Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей88Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 26
Показано с 41 по 50 из 260.
    Нервова, курррва

Re: Все на выборы!

nerch, понесло вас не в ті дєбрі!!!
    Просто говорю, шо незалежно від поглядів вірш - бездарно-примітивний!
    Офтоп:
    І на майбутнє - не робіть висновків, не знаючи людину! Може боком вилізти!

Пророк

Ответ Сообщение от Just_me Посмотреть сообщение
    Интересный прикол:............ наблюдаем результат.........
    Центральна Виборча Комісія зареєструвала кандидатами в президенти станом на 11/11/2009р.:

1) Рябоконя Олега Васильовича, 1973 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, юрист, керуючого партнера (генерального директора) ТОВ "Меджістерс", який проживає в місті Києві (само висуванець).

2) Гриценка Анатолія Степановича, 1957 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, діючого народного депутата України, голову Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, лідера "громадської позиції", який проживає в місті Києві (само висуванець).

3) Яценюка Арсенія Петровича, 1974 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, діючого народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, лідер "Фронту змін", який проживає в місті Києві (само висуванець).

4) Симоненка Петра Миколайовича, 1952 року народження, громадянина України, члена Комуністичної партії України, освіта вища, діючого народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, який проживає в місті Києві (Лідер Комуністичної партії України, висунутий в кандидати на з’їзді Блоку лівих и лівоцентриських сил).

5) Литвина Володимира Михайловича, 1956 року народження, громадянина України, члена Народної Партії, освіта вища, діючого народного депутата України, Голову Верховної Ради України, який проживає в місті Києві (Лідер Народної партії України, висунутий в кандидати на з’їзді Народної партії).

6) Тігіпка Сергія Леонідовича, 1960 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, бізнесмен, який тимчасово не працює, проживає в місті Києві (само висуванець).

7) Богословську Інну Германівну, 1960 року народження, громадянку України, позапартійну, освіта вища, діючого народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, яка проживає в місті Харкові (само висуванець).

8) Януковича Віктора Федоровича, 1950 року народження, громадянина України, члена Партії регіонів, освіта вища, діючого народного депутата України, голову депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, який проживає в місті Києві /З’ЇЗД/.

9) Ющенка Віктора Андрійовича, 1954 року народження, громадянина України, діючий голова держави, члена політичної партії "Наша Україна", освіта вища, діючий Президент України, який проживає в місті Києві (само висуванець).

10) Тягнибока Олега Ярославовича, 1968 року народження, громадянина України, освіта вища, голову Всеукраїнського об’єднання "Свобода", який проживає в місті Києві /З’ЇЗД/.

11) Костенка Юрія Івановича, 1951 року народження, громадянина України, члена Української Народної Партії, освіта вища, діючого народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, який проживає в місті Києві /З’ЇЗД/.

12) Тимошенко Юлію Володимирівну, 1960 року народження, громадянку України, члена політичної партії "Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина", освіта вища, діючого Прем`єр-міністра України, яка проживає в місті Дніпропетровську /З’ЇЗД/.

13) Бродського Михайла Юрійовича, 1959 року народження, громадянина України, члена Партії вільних демократів, освіта вища, директора-консультанта Українсько-італійського спільного підприємства ТОВ "Венето", який проживає в селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області /З’ЇЗД/.

14) Пабата Олександра Вікторовича, 1974 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, президента спілки громадських організацій "Громадський актив Києва", який проживає в місті Києві (само висуванець).

15) Противсіх Василя Васильовича, 1946 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, президента Івано-Франківської торгово-промислової палати, який проживає в місті Івано-Франківську (само висуванець).

16) Мороза Олександра Олександровича, 1944 року народження, громадянина України, голову Соціалістичної партії України, освіта вища, який проживає в місті Києві /З’ЇЗД/.

17) Супрун Людмилу Павлівну, 1965 року народження, громадянку України, члена Народно-демократичної партії, освіта вища, голову Державного агентства України з інвестицій та інновацій, яка проживає в місті Києві /З’ЇЗД/.

18) Ратушняка Сергія Миколайовича, 1961 року народження, громадянина України, позапартійного, освіта вища, Ужгородського міського голову, який проживає в місті Ужгороді (само висуванець).

Ответ Сообщение от Just_me Посмотреть сообщение
    Интересный прикол....... наблюдаем результат.......
    Декларація про доходи кандидата на пост Президента України, Тимошенко Юлія Володимирівна http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2010/WP0011
    Філософф

Ой, капєц, я не можу, бідні наші депутати, і будиночків у них і сім'ї немає, і квартир в приватній власності, і машинка одна на родину, тьфу
    ТАК!

У меня все есть. Я обеспеченный человек, миллионер с 1990 года. В декларации у меня много автомобилей, квартир, поэтому кандидаты, которые называют себя "он", "она" и "оно", на моем фоне бомжи
    Сергей Ратушняк (с)
    ТАК!

В очередной раз порадовала предвыборная реклама.На бигборде вдоль трассы большая фотка глупо улыбающегося мужичка и надпись: " Я - ДОЛБА Е.Б.
    .....Я ЗА ЮЩЕНКО !"
    Я вот не понимаю-они,что спецом чувака с такой дивной фамилией и инициалами искали или больше никто за Гаранта свой голос не отдаёт?
    (с)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    В очередной раз порадовала предвыборная реклама.На бигборде вдоль трассы большая фотка глупо улыбающегося мужичка и надпись: " Я - ДОЛБА Е.Б.
    .....Я ЗА ЮЩЕНКО !"
    фото в студію. говорить ми всі гаразди!!!
    ТАК!

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Meladon, по-мойму то фотожаба.
    Новачок

Я піду на вибори і виконаю свій обов'язок громадянина України - проголосувати.
    Перший тур покаже реальні вподобання населення, а другий.. про нього я мовчу...
    Буду підтримувати Костенка... хоча в другий тур він навряд вийде.
    ТАК!

ги
    костенко політичний імпотент
    йому тіки у треба шоп його підтримували за всі частини його ... ем... рейтингу
+ Ответить в теме
Страница 5 из 26