Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей60Благодарности

Результаты опроса: Чи треба інвестувати в національного товаровиробника?

Голосовавшие
23. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, Україна має достатнь ресурсів для цього + наша продукція не чим не гірша за іноземну.

17 73.91%
  • Ні, мене повністю влашновує ситуація, та й імпортні товари краще.

2 8.70%
  • Мені однаково, змінити нічого не можна.

4 17.39%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 12
Показано с 31 по 40 из 112.
    Новачок

Re: Чи здатна Україна себе забезпечити?

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Я бы покупала, НО! Выбор очень мал. У нас есть фабрики, заводы, производства, фермы делающие для нас продукцию? У нас страна большой торговый центр - продающий чужое и не выпускающий свое.
    Фабрики та заводи є, але більша їх частина стоїть і нічого не виробляє, а якщо й виробляє, то не на повну потужність.
    А щодо ціни, то зараз вітчизнані продукти мають бути дешевші, тому що в імпортних цінова привязка йде до $.

Завсідник

Наталочка, Так, і я про це. На тих місцях де були заводи, зараз - торгові центри (це в кращому випадку, а то й пустирі). А що до цін, то має бути так, (дешевше на "наші" товари) але на ділі не завжди. От, наприклад, в нашій же Полтаві, одяг в магазині від фабрики "Ворскла", як на мене, ціни там завищені і не зовсім відповідають товарам.
    Banned

Ну что за наивность,взрослые вроде люди,должны уже понимать что Украине-ТРЫНДЕЦ.
    Не будет здесь уже нормальной жизни,пробуйте уехать за границу,вот мой совет.
    змія болотяна ОЧКОва

Transd, от через такі поради і таке ставлення до батьківщини, у нас і триндєц. чого ж Ви ото всі, розказующі, як тут фігово, а за кордоном афігєнно, досі тут сидите?
    Banned

Яка там БАТЬКИВЩИНА, на....
    Батькивщина
    Тут мегафигово ,будет возможность, уеду не оглядываясь
    змія болотяна ОЧКОва

я фігєю од такой логіки! сидять тут, картошку з маслом наярюють ... їхать їм нікуди, та на раз. програмку собі найдіть, по оперу можна в бундесі за коровами прибирать. Чи таке Вам не подходе? нада ж, мабуть, повне держзабезпечення, візу Шенгенську 3 тищі євро зарплати? мєсто Рокфеллєра їм подавай? зробили б дома шось толкове, а то тільки триндіть гаразди "Шеф, всьо пропало, всьо пропало!". Тьху!
    Новачок

Колись Полтава давала світу Котляревських, а зараз пишається тільки такими жлобинятами як "Вєрка Сердючка". Як результат дивіться на публікації цього форуму.
    Ці дописувачі нездатні створити щось своє, а вивчають світ через московську призму. В результаті типовий полтавчанин (як і киянин) займає відповідну нішу в соціально-культурній градації. І ім'я цьому феномену - постколоніальний жлоб.
    Відносно цього даю інформацію про нову книжку під назвою "Історія українського невігластва", уривок з якої подаю нижче. Якщо буде зацікавленість, я продовжу публікацію цієї книжки.

Світе тихий, краю милий, моя Україно! За що тебе сплюндровано, за що, мамо, гинеш? Т. Шевченко. 1843 рік.

ВСТУП Початок ХХІ століття. Цивілізоване суспільство продовжує свій прогресуючий поступ в розвитку. Європа, як той локомотив, своєю культурою веде перед в цьому, відшуковуючи кращі шляхи, аналізуючи свої помилки. Відійшли в минуле багатовікові протиборства Англії, Франції, Німеччини, цей шкідливий егоїзм середньовіччя, віднайдено спільні позитивні риси, на базі яких будуються Сполучені Штати Європи. Цей приклад європейської культури розноситься по всьому світу. Навіть віддалена Японія, відкинувши 100 років назад свій національний консерватизм, перейшла на європейські рейки, зберігши свої кращі здобутки попереднього життя. Чому ж ми, українці, так близькі територіально до культурних європейських центрів, але менш зрозумілі для них ніж ті ж японці чи китайці? Україна - це Богом даний благодатний край, в якому панують невігластво та злидні, невизначеність та вимирання. Навкруги розкинулися ще далеко не виснажені плодородні землі, панує не найгірший клімат, достатній запас копалин, але мільйони здорових людей бідкаються в пошуках заробітку для нормального життя. Паразитизм та культурна деградація донищують ту частину Європи, яка зветься Україною. Чому ми на даний час являємося одним із саме відсталих народів континенту поряд з болгарами, білорусами, росіянами чи молдаванами з румунами? Кого ми тільки не звинувачуємо в наших бідах. Монголів, поляків, москалів, які загарбували нашу територію і паразитували на ній. Наших керманичів, нав'язаних нам і вибраних нами - за їх шокуючу безвідповідальність. Навіть Бога клянемо за відсутність його співчуття. Ось тільки сам народ не винимо, бо, бачите, він - "працелюбний та толерантний". Алогічність такого підходу очевидна на прикладі відносин людини та воші на ній. Але ж остання не винна, що людина допустила її до себе паразитувати. Тому будемо шукати причини в народі, починаючи з стану його та кожного із нас.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Transd, от через такі поради і таке ставлення до батьківщини, у нас і триндєц. чого ж Ви ото всі, розказующі, як тут фігово, а за кордоном афігєнно, досі тут сидите?
    ну наверно сначала стране приходит трындец, а потом появляются такие советы
    змія болотяна ОЧКОва

Ihor, я думаю, шо наоброт. того шо, відомий вислів про то, шо хороше там, де нас нема, таки діє. якшо перефразувати то вийде, шо там де ми є - погано. мені здається, шо це такий тип мислення - вакруг ****!
    да, і таки ****, але в мене єсть шо їсти, єсть за шо їздить на роботу і в шо одягтися. в мене, та і вдописувачів, які волають про то, шо нічого харошого вже нікада не буде і нас всіх скоро поїсть бабай, єсть даже чим платить за інет. так шо ****- поняття дуже відносне.
    мене просто діко дратує, коли плюють на ті пшениці з яких потім хліб їдять.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ihor, я думаю, шо наоброт. того шо, відомий вислів про то, шо хороше там, де нас нема, таки діє. якшо перефразувати то вийде, шо там де ми є - погано. мені здається, шо це такий тип мислення - вакруг ****!
    да, і таки ****, але в мене єсть шо їсти, єсть за шо їздить на роботу і в шо одягтися. в мене, та і вдописувачів, які волають про то, шо нічого харошого вже нікада не буде і нас всіх скоро поїсть бабай, єсть даже чим платить за інет. так шо ****- поняття дуже відносне.
    мене просто діко дратує, коли плюють на ті пшениці з яких потім хліб їдять.
    ну глупо отрицать что стране трындец т.к. это так на самом деле

хотя если довольствоваться только тем что есть покушать и одеться то да, в Украине эти потребности можно удовлетворить

Офтоп:
    не видел ни одного финна который сказал бы стране трындец надо от сюда сваливать , так что наверное сначала все таки трындец
+ Ответить в теме
Страница 4 из 12