Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей32Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 22 из 22.
    Філософф

Re: Де і коли відбудеться концерт Юлії Тимошенко «З Україною в серці»?

RAMM, да, да, да.) Ото такий я поганий. Буду створювати масовку для введення співвітчизників в оману.)

Патриот
    Гість
    Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Не тупи. Об'яви вже висять по місту. І де почув про Листопад? Змонтують сцену на майдані Незалежності і потрапить туди той, хто хоче. Це називається чув дзвін та не знаю де він.
    Мені насправді паралєльно на всі ці політичні срачі. Піду дивитися на ТІК, бо мені то цікаво. А хто організовує - Юля, Янукович чи ще хтось - то не столь важно.
    Висят. Согласен. 13 декабря у стадиона "Ворскла". Подваливай все кто хочешь.
    Будут А. Лорак, А. Пономарев, "Мед хедс" и "ТІК".
    Увидел сегодня утром. Слава Богу вывесили. Предыдущие приезжали - в упор не видел. Правда было одно как-то, но где и когда написано небыло.
    А зараз питань нема!

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    RAMM, да, да, да.) Ото такий я поганий. Буду створювати масовку для введення співвітчизників в оману.)
    А я рахую не поганий! У кожного своя позиція. Хто за кого хоче за того і голосує. А на шаровий концерт чому б не сходити.
    Колись одна мудра людина сказала: Беріть все, що вам дають, а голосуйте за кого рахуєте потрібним.
    А те що по телевізору покажуть якось всерівно... Телебачення воно на те і телебачення щоб показувати...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3