Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей79Благодарности

Результаты опроса: Россия: враг или друг?

Голосовавшие
23. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • москалі нам не друзі

6 26.09%
  • нужно дружить!

17 73.91%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 11
Показано с 11 по 20 из 102.
    Пророк

Re: Россия: враг или друг?

"Согласно данным социологического опроса, проведенного Левада-Центром, большинство россиян считают Грузию главным врагом России.
    Отвечая на просьбу назвать пять стран, «наиболее враждебно настроенных по отношению к России», 62% опрошенных назвали в качестве такой страны Грузию.
    Главными врагами врагами России были названы также США (45%), Украина (41%), Латвия и Литва (по 35%), Эстония (30%), Польша (10%), ...
    Наиболее близкими друзьями и союзниками России опрошенные россияне считают Белоруссию (50%) (цікаво, як зараз? - я) ....Израиль, Великобританию, Украину (по 3%)
    ...
    Репрезентативный опрос 1600 россиян в 128 населенных пунктах 46 регионов страны проводился Аналитическим Центром Юрия Левады (Левада-Центром) 22-26 мая 2009 года.
    "
    (http://kontury.info/news/2009-06-20-1096)
    будь ласка, вважайте як хочете. мені не треба ні дружби їхньої, ні ворожості. краще, якщо в кремлі забудуть про наше існування.
    100% згоден з Нікелер.
    (майже безнадійно): може, спробуєте подискутувати на цю тему на російських форумах?

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ... А так у нас получаеться один Крымом тычет, другой транзитом газа...
    Один, один тычет и Крымом, и транзитом газа.

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    і між людьми в цілому: або приймаєм їх такими як вони є, або нашо ж їх ламати. така от моя думка.
    Ой! Дійсно нашо ж,але за вийнятком деяких, типу Коновальця. Никак у вас двойные стандарты.
    Пророк

23q, Россия это тоталитарная страна с имперскими амбициями. Поэтому договариваться и уступать обоюдно не получиться. Россия будет постоянно нажимать то на одном фронте, то на другом, и следить за реакцией - поддались, давай давить дальше. Не получилось, зашли с другого бока. Так она ведет себя со всеми странами, но Украине в силу своего геополитического положения "повезло" больше.
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Ой! Дійсно нашо ж,але за вийнятком деяких, типу Коновальця. Никак у вас двойные стандарты.
    Ага, от і викрили! Так Ви, nickeler, таємно ламаєте Коновальця? Пиво заливали? "В очі мені дивитись!" - казали?
    А тепер ще каже: "...приймаєм їх такими як вони є".

Без жартів - це саме Коновальця, на жаль, не влаштовує "оточення" загалом. Мені так здалося.

Обговорення стану "дружби" між народами приводить до суттєвих узагальнень. Настільки, що результати здаються безглуздими. Може існувати співробітництво, конкуренція, але як виглядає і може бути досягнуто дружби - мені незрозуміло. Чимало прикладів, коли "народи-друзі" так один одного шматували, що замислишся, що то за "дружба" така.
    Можна дружити з росіянином, або ще краще - з росіянкою. Але як з Росією - невідомо.
    Тут основу відношень складає економіка. Якщо капіталу буде зиск співпрацювати з закордонним партнером, ніхто не стане дивитися - друг ця країна чи не друг.
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    от тока давайте не будем, ібо ніхто нікого ні до чого не примушував. Ми госудаврствами не дружим. Тоість його государство - о. Пасхи не дружить з переважною більшістю держав на нашій форумній мапі. fabulist, чеспіонерське, задумка народжувалась, але військовий комітет вирішив, шо недоцільно порушувати внутрішньо-політичну гармонію на о. Пасхи. від інтервенції відмовились, дипвідносини розірвали.

я шось не дуже взагалі розумію шо значить дружба між деражвами. є двосторонньо вигідні стосунки, є підпорядкування і танцювання під дудку, а є "я вас нізнаю". ми поки тиняємся між першим і другим. родинні стосунки - то інше. ну є в мене родичі в Москві, але ж то люди, а то державна машина, яка зневажає навколишніх. до того ж ультимативно намагається створювати, а потім успішно для себе вирішувати чужі проблеми, коли своїх по горло.
    Нафіга тоді на політичній карті Україна, якшо їй доводиться розшвирюватися принциповими речами і поступатися у важливих для неї питаннях. для того, щоб продуктивно домовлятися у ВНЗ навчають професійних дипломатів. підгибання під себе і стоврення на базі СНД нового СиРиСиРи - це державна політика великоросійської держави, яка з бізнесом, почасти, не має нічого спільного.
    Ket
    Гуру

А почему третьего варианта нет? В свете последних событий какая там дружба? А враги это нацисты были.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    23q, Россия это тоталитарная страна с имперскими амбициями. Поэтому договариваться и уступать обоюдно не получиться. Россия будет постоянно нажимать то на одном фронте, то на другом, и следить за реакцией - поддались, давай давить дальше. Не получилось, зашли с другого бока. Так она ведет себя со всеми странами, но Украине в силу своего геополитического положения "повезло" больше.
    При Кучме вороде немного теплее были отношения. Хотя они тогда заставили его оружие отдать?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    А почему третьего варианта нет? В свете последних событий какая там дружба? А враги это нацисты были.
    При Кучме вороде немного теплее были отношения. Хотя они тогда заставили его оружие отдать?
    ядерну зброю віддали при Кравчуку.
    А щодо теплих відносин...
    за Кучми була була найбільша провокація проти України, на межі військового конфлікту - намагання фізично загарбати о. Тузла. оно вона, дамба до нього тягнеться - 200 метрів не дійшла, здається.
    тому я згодний з RAMMом - бачачи поступки, вони вимагатимуть ще більших поступок. Така психологія. Поки вона не зміниться, інших відносин не буде.
    Миниатюры Миниатюры georgia 298.jpg  
    Ket
    Гуру

Victorious, ну их тогда поставили на место и это отношений не испортило.
    Пророк

Я вважаю, що таки зіпсувало. Але ключове тут слово - "поставили на місце". на жаль, це єдиний дієвий спосіб.
    На відміну від спорів, наприклад, з Румунією, які були вирішені через міжнародний суд.
    Ket
    Гуру

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Я вважаю, що таки зіпсувало. Але ключове тут слово - "поставили на місце". на жаль, це єдиний дієвий спосіб.
    На відміну від спорів, наприклад, з Румунією, які були вирішені через міжнародний суд.
    Смотрите что -то не вяжеться Во-первых (имхо) ставить на место это всегда и со всеми ( политике)., да и в жизни тоже.Нормально поговорить и договориться можна только с другом, который знает тебя и готов войти в твое положение. Остальное все достигается только силой (она просто чувствуется, и если внутренне чувствуют, что ты сильнее, то силами и не лезут меряться и возникает иллюзия доброделательности.
    Румыния. Тузлу мы за несколько дней решили жестким разговором. А на Румынию разговоры не действуют. То есть подттверждение с россиянами нам легче говорить (матом например(шутка). А румынию он сколько мусолили. Это если по каждому вопросу в суд обращаться, то никакого времени не хватет. Лучше прояснить дело в жестком разговоре.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 11

Теги для этой темы