Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей167Благодарности
Закрытая тема
Страница 15 из 21
Показано с 141 по 150 из 201.
    ри?

Re: Наш сумний президент

Офтоп:
    Enter, ні-ні, почекайте. Ви дописали про сектанство і фанатизм саме на МІЙ пост про визначення чіткої теми:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Конкретно написати - тема для любителів Ющенка: писати за нього, про нього лише позитив (або що, дивлячись як хочеш шоб звучала тема).
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Точно, фанатики. Это же нужно додуматься, - им хочется создать тему, в которой Ющенко будут петь исключительно "осанна" и не высказывать никакой критики. Это явный признак сектантства и фанатизма. Я
    І б дуже хотіла дізнатися, в чому проявляються мої фанатичні нахили. Раз Ви вже такий скептик, розкладіть будь ласка мені чітко, де і в чому я сектант і фанатик після моєї думки відносно теми.
    Доведіть. Або вибачтеся.

Пророк

Ну чому ж, а оце:
    Хіба ж не відправляєте? Наче та', типу покиньте форум, зробіть те-то і там тусуйтеся - буде вам щастя.
    Для мене абсолютно рівноважні речі.
    1. Я никому не запрещал и не запрещаю писать ни в этой, ни в какой другой ветке форума.
    2. Мне же (и не только мне), запрещали ("просили"). На что я в который раз отвечаю: "Буду писать в тех темах, в которых захочу". Но наблюдая непрекращающееся желание нескольких персон иметь "тему без посторонних", я им объяснил, что это возможно только на закрытом ресурсе. Неужели, не понятно?

Несколько сообщений sharasha было удалено, поэтому не могу их процитировать. Цитирую те, которые остались:

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ну, у вас же є свої теми, створені Меладоном! Ну пишіть там як ви не любите Ющенка і тд. Ну нашо ви гадите? Не подобається вам він. А ви йому?
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    чули мальчикі, харош срать! ідіть гуляйте в Меладонові тєми. Можете вважати що це тема для своїх, для "кумів і сватів", які притримуються такої самої точки зору.
    до свіданія, кажу я вам! шоб не казать згрубша.
    Я оце не розумію одного. Ну є прихильники Ющенка. Ну виклали про президента ролік. І сразу налетіли, вистібали і все таке, хоча ж в принципі просилося (цитую):"ПиСи: прохання любителів побризкати слюнями просто так сюди не дописувати. У вас там своя пісочниця про помаранчеві події, там і тусуйте"...Лишіть бодай одну тему "за Ющенка". Так важко?
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Comments sharasha: Чеши в меладонівські теми! Швидка настя наздогнала, шо гадиш де попало!?
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Enter, дітки, тебе ж просили з тєми з вєщами на виход. нєжно так просили, а ти сікаєшся. може хватить?
    nickeler, бачу тільки один вихід. Конкретно написати - тема для любителів Ющенка: писати за нього, про нього лише позитив (або що, дивлячись як хочеш шоб звучала тема). Все інше буде вважатися офтопом. І всі діла. Всі дописи не по темі мають видалятися.
    laithemmer, это и есть сектантство и фанатизм. Вы ищите форму, которая бы позволила вам воплотить главный принцип секты - о лидере говорить только положительное, об учении лидера, - только положительное, а все остальное - оффтоп, ересь, поношение на святую личность лидера. Следовательно, всех противников – вон с пляжа, чтобы не сеяли сомнения в умах и не нарушали идиллию сектантов, славно раскачивающихся и поющих "аллилуйя".
    ри?

Я зрозуміла Ваші позиції відносно теми, президента, форумців і Ваших хотінь. І висказала свою думку відносно зрівноваженості дописів.
    Але повторюся:
    де і в чому я сектант і фанатик після моєї думки відносно теми. Доведіть. Або вибачтеся.
    Конкретно цитату.
    Пророк

де і в чому я сектант і фанатик після моєї думки відносно теми. Доведіть. Або вибачтеся.
    Справа у тім, що фанатикам або сектантам доказати нічого неможливо. Ви намагались коли-небудь посперечатися з свідком Ієгови? Що стосується моєї аргументації, то я Ії виклав доволі розгорнуто, - читайте будь ласка вище. Приводу для вибачень не бачу.
    ри?

Enter, мої дописи:
    Я ось може з чимось згодна, з чимось ні - але ж не прихожу і не кажу "Прізідєнтказьолнаколнаколнакол!!". Нехай тут пишуть люди, яким Ющенко дійсно як валідол до серця.
    не являюсь прихильником
    Це моя позиція відносно президента і його правління.

А це моя порада Нікелер на майбутнє - уточнювати тему:
    nickeler, бачу тільки один вихід. Конкретно написати - тема для любителів Ющенка: писати за нього, про нього лише позитив (або що, дивлячись як хочеш шоб звучала тема). Все інше буде вважатися офтопом. І всі діла. Всі дописи не по темі мають видалятися.
    Вы ищите форму, которая бы позволила вам воплотить главный принцип секты - о лидере говорить только положительное, об учении лидера,
    А тепер питання - чому це я фанатік-сектант і хто мій лідер? Бо як я розумію, Ви зараз пишете саме про мене.
    Я Вас прошу: конкретно мої фрази на захист Ющенка, його восхвалення і піднесення, нетерпимість до критики, що довели б мою фанатичність, а не мої поради іншому дописувачу.

П.С. І так, я розмовляла зі свідками Ієгови, не раз - інколи годинами. Я розумію що таке фанатик, тому не треба упирати на те, що мені не довести мій фанатизм. Якщо довести мені фактами, що я не права, я можу це визнати. Для мене це не є порблемою. А от для Вас?
    Пророк

А тепер питання - чому це я фанатік-сектант і хто мій лідер? Бо як я розумію, Ви зараз пишете саме про мене.
    Я Вас прошу: конкретно мої фрази на захист Ющенка, його восхвалення і піднесення, нетерпимість до критики, що довели б мою фанатичність, а не мої поради іншому дописувачу.
    Дякую за пояснення. Вибачаюсь, я помилився, - ви не фанатик сектант. У зв’язку з тим, що ви запропонували фанатикам Ющенко сектантську схему спілкування, у мене и склалося враження, що ви одна з них. Ще раз приношу свої щирі вибачення. Радий, що тут не так багато фанатиків, як могло здатися на перший погляд.
    ри?

Офтоп:
    Enter, вибачення прийнято
    Def
    .

http://www.mediaport.ua/news/city/68012
    Пророк

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    http://www.mediaport.ua/news/city/68012
    допрезидентствовал
    Пророк

Одна з ознак секті є заборона на критику лідера, пророка, його вчення. Коли в цій темі прихильники пана Ющенка неодноразово висловлювали своє бажання, щоб тут відписувалися лише ті, хто в захваті від Ющенко, то це пряма ознака сектантства. До цього можу додати ще простий факт, - одна з прихильниць Ющенка на цьому форумі відверто визнала, що вона фанатик і пишається цим. Мені немає чого додати.
    Enter, вы разочаровались в Ющенко и экстраполируете свое разочарование на его сторонников.
Закрытая тема
Страница 15 из 21