Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей88Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 25 из 26
Показано с 241 по 250 из 260.
    2.0

Re: Все на выборы!

кетя, а я таки проти всіх. хотіла запороть бюлетень, але таки просто дулю скручу.

Пророк

Ответ Сообщение от кетя Посмотреть сообщение
    голосовала бы против всех, но так как очень боюсьь что будет не дай Бог Янык отдам голос скорее всего за Ю., хотя хз, мож все таки и против всех
    А у меня ситуация как раз наоборот
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    не лучше тогда галку поставить в поле "не пидтрымую жодного"?
    Якби в першому турі в когось було більше 50%, той би став президентом. В другому турі правила інші: хто більше набере голосів, той і виграв. Наприклад, Ю набере 2%, а Я- 1%, виграє Ю. То який сенс ставити "проти всіх"? Всерівно хтось з цих буде. Так?
    змія болотяна ОЧКОва

черешня, іменно так.
    сенс ставить галку проти всіх? тогошо, якби підтримував когось з них, то і поставив би відповідну галку. а як не підтримуєш жодного, то і галка відповідна.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    ...Наприклад, Ю набере 2%, а Я- 1%, виграє Ю. То який сенс ставити "проти всіх"? Всерівно хтось з цих буде. Так?
    1. не поставите вы галку, кто из этих двух использует ваш бюллетень для голосования за себя.
    2. чем больше "проти всіх", тем меньше лигитимность будущ. преза.

Хотя это никоим образом не меняет болотистого будущего страны.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    2. чем больше "проти всіх", тем меньше лигитимность будущ. преза.
    президент не може бути більш чи менш легітимним, він або легітимний, або ні. якщо він обраний 50%+1 голос при 50%+1 явці, він легітимний. і так воно буде. 80% прийшло на вибори чи 60%, ніякого значення не має.
    Новачок

Ответ Сообщение от Наталочка Посмотреть сообщение
    Эх..... голосувала за Костенка, а він так мало набрав :(...
    І за кого голосувати в другому турі? З двох зол менше обирати якось не хочеться.. Мабуть проти всіх найкращий варіант.
    Я теж голосувала за Костенка, і так само не знаю що робити в другому турі, але проти всіх не хочу. Але те що нам пропонують зараз, зовсім не варта. Ділема...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    президент не може бути більш чи менш легітимним, він або легітимний, або ні. якщо він обраний 50%+1 голос при 50%+1 явці, він легітимний. і так воно буде. 80% прийшло на вибори чи 60%, ніякого значення не має.
    Не, не, не. В политике это не так. Ведь говорили же что Ющенко президент половины Украины. А, например, давеча ВФ сказал что за него (за ВФ) проголосовали две трети жителей Украины, и вот он мол такой крутой перец. Так что с точки зрения пиара (черного или белого) понятие процентной легитимности имеет место быть.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Не, не, не. В политике это не так. Ведь говорили же что Ющенко президент половины Украины. А, например, давеча ВФ сказал что за него (за ВФ) проголосовали две трети жителей Украины, и вот он мол такой крутой перец. Так что с точки зрения пиара (черного или белого) понятие процентной легитимности имеет место быть.
    тільки піару. мене це мало втішає. юридично це не має ніякого значення. Пахан буде видавати укази, а посполиті їх виконуватимуть без згадок про легітимність ни нелегітимність.
    Пророк

Как сказать, для оппозиции "процентная легитимность" будет (может быть) одним из средств воздействия на электорат.
+ Ответить в теме
Страница 25 из 26