Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Здібна учениця

Re: Cправляємо 5ту річницу помаранжевої влади, підводимо підсумки частина ІII

Meladon, хіба можна так про стареньку? Адже скільки таких же впевнених у своїй правоті дідусів і бабусь збирається по всій країні біля пам'ятників Леніну?

ТАК!

альцгеймер?
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    альцгеймер?

поважай старших
    Нервова, курррва

Ну от я не пойняв, таварісч Міладон, на мій хворий шлунок третя тема. Шо не йметься? Чим перші дві частини відрізняються від цієї. Шо за спам нафік??!!!

Висловив свою думку і "всєм спасіба, всє давольни".
    Так нє ж... Зудить. Читать вже гидко! Та й нічого! Суцільний дайджест карєспандєнта точка нєт! Досить! Придумуєм свойо!!!
    ТАК!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ну от я не пойняв, таварісч Міладон, на мій хворий шлунок третя тема. Шо не йметься? Чим перші дві частини відрізняються від цієї. Шо за спам нафік??!!!

Висловив свою думку і "всєм спасіба, всє давольни".
    Так нє ж... Зудить. Читать вже гидко! Та й нічого! Суцільний дайджест карєспандєнта точка нєт! Досить! Придумуєм свойо!!!

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    одразу попереджую всіх оранжистів!

Прошу в цих темах не писати " що якщоб не ми, не майдан, не ющенко, не тимошенко, то такого б небуло" !
    прошу тільки факти без домислів! ТІЛЬКИ ФАКТИ А НЕ ПЕРЕКОНАННЯ, БРЄД, ЧИ ВСЯКІ НІСЕНІТНИЦІ!
    я ж попереджав ше в першій темі чи не вмієте читати?
    Нервова, курррва

Meladon, які факти? От і говоріть про свої факти, а не про те, шо пише каріспандєнт.
    Чи не маєш власної думки? Ходиш в тирнед по мислі?!
    Мырзавец

Как можно утверждать то, что при Януковиче было бы хуже? Или открыли ворота в паралельный мир, где майдан всетаки благополучно вернулся на рабочие места, вместо проедания дыры в бюджете? Тык дайте мне координаты этих ворот, я сходил бы посмотрел.
    Пророк

Ответ Сообщение от Demagog Посмотреть сообщение
    Как можно утверждать то, что при Януковиче было бы хуже? Или открыли ворота в паралельный мир, где майдан всетаки благополучно вернулся на рабочие места, вместо проедания дыры в бюджете? Тык дайте мне координаты этих ворот, я сходил бы посмотрел.
    Зачем так сложно - параллельный мир? Координаты - донецкая область, жившая под руководством Януковича. Дойти далековато, но на поезде одна ночь и билет не оч.дорогой (если плацкартом). Посмотрите и нам расскажите.
    ТАК!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Meladon, які факти? От і говоріть про свої факти, а не про те, шо пише каріспандєнт.
    Чи не маєш власної думки? Ходиш в тирнед по мислі?!
    мою думку здєшні оранжоїди і фанати україни володимирівни не поважають.... не слухають і зразу плюються... тож кажу устами інших
    можу змінити інформаційне джерело якшо бажаете...

ЗІ а де ваша думка?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2