Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей144Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 15 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 142.
    Свобода
    Гість

Матковський знов вирішив зняти біг борди з Мазепою

Схоже мер вирішив попрацювати на рейтінг ВО"Свобода" Сьогодні стало відомо що міськрада в понеділок буде демонтувати біг борди які належать ТРК"Анна" Кажучи що вони вже розірвали з нею договори оренди земельних ділянок Але нам зрозуміло що це є тиск на комерційну структуру яка дозволила собі ослухатись вказівок мера Це є політичний тиск на ВО"Свобода" перед президентськими виборами

part of me

Re: Матковський знов вирішив зняти біг борди з Мазепою

Помста — дуже солодка штука, головне не подавитися.
    Пророк

щоб не забували:
    Миниатюры Миниатюры IMG_0938[1].jpg  
    Новачок

А хто знає, що то за сластика така дивна у лівому верхньому кутку. Там й масонські символи й сонце туречини )))
    Гість
    Гість

Ответ Сообщение от Мягкохлеб Посмотреть сообщение
    А хто знає, що то за сластика така дивна у лівому верхньому кутку. Там й масонські символи й сонце туречини )))
    То його герб
    2.0

блін, хай лучче Яценюка знімуть... плакат - Месія імєєт тебя. Шось там про "врятувати Україну" і підпис великими літерами - Арсеній. Ну чо там по мєлочам: написав би - Орсенчєг з вами. Блін, тяжко сприйняти той факт, що виборча кампанія стартувала по суті. Я думаю, що Мазепа їм муляє через ті таки вибори...
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Я думаю, що Мазепа їм муляє через ті таки вибори...
    Ага, а то раптово народ ще за Мазепу почне голосувати…
    Пророк

А я думаю, що якби йому трохи клепки в голові, тому Матковському, то він би сам, від полтавської влади, не чекаючи "Свободи", поставив би бігборди з Мазепою, трішечки тихшого змісту. і набирав би бали, якщо він так боїться зи вибори. Але - не дав Бог розуму...
    Пророк

наче ж не мера вибирають, а от свобода тоже знайшла спосіб попіаритись, незнаю тільки чи вони то щиро, чи як завжди, шоб на скандалі помітнішими бути...
    вже ця політика посеред горла кісткою стирчить
    2.0

cethy11, коли починається тусня, на грєбнє волни запіарює всіх, шо аж прибори зашкалюють! їм жеж вибори - повод бабок дримзнуть, намить золота в кармашки. а думаєте чо бензин скаче? так уже і від цін на нафту!! на вибори бабло косять... нікому і нафіг ця Украйна не треба. мо Ющу іще тріхо, але шо ж він сам проти кагалу... і якось "я не вірю в силу слова, но вірю я з силу п...лів" (с) Лесь
+ Ответить в теме
Страница 1 из 15 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы