны Прибалтики лучше просто молчите, а еще лучше сами съездите и поспрашивайте у местного населения почему они с удовольствием работают за копейки в Скандинавии (**** у них полная)

причем тут зарабатывание? я тут не на заработках, я тут живу, у меня тут семья, родственники

конечно ближе, слуги народа работают на народ! премьер без охраны едет на велике, депутаты в метро, министры в торговых центрах раздают листовки в поддержку кандидатов от своих партий, полиция друг человека :)
    Пророк

...
    Про страны Прибалтики лучше просто молчите, а еще лучше сами съездите и поспрашивайте у местного населения почему они с удовольствием работают за копейки в Скандинавии (**** у них полная)
    :)
    Не, ну это понятно, чем западнее тем лучшее. Главное не переборщить и на Камчатку не попасть

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    ...Почніть з себе, з своїх домів, дворів, під'їздів, а потім вже розповідайте кому і як будувати країну.
    Спорим, не начнут!
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение

Спорим, не начнут!

тут и спорить нечего, конечно же не начнут! :)
    Пророк

Финляндия всегда выпрашивала заискивающим тоном хорошие цены на лес у России, тут от этого зависит судьба целой отрасли промышленности и сотен тысяч людей
    Можете і так назвати. А свій ліс - бережуть.
    А Китай тим часом заискивающим тоном випросив у Росії мало не весь Сибір з Далеким Сходом. Почитайте на дозвіллі http://rus.ruvr.ru/2009/11/17/2332968.html, цікаво.

Все відносно. В Польщі дефіцит водіїв-дальнобійників (зарплата 2000 євро), вони їдуть працювати до Скандинавії (де за це платять 5000 євро). але чомуь не до Білорусі, правда?
    Коли вирівняється рівень життя, припиниться і це явище. Не так давно італійці пхалися сотнями тисяч працювати в Німеччину, потім іспанці. зараз цього майже нема.
    А бідолашні росіяни в бідній, за вашим висновком, Латвії, які так страждають ще й від небачених знущань місцевих націоналістів, не поспішають там часом не те що переселятись в Росію, а навіть отримувати російське громадянство. бо в Латвії з паспортом негромадянина життя багато солодше, ніж в Росії.

конечно ближе, слуги народа работают на народ! премьер без охраны едет на велике, депутаты в метро, министры в торговых центрах раздают листовки в поддержку кандидатов от своих партий, полиция друг человека :)
    Ото ж бо й воно.
    Обирайте модель розвитку.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Можете і так назвати. А свій ліс - бережуть.
    А Китай тим часом заискивающим тоном випросив у Росії мало не весь Сибір з Далеким Сходом. Почитайте на дозвіллі http://rus.ruvr.ru/2009/11/17/2332968.html, цікаво.

Все відносно. В Польщі дефіцит водіїв-дальнобійників (зарплата 2000 євро), вони їдуть працювати до Скандинавії (де за це платять 5000 євро). але чомуь не до Білорусі, правда?
    Коли вирівняється рівень життя, припиниться і це явище. Не так давно італійці пхалися сотнями тисяч працювати в Німеччину, потім іспанці. зараз цього майже нема.
    А бідолашні росіяни в бідній, за вашим висновком, Латвії, які так страждають ще й від небачених знущань місцевих націоналістів, не поспішають там часом не те що переселятись в Росію, а навіть отримувати російське громадянство. бо в Латвії з паспортом негромадянина життя багато солодше, ніж в Росії.

Ото ж бо й воно.
    Обирайте модель розвитку.
    угу, и че мешает так Украине газ выпрашивать по демпинговым ценам? :)

ага, тота у нас куча уборщиков поляки, на стойке поляки за копейки вкалывают, живут в вагончиках на заброшенных парковках в лесах! :)

как раз таки берут российское гражданство и сваливают в Россию, а те у кого паспорта ЕС валят в Англию, Норвегию, Ирландию! у меня товарищ латыш

ну так такая модель ни подходит ни для Украины ни для России, ибо страны дикие
Закрытая тема
Страница 5 из 21