Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
 1. #1
  Offline
  ТАК!
  Exclaim

  Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Сина депутата міськради Сімферополя Віталія Файнгольда, що на смерть збив мотоциклістку, засудили до двох років утримання умовно.
  Рішення прийнято в Залізничному суді Сімферополя, повідомляє "Е-Крым".
  Суд позбавив Файнгольда права керування транспортними засобами на 3 роки, а також відмовив батьку загиблої мотоциклістки Олександру Гоппе у відшкодуванні морального збитку на суму 500 тис. грн.

  Гоппе заявив, що незадоволений рішенням суду і має намір оскаржити його.
  Суд також зняв арешт із транспортних засобів, що брали участь в аварії. Розбитий мотоцикл загиблої Ганни Мішуткіної повернуть Гоппе, а автомобіль "Бентлі" - Файнгольду.
  Раніше держобвинувачення пом'якшило вимогу і замість 6 років позбавлення волі для Файнгольда зажадало 3 роки з позбавленням права керування транспортним засобом на відповідний термін.
  Адвокат підсудного запропонував призначити Файнгольду випробувальний термін у 2 роки з позбавленням права керування на відповідний термін.
  Як відомо, 16 вересня 2008 року в Сімферополі в результаті зіткнення мотоцикла "Сузукі" з авто "Бентлі" загинула на місці 25-рвчна водій мотоцикла Ганна Мішуткіна. У загиблої мотоциклістки залишилася п'ятирічна дочка.
  За оцінкою очевидця події, "Бентлі" їхав зі швидкістю близько 200 км/год. У результаті зіткнення мотоцикл розлетівся на частини, а "Бентлі" продовжив рух і врізався в два інших авто, водії яких потрапили до лікарні з травмами.
  У ході розслідування ДТП експертиза встановила, що в діях сина депутата була низка порушень правил дорожнього руху, а швидкість авто на момент аварії складала 171 км/год.
  У ході судового засідання 23 липня 2009 року Файнгольд визнав свою провину.
  У цивільному позові про відшкодування морального збитку батько потерпілої зажадав 500 тис. грн., Файнгольд погодився відшкодувати тільки 50 тис. грн., і пізніше передав потерпілому відповідну суму.
  Файнгольд відшкодував моральний збиток у розмірі 500 тис. грн. дочці загиблої мотоциклістки, яку суд визнав потерпілою в справі.
  Разом з тим батьку загиблої мотоциклістки за час процесу син депутата відшкодував лише 125 тис. грн. із запитаних 500 тис. грн.

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/11/6/104783.htm

 2. #2
  Offline
  ТАК!

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Файнгольд-младший отделался двумя годами условно за смерть байкерши

  Суд приговорил сына депутата Симферопольского городского совета Иосифа Файнгольда Виталия, который был участником дорожной аварии со смертельным исходом, к двум годам заключения условно.

  Суд лишил его права управления транспортными средствами на 3 года, а также отказал отцу погибшей мотоциклистки Александру Гоппе в возмещении морального ущерба на сумму 500 тыс. грн. А. Гоппе заявил, что неудовлетворен решением суда и намерен обжаловать его.

  Суд также снял арест с транспортных средств, которые участвовали в аварии. Разбитый мотоцикл погибшей Анны Мишуткиной будет возвращен А. Гоппе, а автомобиль «Бентли» — В. Файнгольду.

  Как сообщало агентство е-Крым, ранее государственное обвинение смягчило требование и вместо 6 лет лишения свободы для В. Файнгольда потребовало 3 года с лишением права управления транспортным средством на соответствующий срок. Адвокат подсудимого предложил назначить В. Файнгольду испытательный срок в 2 года с лишением права вождения на соответствующий срок.

  16 сентября прошлого года в Симферополе в результате столкновения мотоцикла «Сузуки» с автомобилем «Бентли» погибла на месте 25-летняя водитель мотоцикла Анна Мишуткина. У погибшей мотоциклистки осталась пятилетняя дочь.

  По сообщениям СМИ, автомобилем «Бентли» управлял сын депутата городского совета Симферополя Иосифа Файнгольда Виталий. По оценке очевидца события — подруги погибшей — автомобиль «Бентли» ехал со скоростью около 200 км/час. В результате столкновения с автомобилем мотоцикл «Сузуки» разлетелся на части, а Бентли» продолжил движение и врезался в два других автомобиля — «ДЭУ» и «Джели», водители которых попали в больницу с травмами.

  В ходе расследования дорожно-транспортного происшествия экспертиза установила, что в действиях сына депутата, который управлял автомобилем «Бентли», был ряд нарушений правил дорожного движения, а скорость автомобиля в момент аварии составляла 171 км в час.

  23 июля в Железнодорожном суде Симферополя прошло судебное заседание по делу Виталия Файнгольда, в ходе которого он признал свою вину. В гражданском иске о возмещении морального ущерба отец потерпевшей Александр Гоппе затребовал 500 тыс. грн., В. Файнгольд согласился возместить только 50 тыс. грн., и позже передал потерпевшему соответствующую сумму.

  25 сентября государственное обвинение в суде попросило для обвиняемого наказание в виде лишения свободы сроком на 6 лет и права управления автомобилем на 3 года.

  В. Файнгольд возместил моральный ущерб в размере 500 тыс. грн. дочери погибшей мотоциклистки Анны Мишуткиной, которую суд признал потерпевшей по делу. В то же время отцу погибшей мотоциклистки Александру Гоппе за время процесса сын депутата возместил лишь 125 тыс. грн. из запрошенных 500 тыс. грн.  http://www.e-crimea.info/2009/11/06/...aykershi.shtml
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  В данном случае ключевое это "Сина депутата міськради", а не национальность.
 4. #4
  Offline
  ТАК!

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  расмотрим другие случаи и национальность таковых сыновей?
 5. #5
  Offline
  Пивовар

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Одно из громких дел. А сколько их было спущено на тормозах?

  А вообще управление мотоциклом - это абсолютная концентрация внимания и реакции. Чего не скажеш об автомобиле, и понять это можно, только имея опыт вождения как "консервы", так и "байка".
 6. #6
  Offline
  ТАК!

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  В данном случае ключевое это "Сина депутата міськради", а не национальность.
  ще один жидолюб та жидопоклонник?
  чи може сам жид?
  невмієш користуватись гуглом щоб подивитись на ці всі випадки і як їх відммазують? і які прізвища їх самих та прізвища їх адвокатів?
 7. #7
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Meladon, навіть якщо ти приведеш тут численні приклади таких справ, то все-одно це є доказом лише того, що серед депутатів та людей, що мають владу, значний відсоток складають євреї. Але я так думаю, це типова ситуація не лише для України. А от вирішення судових справ на користь винних - це вже прерогатива України і саме з цим треба боротися.
 8. #8
  Offline
  ТАК!

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  прицьому подивіться - ніхто тут з тих то писав українців захищати навіть і не думав!
  комплекс меншовартості в діїї?
 9. #9
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Meladon, очевидно наскільки важливим є заголовок? Головне, розставити правильні наголоси, правда ж? Всі говорять не про корумпованість суддів та невиконання судів своїх прямих обов’язків, а про роль євреїв в українському суспільстві, та як їх захистити від нападів антисемітів.
 10. #10
  Offline
  Пророк

  Re: Жид та Українець - чи рівноправні вони в судах України?


  Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
  ...и і як їх відммазують? і які прізвища їх самих та прізвища їх адвокатів?
  Ну, ПР своих в обиду не дает. Это ясное дело.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. ВО "Свобода". Хто вони?
  Юрко в разделе Політика та Історія
  Ответов: 375
  Последнее сообщение: 25.09.2017, 15:51
 2. Ответов: 2
  Последнее сообщение: 06.12.2009, 01:45
 3. Припустимо, вони міняють Ющенка…
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 26.02.2009, 19:58
 4. Вони (жінки про чоловіків)
  fragov в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 12
  Последнее сообщение: 14.09.2007, 08:53

Теги для этой темы