Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей167Благодарности
Закрытая тема
Страница 11 из 21
Показано с 101 по 110 из 201.
    Нервова, курррва

Re: Наш сумний президент

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    як у тебе вистачає совісті кричати та розказувати хто за кого голосував?
    хто дав тобі моральне право як людині розголошувати вибір громадянина?
    як взагалі можна так поводити себе?
    це не твоя і нічія більше справа окрім мене і моєї совісті за кого я голосував і чому!
    Але у тебе при цьому вистачає совісті розказувати людям шо вони зробили/роблять неправильний вибір!
    Нє учітє мєня жить, луччє помогітє матєріально (с) - Ентер, це знову цитата!)))
    А відхрещуватисЯ від переконань неправильно, ятакщитаю (с) Свою позицію треба відстоювати до кінця, якщо вважаєш її правильною. А коли переконався, шо помилився, ну то визнай помилку. В людей є право на помилку, і є право її виправити!)))
    _______
    От думається мені, шо ні Юлька, ні Янук не стали тут такими активними постатями для обговорення, як Президент. Щось в цьому є.

ЗІ. Меладон, якшо воно в тебе відсутнє чи вельми специфічне, то це ще не значить, шо в інших має бути так само.
    От що було невід'ємною складовою революції - гумор!, який так і залишився у (як ви там говорите) "оранжистів", а ваші потуги тут посрать, так і лишаються потугами.

ТАК!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Але у тебе при цьому вистачає совісті розказувати людям шо вони зробили/роблять неправильний вибір!
    саме так ... бо будьякий вибір зробить вас програвшими... це такі реаліїї теперішньої політики в Україні
    що до всього іншого щоб багато не писати приведу як аргумент зображення
    Нервова, курррва

Meladon, ну ти перегнув палицю, канєш.
    Красіва вона баба була. Щаз постаріла і всьо такоє. Між іншим. вона й досі вірить у те, що обрана!)))
    Офтоп:
    не приведу, а наведу!)))

А вапше, как пасатрєть, то ви так відьотєсь!!!))))
    Знач про твій вибір, шоп говорить, то треба не мати совісті. а от тобі можна про мій... Цікаво. І головне нічим не підтверджено...
    23q
    23-й участник

Приходько?
    Пророк

sharasha, я розумію, що для фанатиків природно розмовляти цитатами. Але не треба делікатні сторони своєї особистості, видавати за норму, та хизуватися цим. На форумі спілкуються люди різного віку, різних епох, з різним вихованням. Якщо якийсь фільм, чи журнал "Мурзилка" залишив на вашій особистості незабуте враження (а може, мав доленосне значення), то нічого єхидно кивати у бік інших, для яких ваші доленосні фрази залишилися поза увагою.
    А відхрещуватис від переконань неправильно, ятакщитаю (с) Свою позицію треба відстоювати до кінця, якщо вважаєш її правильною. А коли переконався, шо помилився, ну то визнай помилку. В людей є право на помилку, і є право її виправити!)))
    А з чого ви взяли, що люди, які підтримали свого часту Ющенко та Тимошенко, відхрещуються від своїх переконань?! Навпаки, час продемонстрував, що ці дві особистості набрехали нам. Приклади? Замість «бандитам тюрми», - бандитам - ордени. Ми не бидло? Мажори як збивали людей, так і збивають, залишаючись на свободі. Звичайні ж громадяни навпаки, тепер все більше грошей вимушені віддавати корупційній владі у мед установах, даїшникам і т.д. Визнавати помилки? Будь ласка, я помилився, повіривши, що Ющенко виконає свої обіцянки.

От думається мені, шо ні Юлька, ні Янук не стали тут такими активними постатями для обговорення, як Президент. Щось в цьому є.
    Не смішіть мене. Зайдіть на форум УП, почитайте. З другого боку, Космос теж доволі часто стає персоною №1 в обговореннях, то це добра прикмета?

Sharasha, ви б домовилися з nickeler, а то щось непогодження виникають:
    От що було невід'ємною складовою революції - гумор!, який так і залишився у (як ви там говорите) "оранжистів", а ваші потуги тут посрать, так і лишаються потугами.
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    божечко, як нашому народу нравицця карнавальне життя! главне шоб поржать! а, ну іще аипить і закусить. Ви уявляєте стібущуюся Ангелу Меркель? Або королєву агліцку? не примітивізуйте, і жовч, набризкану тут, панове українофоби пийте самі, або намажте нею тендітні місця.
    ТАК!

Meladon, ну ти перегнув палицю, канєш.
    Красіва вона баба була. Щаз постаріла і всьо такоє. Між іншим. вона й досі вірить у те, що обрана!)))
    Офтоп:
    не приведу, а наведу!)))

А вапше, как пасатрєть, то ви так відьотєсь!!!))))
    Знач про твій вибір, шоп говорить, то треба не мати совісті. а от тобі можна про мій... Цікаво. І головне нічим не підтверджено...
    ні не перегнув
    я незнаю хто там красівий, але є підозри хто хворий
    Офтоп:
    кого чи шо ти ненаведеш*?

я ще не вкурсі куди ведусь, я взагалі то писав про відсутність совісті честі достоїнства у фрагова в звязку з його нестрим бажанням поділитись особистою інформацією, що стала йому якимось чином відома з усім світом...

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Приходько?
    незнаю

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Визнавати помилки? Будь ласка, я помилився, повіривши, що Ющенко виконає свої обіцянки.

дякую...
    але на жаль це не всі усвідомили
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    ...

P.S. А что, были плакаты "Янукович, ты наш Бог"?
    1. бог, один из образцов.
    2. цем-цем (убрал надпись, люди у нас таки невоспитанные...)
    Миниатюры Миниатюры p_img_209.jpg   photo_4726_01.jpg  
    23q
    23-й участник

в тему:
    После обнаженной Тимошенко в мраморе художник решил создать скульптуру премьера вместе с президентом страны. Ющенко, по задумке автора, будет целовать леди Ю в щеку. «Поцелуй Иуды» — так назвал Шматько новую работу, намекая на то, что президента сделала Юля, а он с ней рассорился.

При этом на гаранте конституции скульптор сэкономит мрамор, в отличие от премьер-министра Ющенко будет гипсовым и маленьким. Напомним, за статую обнаженной Тимошенко скульптор хотел $500 тыс., но покупателя так и не нашел. В домашней галерее Шматько — около 100 мраморных композиций, пишет «Сегодня».
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    В домашней галерее Шматько — около 100 мраморных композиций, пишет «Сегодня».
    Практически Микельанджело Буанаротти.
    Инетересно глянуть на остальные творения автора.
    Нервова, курррва

Enter, якщо у твоїй голові існує одна кнопка вхід, то не треба ж рівняти всіх по собі! Журнал "мурзілка" і так далі.. Ну до чого? Типу ти хочеш показати, шо вищий інтелектуально, то я абсолютно протилежної думки. По-перше. По-друге, ти так відбуваєшся, як чоловік, намагаючись принизити жінку? Ну-то, якщо більше нічим, то будь-ласка, аби тобі було добре. Вас тут таких как я пасатрю як гімна!
    Головне й останнє, що я хотіла сказати нудному таварісчу входу, який пхає своє дишло в будь-який мій пост (не пойму тільки чого), я і Нік - це різні користувачі! Уявляєш? Ба, ми навіть різні люди! Ото де відкриття! Правда? Ох, і нудятина, капєц! бу-бу-бу! Тошнот ще той!

я незнаю хто там красівий, але є підозри хто хворий
    так пройди обстеження, шоп підозри розвіяти!))
Закрытая тема
Страница 11 из 21