Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей167Благодарности
Закрытая тема
Страница 14 из 21
Показано с 131 по 140 из 201.
    2.0

Re: Наш сумний президент

Enter, я прошу!

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Enter, я прошу!
    Часто повторяющиеся "просьбы" покинуть эту тему, выглядят как попытки запретить участникам форума высказываться в той или иной теме. Повторюсь, - это противоречит правилам форума. Ваши "просьбы" я уже читал, повторять их нет необходимости. Я буду писать в тех темах и разделах, в которых захочу.
    ри?

nickeler, бачу тільки один вихід. Конкретно написати - тема для любителів Ющенка: писати за нього, про нього лише позитив (або що, дивлячись як хочеш шоб звучала тема). Все інше буде вважатися офтопом. І всі діла. Всі дописи не по темі мають видалятися.
    Не нервуй Життя прекрасне...
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    любителів Ющенка
    тем более их немного осталось, вымирающий вид так сказать...
    Banned

Вот то, чего мы достигли при правлении ЮЩЕНКО

Пророк

Точно, фанатики. Это же нужно додуматься, - им хочется создать тему, в которой Ющенко будут петь исключительно "осанна" и не высказывать никакой критики. Это явный признак сектантства и фанатизма. Я уже предлагал создать для этих целей закрытый ресурс, - например сообщество в livejournal и дать возможность чтения и публикаций исключительно участникам сообщества. И будете наслаждаться своими иллюзиями и созерцаниями великого президента. А здесь обязательно кто-то зайдет и нарушит вашу идиллию.

P.S. Никогда не забуду Ющенко его «разгон» ГАИ, после которого порядка на дорогах не добавилось, а взятки выросли в десятки раз.
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Точно, фанатики.
    Это же нужно додуматься, - им хочется создать тему, в которой Ющенко будут петь исключительно "осанна" и не высказывать никакой критики. Это явный признак сектантства и фанатизма
    Да, ну от уявлєте собі, я взялааааааа і додууууууууууумалась висказать таку брєдову мисль. Це ж треба?! Вобщє ж!
    П.С. Це у мене явний прізнак сєктанства?!

Enter, хочеться дізнатися, шо Вас більше всього дістає - те, що є прихильники Ющенка, те, що його захищають чи те, що Ви за нього голосували?
    Ви пропонуєте створити закритий розділ, а Вам пропонують покинути цей - все в рівновазі :)
    Пророк

хочеться дізнатися, шо Вас більше всього дістає - те, що є прихильники Ющенка, те, що його захищають чи те, що Ви за нього голосували?
    Нічого з переліченого мене не дістає. Мене дивує, що прихильники Ющенко вимагають, щоб їх опоненти не писали у цій темі.

Ви пропонуєте створити закритий розділ, а Вам пропонують покинути цей - все в рівновазі :)
    Не можу погодитись. Я нікому не забороняю висловлюватись і нікуди людей не відправляю. А от на їх закиди, щоб я та інші покинули цю гілку, відповідаю, що у них є тільки одна можливість насолоджуватись стопроцентною любов’ю до Ющенко - створити закритий розділ любителів Ющенка.
    ри?

Я нікому не забороняю висловлюватись і нікуди людей не відправляю
    Ну чому ж, а оце:
    например сообщество в livejournal
    Хіба ж не відправляєте? Наче та', типу покиньте форум, зробіть те-то і там тусуйтеся - буде вам щастя.
    Для мене абсолютно рівноважні речі.
    Нічого з переліченого мене не дістає. Мене дивує, що прихильники Ющенко вимагають, щоб їх опоненти не писали у цій темі.
    Угу, значить Вас нічого не дістає, і пишете Ви в цій темі тільки через те, що попросили в ній опонентів не писати? Логічно :)

П.С. Будь ласка, дайте відповідь на моє питання відносно сектантів.
    Пророк

П.С. Це у мене явний прізнак сєктанства?!
    Одна з ознак секті є заборона на критику лідера, пророка, його вчення. Коли в цій темі прихильники пана Ющенка неодноразово висловлювали своє бажання, щоб тут відписувалися лише ті, хто в захваті від Ющенко, то це пряма ознака сектантства. До цього можу додати ще простий факт, - одна з прихильниць Ющенка на цьому форумі відверто визнала, що вона фанатик і пишається цим. Мені немає чого додати.
Закрытая тема
Страница 14 из 21