Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей167Благодарности
Закрытая тема
Страница 19 из 21
Показано с 181 по 190 из 201.
    Пророк

Re: Наш сумний президент

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    что теперь будет теперь с хомячком?!!??
    Это был Шуфрич, превращенный в секретных лабораториях ПР в хомячка и засланный к президенту, с заданием его загрызть!

2.0

а ще можна безоглядно повірити в кіно "Дух времені" і в філософію анастасійців. Трансд, це я до вас! Юща могли б і не спитати про пальчик (да, ви мені щас скажете, що записка була від політтехнологів, типу "занесеш мені це через п"ять хвилин з сумним обличчям "(с)) але з іншого боку, заглушку на канали тоже придумали політтехнологи? тобто велика кількість полтавців не побачили ні пальчика, ні Ющенка. вони побачили середній палець декого з керівників іншого штабу. коротше, хто в шо хоче, в те і вірить. або тим таки чимось і виправдовує своє бажання (небажання)
    Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а ще можна безоглядно повірити в кіно "Дух времені"
    там есть большая доля правды, не вся но много...
    Пророк

Щодо нинішнього президента мої емоції змінювались на протязі всього часу: байдужість, роздратування, жалість. Не була ніколи його прихильницею, як президента. Керівник не має бути таким м"яким, на мою думку. Але як людину, я Ющенка поважаю. Діти, бджоли, кажани, хом"яки, пам"ятники, вишиванки...Не думаю, що все це піар. Піар має працювати на людину, а тут зазвичай зворотній ефект.
    2.0

Transd, канєшна! правда єсть в усьому. і навіть в зєльоних чілавєчках єсть доля правди. однач всю правду вам ніколи і ніхто не скаже. і де варіант, шо кажучи на "правда" "неправда" вас не зіб"ють з пантелику. тут одна тіки штука лишається: або повірити, або ні. вибір за вами, і за мною. я вірю цій людині, от не знаю чому. а Жульці не вірю, бідняжка, бомжака, хатинки не має...
    а ще вчора депутат Кульчинський виступав... і позвонив йому який мудила, почав розказувати, шо вони там у ВР всі дібіли і шоб вони всі подохли. Кульчинський слухав-слухав, та й каже "який народ, така і влада"
    то дурнів перш за все слід шукати в дзеркалі...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

JPM, золоту клітку куплять
    ТАК!

в Севастополі точно вгадали місце

http://sevastopol.su/news.php?id=17469
    скажений гинеколог

Хорошее фото!Точно отражает ситуацию с президентом.Как по мне,там ему самое место!
    Пророк

По-моєму, точно відображає ситуацію з Севастополем. Такий срач не в кожному українському місті знайдеш, навіть якщо спеціально шукати.
    Banned

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    По-моєму, точно відображає ситуацію з Севастополем. Такий срач не в кожному українському місті знайдеш, навіть якщо спеціально шукати.
    Я тебе в Полтаве таких мест найду столько, что ты, наверное, удивишься. Видимо, дальше своей комнаты ты никуда не ходишь!
Закрытая тема
Страница 19 из 21