Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей60Благодарности

Результаты опроса: Чи треба інвестувати в національного товаровиробника?

Голосовавшие
23. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, Україна має достатнь ресурсів для цього + наша продукція не чим не гірша за іноземну.

17 73.91%
  • Ні, мене повністю влашновує ситуація, та й імпортні товари краще.

2 8.70%
  • Мені однаково, змінити нічого не можна.

4 17.39%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 12
Показано с 21 по 30 из 112.
    23q
    23-й участник

Re: Чи здатна Україна себе забезпечити?

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    я законопослушный гражданин, своевременно плачу налоги. Я думаю этого ВПОЛНЕ достаточно, для того чтобы ко мне нормально относилось государство. Все остальное мое личное дело.
    Читает мои мысли! Тоже хотел написать, что исправно плачу налоги, сборы. Отсылал деньги с семейного бюджета на "лікарню майбутнього". Работаю по правилам, не нарушаю законы. Никогда не привлекался к уголовной, админ. ответственности.
    Все работают. Если ты (админ. управление, депутаты, исполнительная власть) взял на себя ответственность за управление государством, так делай свою работу правильно. Ведь тебе платят в десятки, даже тысячи раз больше чем нам, простому народу, за тяжелую и ответственную работу. Почему бы не выполнить ее качественно. Ведь нас то увольняют за брак, неответственность, а их???

Новачок

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Наскільки я зрозумів топікстартера:

вона мала на увазі не пошук зовнішніх інвесторів, а державні інвестиції у ці отраслі, у тому числі і у реформи. Адже ці реформи, оновлення інфраструктур та т.і. теж коштують грошей.
    Саме так, я мала на увазі державні інвестиції! А також було б непогано якщо б держава була більш лояльна в податковій політиці.
    Зануда

Ответ Сообщение от Наталочка Посмотреть сообщение
    Саме так, я мала на увазі державні інвестиції!
    На мою думку, державне інвестування необхідне, але це не врятує жодну галузь. Держава у економіці насамперед має опікуватися тими, хто фізично не може себе забезпечити (літні люди, інваліди тощо) та виконувати мінімум регуляторних функцій. Для бізнесу було б цілком достатньо, щоб держава створила однакові і прозорі умови роботи. Тоді б працювала конкуренція і були б передумови для розвитку. Однак наразі через корупцію ніякі прозорі "правили гри" не можуть з'явитися. Тобто, моя думка - перестаньте красти і все налагодиться само собою. А зараз будь-які інвестиції пропадатимуть, як у прірві.
    Що стосується податкової політики, вважаю, що сам я сплачую навіть замалий податок як приватний підприємець. Ті, хто працює на підприємствах, навіть при невеликій зарплаті, сплачують при нарахуванні значно більше. Тобто тут також справа у першу чергу не у самих правилах оподаткування, а у зловживаннях в податковій сфері і корупції.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Читает мои мысли! Тоже хотел написать, что исправно плачу налоги, сборы. Отсылал деньги с семейного бюджета на "лікарню майбутнього". Работаю по правилам, не нарушаю законы. Никогда не привлекался к уголовной, админ. ответственности.
    Все работают. Если ты (админ. управление, депутаты, исполнительная власть) взял на себя ответственность за управление государством, так делай свою работу правильно. Ведь тебе платят в десятки, даже тысячи раз больше чем нам, простому народу, за тяжелую и ответственную работу. Почему бы не выполнить ее качественно. Ведь нас то увольняют за брак, неответственность, а их???
    а их избирают на второй срок! мож в надежде, что вспомнят о кормильцах свох, о народе!
    JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а их избирают на второй срок!
    слава Богу, в этот раз не изберут уже точно!
    Нервова, курррва

JPM, не кажи гоп, поки не перескочеш!
    Я б за твоє оце "слава Богу" сам знаєш шо зробила б!!!
    Нільзя табє!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Тема дня - в Україні не виробляють власної марлі (в Білорусі закупляють), дожилися.
    Нервова, курррва

Sky, та ну да. Білоруси ж прокладок не випускають...)))
    У них марлі ого-го!!!)))))
    Def
    .

Прокладка на морду действует минуть 20-ть. Потом это ходячая бацила...
    Новачок

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Тема дня - в Україні не виробляють власної марлі (в Білорусі закупляють), дожилися.

Отож... навіть оксолінку останнім часом купую виробництва Нижнього-Новгороду :)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 12