Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 42 из 42.
    Зануда

Re: Відстоїмо памятник Мазепі!

Всі Вами шановані чиновники, які долізли до державної годівниці взагалі мочилися на Вас обох згори.
    Що любий одному Матковський, що іншому Осадчий. У кожного свої цілі і мета.
    А що ж стосується самого пам'ятника, то я скажу Вам обом так:
    Перепрошую, до кого саме Ви звертаєтесь, кажучи "обоє", "обом" і т.д.? Тут писало більше, ніж дві особи, тому незрозуміло. Якщо це, вибачте, я один з отих "обох", то здивую Вас тим, що маю досить примарне уявлення і про Матковського, і про Осадчого. І жоден мені, природно, не "любий".)))
    У цій дискусії я був лише прихильником думки, що і до друзів, і до супротивників, треба підходити з однаковим мірилом. Провина має бути доведена, а не тільки проголошена. Брехати - ганебно, хто то не був... і т.д. Прочитайте уважніше, якщо є бажання зрозуміти мою думку. Вона не пов'язана з політикою, і не стосується конкретних осіб.
    Можно хоч зі шкіри вилізти, намагаючись довести слушність тієї чи іншої ідеї (щодо встановлення пам'ятника, зокрема). Радити читати мудрі книжки, посилатися на історію і т.п. Але завжди будуть люди, які думають навпаки. Вони інакше, ніж я, бачать ті самі факти. Інакше, ніж я, трактують події. Тому рішення мають, на мою думку, прийматися більшістю. Якщо місцева громада за пам'ятник, його треба встановлювати.
    Ще раз кажу, політика мене не цікавить. А особливо сучасна.

Патріот
    Гість

Re: Відстоїмо памятник Мазепі!

Дякую Вам, шановний за відповідь!
    Цілком з Вами згоден.
    Я також по-за політикою і оцінюю кожного по його проступках.
    Може то й вірно, що Матковський хоче зробити референдум. Але, я думаю, головна причина в необізнаності і тому, що наші люди не читають історії, а вірять тому що ім говорить пропаганда: радіо , телебачення, лідери їхніх партій.
    Сьогодні приходить одна влада - одна пропаганда і політика, завтра інша - інша політика.
    А історія є історія це перш за все факти, а не казки. А у нас хто приходить до влади той на свій манер цю історію і перекручує.
    А на рахунок фотознімків я з Вами згоден. Якщо вони є чому тут не опублікувати.
    А ще те, що Осадчий і Матковський один до одного ставляться як кішка і собака - то це теж безперечний факт. А у нас вся держава така... Ніяк вже ту владу і землю пани поділити не можуть.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5