Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 44.
    2.0

Передвиборча стартувала. Зарано...

Ітак, чи вони плакати по ночам вішають, але коли я їхала хз коли на ранкову мене дроканули біг-морди Яценюка. А тут вже тиждень доводиться нервувати через Йульку. Ну сволота ж, дають вам 90 днів на все, про все, якого ля лізти поперед батька в пекло. І Йулькині плакати не знаю на кого розраховані, хто їй вірить, шо вона працює, це раз. А два, вона ж, в контексті виборів, не прем"єрка, а просто кандідат, туди її за ножку. Це я до чого, шо коли богам пох, то шо можна хотіти від народу. І взагалі, в наближенні виборів приходить бажання перекваліфікуватися на снайпера, в сезон, кажуть, замовлень багато.

part of me

Re: Передвиборча стартувала. Зарано...

nickeler, вона ще і як працює! Я вже не знаю куди ще б гроші віднести за моє ПП…
    2.0

fragov, да шо вы гаварите! Алекс Юстасу: гроші можна однести в пятницю в ПП, біля ЦУМУ
    майже флуд вийшов. а по темі: Тарасюк вітає з Незалежністю, Гриценко злизав ідею в Яценюка, або їх накрило в один день одним інформаційним полем. Хто ще де кого бачив? і як ваші враження?
    ТАК!

ви флудете
    вона працює
    2.0

Meladon, а ти помогаєш, шо в курсі? мені зараз пох, з якого вони табору, просто так нагляче лізти поперед встановлені строки. шоб їх поприщило (с) шараша
    а ше жилаю їм тринаццать лєд жуткой діареї.
    ТАК!

вони вазмусчаютцца
    вона працює
    2.0

Meladon, а скока тобі вона платить? я тож хочу!
    і ще, кхм, помниться, хтось був із іншого табору? Меладона нас стєбьот?
    ТАК!

ви теж хочете
    вона працює

ТАК!

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ...А тут вже тиждень доводиться нервувати через Йульку. Ну сволота ж, дають вам 90 днів на все, про все, якого ля лізти поперед батька в пекло. ....
    Не нервуйся Я смотрю на плакаты как на соревнование создателей этого "креатива". И как на образцы попыток воздействия на психологию людей и тп. Может и хорошо что рано высунулися, к концу людей будет уже нудить от этих лозунгов.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы