Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9
Показано с 81 по 88 из 88.
    Філософф

Re: Дискуссії щодо передвиборчих програм кандидатів.

Ответ Сообщение от Наталочка Посмотреть сообщение
    На жаль ті кандидати в президенти та їхні партії, що пропагували певні програмні цінності, не були почуті виборцями. Люди більше обирали не ідейність передвиборчих програм, а те що нав'язували соц. опитування, ЗМІ і тд..
    Люди обирали не то, шо їм нав'язували ЗМІ. Вони голосували за лідерів, а не за програми. Тобто за картинку. Обгортку. А чи щось за нею стоїть ніхто не вникав.
    І хто по вашому запропонував варті уваги програми? Для мене набір гасел на кшталт "боєздатна армія", "продуктивне село", "російська - друга державна", "євроінтеграція" і т. д. не є програмою. Для мене програма - це не мета, а ЗАСОБИ її досягнення. Щось наближене до програми в моєму розумінні було в книжці Богословської кількарічної давнини, яка валяється десь у мене на полиці.
    Підкажіть у кого ще були варті уваги програми. Може, я і пропустив що.

Новачок

В Костенко була досить дієва програма. Там було и про підтримку сільгоспвиробника, і про невикористання Україною власних енергоресурсів, яких є вдосталь (замість цього закуповує у Росії). Також про будову транзитних доріг і отримання компенсації за відмову від ядерної зброї. Ніби нічого такого фантастичного.
    змія болотяна ОЧКОва

пограма Костенка була така ж як і в інших. тобто набір слів, до того ж не нових. це я вторю Олесю, який говорить про набір гасел. вони правильно сформовані, але відповідей не дають. от наприклад
    Забезпечити захист ідеологічних основ української державності через: відновлення історичної пам'яті та належне вшанування учасників національно-визвольних змагань, визнання вояків УПА борцями за незалежність України; сприяння загальносвітовому засудженню злочинної комуністичної ідеології на рівні з нацизмом з метою недопущення таких злочинів у майбутньому; сприяння реалізації національної ідеї України -формуванню української нації на основі культури, історичної пам'яті українського народу, із залученням представників інших етносів, які сприйняли українську культуру та історичну спадщину.
    тільки проголошення намірів (не нових, до речі). а як це робитиметься одному богу відомо.
    і так повсюдно. вумні слова, а за ними - пусто.
    Філософф

Да. aneisha права. Щоб було зрозуміліше про шо йде мова простенький приклад. От реклама Януковича, з якої я спочатку довго сміявся, коли він заявив шось на кшталт того, шо ледь не особисто доб'ється того, що при його президентстві чисельність населення в Україні зросте на кілька мільйонів (може не дослівно, але суть така). Гасло не є програмою. Програмний пункт - це, нариклад таке:
    Ми доб'ємося збільшення чисельності населення в Україні за 5 років на сікльки то млн. чи тис. чоловік ЗА ДОПОМОГОЮ реалізації наступних заходів (тут і далі я фантазую для прикладу, прошу не сприймати серйозно):
    - заборона виробництва і продажу контрацептивів;
    - закупівля за гроші Ахметова нового супер-пупер-гіпер медичного обладнання для боротьби з раком;
    -особиста мандрівка майбутнього президента Україною з метою покращення демографічної ситуції;
    Ну і т. д.
    Це як би моє бачення того, що є програмою кандидата.
    А в Костенка шо. Альтернативна енергетика. Та в наукових установах щороку проєктів по альтернативній енергетиці розробляють купу, захищаються дисертації по ній. А потім це все пилиться на полицях, бо у держави нема грошей на реалізацію цих проєктів. От якби пан Костенко розписав де він братиме гроші для реалізації своїх гасел, то це було б вже більше схоже на програму. Хай, може, пізніше найду книжку Богословської наведу пару цитат, якшо буде час цим займатися.
    Новачок

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    А в Костенка шо. Альтернативна енергетика. Та в наукових установах щороку проєктів по альтернативній енергетиці розробляють купу, захищаються дисертації по ній. А потім це все пилиться на полицях, бо у держави нема грошей на реалізацію цих проєктів. От якби пан Костенко розписав де він братиме гроші для реалізації своїх гасел, то це було б вже більше схоже на програму.
    Погоджуюсь. Але тут проблема в тому, що програм як таких в українських політиків і немає. Є лише гасла: "Купуй українське!", "Вона працює", "Україна для людей". Але навіщо нам програми? Ми ж голосуємо серцем (м'яко кажучи), а не аналізуємо гасла. Нам хтось сподобався (за "відсидку" чи за косу на голові ) - і ми голосуємо. І в тому сенсі ми достойні тих політиків, яких обираємо. Адже політтехнологи в Україні не найгірші - якби вони побачили потребу в людей дізнатися про програми, то вони б ці програми клепали, а не створювали образи на зразок "баба з косою" чи "добрий пахан". А в Костенка лозунг не найгірший - у ньому хоч зміст є.
    Новачок

Ответ Сообщение от Корадо Катани Посмотреть сообщение
    Погоджуюсь. Але тут проблема в тому, що програм як таких в українських політиків і немає. Є лише гасла: "Купуй українське!", "Вона працює", "Україна для людей". Але навіщо нам програми? Ми ж голосуємо серцем (м'яко кажучи), а не аналізуємо гасла. Нам хтось сподобався (за "відсидку" чи за косу на голові ) - і ми голосуємо. І в тому сенсі ми достойні тих політиків, яких обираємо. Адже політтехнологи в Україні не найгірші - якби вони побачили потребу в людей дізнатися про програми, то вони б ці програми клепали, а не створювали образи на зразок "баба з косою" чи "добрий пахан". А в Костенка лозунг не найгірший - у ньому хоч зміст є.
    Зміст досить таки пристойним. Але як показали результати першого туру народ голосує не за орему партію як таку чи політичну програму. А за лідера, тобто за окрему взяту особистість. Може, якби до біографії Костенка підкинули кілька "гарячих фактів" чи він вмів так пристрасно і емоційно виступати на публіці, то напевно б за нього більше б проголосувало...
    ТАК!

я таки сатрю пиредвібарная програма внучки Капительмана Абрама Кельмановича и дочки Владимира Абрамовичя Григяна пришлась здесь многим па душе
    так да
    именно таки ани зафатят мир
    вазрадуйтесь гои
    Новачок

Ответ Сообщение от zhabenya Посмотреть сообщение
    Це точно.
    Такий, більш-більш менш лозунг, як на мене, то у Костенка - роби, купуй, захищай українське! бо це твоє!
    Дійсно, українського народу, а не якихось там людей, для яких Україна чи ще когось.
    Цілком згоден. Правильно цей Ваш Костенко говорить.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9

Теги для этой темы