Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей79Благодарности

Результаты опроса: Россия: враг или друг?

Голосовавшие
23. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • москалі нам не друзі

6 26.09%
  • нужно дружить!

17 73.91%
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11
Показано с 91 по 100 из 102.
    Пророк

Re: Россия: враг или друг?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Мені від цього скоріше тепло, ніж холодно, бо попереднє свиняче рило не викликало в мене приємних емоцій, але в дипломатичній практиці це - крок до війни.
    вот если еще в посольстве начнут бумаги жечь - тогда к гадалке не ходи

Пророк

Шестерки тут как тут:

Янукович навздогін за Медвєдєвим "стусанув" Ющенка

При нинішній владі надій на нормалізацію і поліпшення відносин з Росією практично немає.
    Так лідер Партії регіонів Віктор Янукович прокоментував заяву президента Росії Дмитра Медвєдєва про антиросійський курс українського керівництва, повідомляє прес-служба "Регіонів".
    "Тому перше, що ми зробимо, прийшовши до влади - відродимо нормальні, добросусідські, рівноправні і взаємовигідні відносини з нашим стратегічним партнером Росією", - заявив Янукович.
    "Такі відносини, що відкриють перспективи для обох держав", - наголосив лідер Партії регіонів.
    "Я упевнений в тому, що бажання українського народу відродити відносини з Росією, відродити економіку України, буде в основі політики стосовно Росії. І цю політику я буду здійснювати, щойно прийду до влади", - додав він.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/11/99648.htm
    Новачок

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Предлагаю проголосовать. Как вы считаете и на каком основании?

Я считаю что Украина и Россия должны искать компромис и сотрудничать, в любых вопросах, ведь это выгодно обеим сторонам.
    И не друг и не враг, а так (с) Высоцкий
    Пророк

І коли люди встигають? рекомендую)
    офіційна заява
    Філософф

Можливо варто зробити адекватніші варіанти відповідей?
    Kaa
    Частий гість

Россия - это сосед. Это карма. Переехать нам не дано...
    Пророк

тут в одной теме народ на 30 баксов неделю семью кормит, а вы все о глобальном да о глобальном, мож пора о реальных проблемах задуматься или как всегда во всем винуватi клятi москалi ?:)
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    тут в одной теме народ на 30 баксов неделю семью кормит, а вы все о глобальном да о глобальном, мож пора о реальных проблемах задуматься или как всегда во всем винуватi клятi москалi ?:)
    та я тільки за. але ви порадьте це Медведєву.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    та я тільки за. але ви порадьте це Медведєву.
    ну и причем тут Медведев, эт он Украину до такого довел? :
    Пророк

Росія втручається у вибори в Україні - Європа

Заяви президента Росії на адресу українського керівництва свідчать про те, що Москва намагається втручатися у вибори в Україні.
    Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив віце-президент Європарламенту Марек Сівєц.
    "Це початок російського втручання у процес виборів в Україні. Гадаю, що мову імперської політики добре розпізнають у Європі", – сказав Сівєц.
    На запитання, кого з кандидатів на президента України нині підтримує Кремль, Сівєц зауважив, що Росія не виявляє своїх симпатій так явно, як це було п’ять років тому. Тут європейський політик радить звернути увагу на заяви українських політиків.
    "Треба уважно послухати, що говорять кандидати на президента в Україні. Я не хочу назвати імена, але це очевидно", – заявив віце-президент Європарламенту.
    ...

http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/11/99706.htm
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11

Теги для этой темы