Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей167Благодарности
Закрытая тема
Страница 17 из 21
Показано с 161 по 170 из 201.
    2.0

Re: Наш сумний президент

Офтоп:
    Meladon, ну напиши на мене клявзу! а то мені шось мало вніманія уділяють. я страдаю страшенно (мабуть це таки оффтоп)

ТАК!

Офтоп:
    ну так то не домене... до чоловіка...
    я хоть і маладєц але ж не рятівник""""
    2.0

Офтоп:
    Meladon, в том то й дєло, шо з чоловіком все харашо. а без твого вніманія пагано... шо робить? як думаєш, якшо викопать ямку, поможе?
    ТАК!

Офтоп:
    думаю без шансів...
    я ж тіко серьйозно можу... інакше ніяк
    2.0

Офтоп:
    Meladon, ладно. раз ти сірйозний, оффтоп закінчуєм.
    ТАК!

як вам сьогоднішній розбір польотів по силовикам феєричіно виконаний гарантом гарантій гарантування?
    JPM
    Пророк

просто зверюга! в последние 2 месяца решил активизироваться! ))
    ТАК!

Разом із Головним рабином Південноукраїнського регіонального об'єднання іудейських громад Авраамом Вольфом Президент запалив ханукальні вогні в одній з одеських синагог.

В.Ющенко привітав єврейську громаду зі святом, яке він традиційно відвідує щороку. Глава держави запевнив, що для нього є надзвичайно важливим збереження в Україні можливостей для самореалізації всіх національних меншин. «Я все зроблю для того, щоб кожна нація в Україні мала те, що вона не може мати навіть на рідній землі, бо це комплімент Україні, нашим свободам та демократії. Дуже важливо, щоб Українська держава, її розбудова творилася мільйонами рук», - сказав він.

Він побажав єврейській громаді, щоб у святкові дні священні ханукальні вогні осяяли їхні оселі та сповнили серця радістю і теплом.
    http://www.president.gov.ua/news/16128.html

потім розказуйте мені шо він справжній українець за Україну
    жидовський підхвістолиз!
    Def
    .

Нахохлился
    Миниатюры Миниатюры e8ac719af0c3.jpg  
    ТАК!

Президент Украины Виктор Ющенко решил создать Институт мозга - главное научно-исследовательское учреждение по определению приоритетных направлений изучения мозга.

"Поддержать инициативу Министерства здравоохранения Украины о создании Института мозга как главной научно-исследовательского учреждения по определению приоритетных направлений изучения мозга", - сказано в указе Президента от 22 декабря.
Закрытая тема
Страница 17 из 21