Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей88Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 26
Показано с 211 по 220 из 260.
    Філософф

Re: Все на выборы!

Куди ж його чіткіше, те бажання формулювати, це і так понятно, елементарні людські потреби- щоб було своє житло, гарна нормальнооплачувана і улюблена робота, здоров'я для себе і близьких, можливість їздити у відпустку родиною, подорожувати, ходити в кіно-театри-кафе-гості, можливість реалізовувати себе у вподобаннях, хоббі, різні зручності - типу гаряча вода і все інше в будинку, тепло і затишок в оселі - цей список можна довго продовжувати, тут не може бути одного чогось, тут все - і культура, і матеріальне, і духовне.
    І то, стовідсотків що навіть якщо все це зроблять, найдеться не одна тища людей, які скажуть - мені не подобається. Бо хтось захоче бути супермільярдером, а хтось єдиновласним царьком над мільонами і т.д.

І в нас такого мать ніколи не буде, і я вам навіть скажу чого, того що практично всі наші люди, окажись на мало-мальскій владній посаді починають гребти, навіть якщо в них все є, навіть якщо не буде вже куди складать - все одно будуть брати, бо ...х.з чого вони такі, може впливає те, що в СССР були самі обмеження, а зараз, вивільненні бажання бачуть тіки один щлях - тягти, а може в нас просто такий менталітет. Можливо тому, що матеріальні цінності переважили над духовними. Кому як подобається.

П.С. небуває людей, яких всі-всі розуміють, навіть в спільників по думкам знаходяться різнобіжні переконання. І це нормально. Странно, що ви такий обізнаний на усьому цього не розумієте. Це не означає, що люди які вас не розуміють погані, вони просто інші, вони не ви. Як кажуть тут - на вкус і фвєт фломастєри різні

Banned

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Куди ж його чіткіше, те бажання формулювати, це і так понятно, елементарні людські потреби- щоб було своє житло, гарна нормальнооплачувана і улюблена робота, здоров'я для себе і близьких, можливість їздити у відпустку родиною, подорожувати, ходити в кіно-театри-кафе-гості, можливість реалізовувати себе у вподобаннях, хоббі, різні зручності - типу гаряча вода і все інше в будинку, тепло і затишок в оселі - цей список можна довго продовжувати, тут не може бути одного чогось, тут все - і культура, і матеріальне, і духовне.
    Вы меня не прввильно поняли, я не имел ввиду следствия, я имел ввиду причины.
    Вы тоже задаетесь этим вопросом, я вас понимаю. Почему воруют, потому что считают, что так надо. Вопрос не в том, что воруют, вопрос в том, что ворованное надо тратить и тратят за границей. Если бы тот капитал который они воруют тартился бы в нашей стране, деньги лежали бы в наших банках, то уровень жизни был бы значительно выше. Отсутствие понимания функционирования глобальной системы - вот чего не хватает. Если вы понимаете, что в условиях глобализации по-другому никак не возможно, кроме как есть, то в таком случае вы лицемер, потому что прикрываете свое воровство патриотизмом, если вы не понимаете, то надо научиться понимать. Если вы думаете, что глобальная тенденденция не отражается лично на вас, то вы ошибаетесь. Вот зачем покупать доллары, если есть гривны? Потому что за доллары можно в Германии купить "мерседес", а если гривна перестанет быть конвертируемой, т.е. получит независимость, то этого сделать будет невозможно. Это проблема СССР, которая уничтожила империю изнутри. Выход: или продолжать грабить свой народ, чтобы покупать мерседесы, или создавать мерседесы в Украине или превратиться в Северную Корею или (дальше можно написать целую поэму, но коротко) переоценить смысл ценностей и изменить систему, потому что данная система будет сокращать население при любом раскладе, а на освободившиеся от душ места будут приезжать гастербайтеры, которые со временем вытеснят колренное население, что в свою очередь тоже очень сильно противоречит концепции патриотизма. Вывод: меропонимание и дальновидность оставляют желать лучшего. Во всем виновата система оценки ценностей и расставление приоритетов. Пересмотреть эту систему - вот истинный патриотизм. Если прикинуть глубоко, то становится невыносимо страшно от тупости политиков. которые этого не понимают и не хотят понимать и понимать не будут до тех пор, пока им удается дурачить народ красивыми глазами и фразами. Повторюсь - понимание причинно следственной связи - выход из ситуации. Сокращение народонаселения во имя экономического блага - сказка для лохов (т.е. не совсем, конечно для лохов, а для тех, кто осознал эту тенденцию и задумался над последствиями), а приезжим китайцам=гастербайтерам, если она не нужна даже ее коренным жителям, то страна не будет нужна и подавну.
    Філософф

Менталітет-с, моя хата з краю. Це все що ви написали - вічні людські питання, так завжди було - ті в кого є влада ніколи не дивилися - що роблять підвладні їм. І не зміниться мабуть. Просто в інших країнах може є якийсь патріотизм у влади, а в наших немає. Бо для них ця країна - не їхня, вони ж виростли в союзі. Чи може вони вчились і якихось управлінських інститутах, чи економічних, чи яких?

І виходів є декілька - поступова заміна влади мислячими людьми, хоч трохи нормальними(якщо їх пустять, якщо політмолодь не стане такою ж як і старики), або повний переворот, або ...варіантів багато, але ніхто не може сказати який буде ефективний. При чому не тільки у владі. Чи ви наівно думаєте, що прийде гарний президент - і все зразу стане харашо? Та йому просто не дадуть зробити харашо.

Що я думаю - що нам процвітаючої України мона буде побачити хіба на старості, і то...
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А вот это уже кстати моральная делема... Вы конечно преувеличили, но что-то такое типа присутствует в моей голове и это меня беспокоит вот только я до сих пор не понял, то-ли я не такой, то-ли мир, вроде есть люди, которые меня понимают, значит все не так плохо, как вы диагностировали, но тем не менее есть люди, которые меня не понимают это уже хуже. Может надо держать свои мысли при себе и потихоньку делать себе свое дело? Так все так делают, это слишком скучно...
    Добро пожаловать в клуб! Велкам в личку, аську... Лучще в аську.
    Совет: не трать энергию зря.

І в нас такого мать ніколи не буде, і я вам навіть скажу чого, того що практично всі наші люди, окажись на мало-мальскій владній посаді починають гребти, навіть якщо в них все є, навіть якщо не буде вже куди складать - все одно будуть брати, бо ...х.з чого вони такі, може впливає те, що в СССР були самі обмеження, а зараз, вивільненні бажання бачуть тіки один щлях - тягти, а може в нас просто такий менталітет. Можливо тому, що матеріальні цінності переважили над духовними. Кому як подобається.
    Повторюсь:
    Итак представляем что каждый участник ветки стал презиком Украины. естественно нужен зам. Есть два кандидата, один шо трындец умный талантливый и все такое... а второй двоюродный брат жены (мужа).
    Вопрос: кого возьмете замом?
    Ответтье честно и для себя.
    А потом будем спорить о политике. Если захочется.
    Banned

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Итак представляем что каждый участник ветки стал презиком Украины. естественно нужен зам. Есть два кандидата, один шо трындец умный талантливый и все такое... а второй двоюродный брат жены (мужа).
    Вопрос: кого возьмете замом?
    Ответтье честно и для себя.
    А потом будем спорить о политике. Если захочется
    Отчвечу честно: 1-й вариант, второй бы сбежал сам...
    Менталітет-с, моя хата з краю. Це все що ви написали - вічні людські питання, так завжди було - ті в кого є влада ніколи не дивилися - що роблять підвладні їм. І не зміниться мабуть. Просто в інших країнах може є якийсь патріотизм у влади, а в наших немає. Бо для них ця країна - не їхня, вони ж виростли в союзі. Чи може вони вчились і якихось управлінських інститутах, чи економічних, чи яких?
    Вот-вот, стало быть, вы когда станете президентом тоже обворуете страну, и свалите отсюда, так вам не мову н6адо учить, а language, непонятно вообще, зачем мова нужна, может сразу перевести Украину на баксы, а государственным языком сделать английский?
    Только в Штаты не уезжайте, вам совет, там предателей не любят и не ценят
    металитет-с, так какие вы тогда к черту патриоты, если оправдываетесь менталитетом. Ваши мотивы ясны, думаю, что вы тоже родились в чужой стране СССР, так что кто следующий???
    Філософф

Я десь написала про США? Ви реально подивіться на речі, попитайте у родичів і знайомих. Я не сказала, що я така сама, просто я бачу людей навколо, і як вони розуміють владу, практично всі люди, яким років так 30-50 кажуть - був би я при владі - тож гріб. Це не означає що мені таке подобається, але їм не докажеш нічого.
    Ви якось мислите про людей дуже перевернуто, шукаєте якийсь підвох там, де його немає. Якщо ви не розумієте того, що написано, то будь ласка, не вивертайте його на зовсім іншу сторону.

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Есть два кандидата, один шо трындец умный талантливый и все такое... а второй двоюродный брат жены (мужа).
    Я чесно, візму першого, особливо якшо брат, навіть тристараз рідний, але зовсім не в тємє. Ви знаєте, з родичами працювати дуже непросто, навіть з друзями, бо наші люди мають таку звичку, як просити для себе виключення, особливо рідні.
    Нехай краше один раз поображається, що його не взіли, ніж потім довго виносити його і його вчинки на своїх плечах, а таке повірте буде.
    Новачок

Ответ Сообщение от kobi Посмотреть сообщение
    А на будівництво сучасних доріг інвестицій хіба не потрібно? Україна за рахунок транзитних доріг може заробляти десятки міліардів доларів. Але їх просто немає. В це не потрібно вкладати?
    Конечно надо вкладывать, состояние наших дорог оставляет желать лучшего, если не сказать больше. Нормальный страны на транзите зарабатывают нормально, автобанов настроили и радуются, а у нас горошей немає ...
    Banned

Я десь написала про США? Ви реально подивіться на речі, попитайте у родичів і знайомих. Я не сказала, що я така сама, просто я бачу людей навколо, і як вони розуміють владу, практично всі люди, яким років так 30-50 кажуть - був би я при владі - тож гріб. Це не означає що мені таке подобається, але їм не докажеш нічого.
    Ви якось мислите про людей дуже перевернуто, шукаєте якийсь підвох там, де його немає. Якщо ви не розумієте того, що написано, то будь ласка, не вивертайте його на зовсім іншу сторону.
    Только не надо на менталитет сваливать... Почему они считают, что грабили бы тоже? Это ключевой вопрос!
    ---
    Хотите я вам докажу, что вы будучи чистейшей души человеком грабили бы страну не меньше?
    Філософф

Ну розкажіть, хоча якщо у вас такі думки вже є, то ви мать тоже думаєте, що грабили б, а всі оті ваші казочки про процвітання - як програми у кандидатів - чергове замилювання очей. Якщо ви такі, це не означає що я також так буду робити, не тре за мене розписуватись, ви ж мене зовсім не знаєте.
    І чого вони вважають що грабували - тому що хоцця все і зразу, щоб без зусиль, і бажано нічого не роблячи.Що ж по вашому керує такими людьми?
    Добрий модер ))

http://no-vote.in.ua/
    Миниатюры Миниатюры pv4.jpg  
+ Ответить в теме
Страница 22 из 26