Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 61.
    ри?

Re: Наступні вибори мера Полтави

Олесь, голосувала не за нього. Причина банальна - він мені несімпатішний :) Скільки я потягну відсотків серед форумного товариства, м?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

а я ж ото така зараза за нього голосував(буду чесним) - за шо боролись, на те й напоролись. Може вплинуло на моє рішення тоді, те, що він добре допомагав нашій школі та й директор був його представником)
    part of me

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    З Матковського майже всі стібаються, але думаю в реальності десь відсотків 70% як мінімум з тих, хто відписався, за нього і голосували. Чи я неправий?)
    Навряд чи, я голосував за Животенка.
    Нервова, курррва

А мене тоді в країні не було. Але якби й була - голосувала б за Животенка
    Філософф

І що ж це виходить? Більшість голосувала за Животенка з форумців, а мером обрали Матковського.) Десь я так і думав, що електорат Матковського люди пенсійного і середнього віку. Я теж голосував за Животенка. Точніше навіть не так. Я голосував проти адмінресурсу, який застосовував тоді Матковський як секретар міської ради і в. о. мера. Але хз як би було при Животенку. Не факт що краще, але і не факт, що гірше. А Баранов, попри таке непідходяще як для мера прізвище, розумна людина. І харизма якась в нього є.
    JPM
    Пророк

честно - голосовал за матковского. на следующих выборах не буду.
    Гуру

МАМАЙ
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Вибори мера ще не скоро, але майбутні кандидати вже почали роботу в цьому напрямку. Хто ж замінить Откат Откатича Половинку ...............................
    Парламент принял постановление «О признании утратившим действие постановления Верховной Рады Украины «О назначении очередных выборов депутатов местных советов и сельских, поселковых, городских голов в 2010 году».

Как передает корреспондент УНИАН, за данное решение проголосовало 250 из 420 народных депутатов, зарегистрированных в сессионном зале.

Этим постановлением отменяется решение парламента, которым предусматривалось проведение выборов 30 мая 2010 года.

Вместе с тем в документе не указана дата, на которую перенесены выборы. В постановлении отмечается, что профильный комитет парламента должен подготовить соответствующее решение.
    ри?

abba, я оце постійно читаю Ваші повідомлення, і намагаюся бодай щось зрозуміти в них, знайти сенс, а інколи просто розібрати, де мала б стояти кома чи якась інша буква...абракадабра...
    Може б Ви ще разок своє повідомлення написали, ДИВЛЯЧИСЬ опісля, ЩО ВИЙШЛО?!
    Гуру

я думаю, победит "живой хлеб".
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7