Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей144Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 15
Показано с 81 по 90 из 142.
    Ихтиандрович
    Гість

Re: Матковський знов вирішив зняти біг борди з Мазепою

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ихтиандр Прорабович, Пишете офтоп, який можна присобачити буквально до будь-якого посту. А вирішили до мого. І до cethy. Я не бачу зв'язку між тим, на що ви даєте відповідь, і власне відповіддю. Хіба що це вже в стані "после 2-3 рюмок"))
    тому і дискутувати нема про що.
    Да все Вы поняли. Выйти за рамки своего скорбеца, сдать в прачечную ангельские крыла, сесть выкурить сигару, подарить цветы кому-нибудь - это проще, чем надувать на форумах огромный шар, такой себе очередной "последний выдох господина Пэжэ".
    Вы ж разумный человек, это даже по буквам видно.

2.0

Ихтиандр Прорабович, куме, ну не може бути у світі сучілиний позитив! животрєпещущі теми якраз те, про що хочеться говорити. а то шо ви, куме, стісняєтеся писати від свого імені, на жаль честі вам не додає. думки то все рівно ваші, от тіки чогось страшно визнати це. при всьому моєму доброму ставленні, я таку позицію не розумію, не сприймаю і не поважаю. бо всім милим не будеш. а дорікаючи нам тим, що ми тут всі злі і зуби у нас в три ряди, а один "пан Х" білий пушистий...я взгалі не розумію мотивів перебування на форумі, за таких умов.
    Ихтиандр Селезнев
    Гість

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ихтиандр Прорабович, куме, ну не може бути у світі сучілиний позитив! животрєпещущі теми якраз те, про що хочеться говорити. а то шо ви, куме, стісняєтеся писати від свого імені, на жаль честі вам не додає. думки то все рівно ваші, от тіки чогось страшно визнати це. при всьому моєму доброму ставленні, я таку позицію не розумію, не сприймаю і не поважаю. бо всім милим не будеш. а дорікаючи нам тим, що ми тут всі злі і зуби у нас в три ряди, а один "пан Х" білий пушистий...я взгалі не розумію мотивів перебування на форумі, за таких умов.
    Логическое продолжение развития этого сайта (форума) в таком случае? Обсуждение животрепещущих тем, анти-высказывания, собрание в колонном зале возле ручья с вручением анти-премии за лучшее анти-высказывание, соревнования в ненависти к участникам, конструктивный нигилизм, и т.п. Механизм - ты не прав - вали нафиг с сайта тут просматривается без бинокуляра. Мотив перебування? Конструктив. Но, поскольку конструктивные темы идут вяло (и это преувеличение в положительную сторону), что не камильфо, ИМХО, поневоле смотришь на это деструктивное загляденье. Ну нет у таких тем завершения. Такого счастья как "спорилися 300 сторінок, помирилися, потім всі разом об'їдалися вкраїнським салом з цибулею та запашним білим хлібом, упивалися дармовою сивухою, співали революційних та народних пісень, хвалили опонента за красномовність" не будет.

Переписали историю, демонтировали Ленинов, наставят скоро (если успеют до выборов) Мазеп, потом снова - выборы, возможно снова перепишут историю, будем назад Ленинов монтировать. Или - Далай-Лам, или - первого индийского космонавта (подчеркнуть нужное, вычеркнуть ненужное). Шуршать будет о чем - пыль столбом гарантирую. Откуда это? Наверное информационная блокада, искажение новостей в зомбоящике,неустроенность какая-то, поиск объективного вывода. На подобных сайтах ситуация просматривается лучше, плюс грамотные выкладки неглупых, вобщем-то камрадов. Т.е. если это необходимо кому-то - значит это - не зря, я такого мнения. Но вечное шуршание - это тоже скучно))

И никто тут не злой. И никто не пушистый. Немножко шире раздвиньте шторки объектива. Никто не спорит тут и ничего не доказывает. По поводу чести - это пожалуйста, оставьте на розсуд честеведческой экспертизы. В теме - два ответвления, а меня интересует третье.
    2.0

ок. а твої конкретні пропонови стосовно розвитку? вивісить картінку з закатом сонця вручну і охать-ахать яка ж вона вся красива!??? я теж підвисаю на однім форумі, так скать вузькоспецифічному. Ходжу туди по інфу і підтримку однодумців. які ж там гризоти? у флуді там іноду про шось та поговоримо... але тут інша специфіка, інша публіка інші потреби. мені не імпонує захищати дітей природи.я за принцип весла, і якшо сильніший стукне мене. то шо ж, знач так треба. я от читаю кучу твоїх буков і не пойму, шо ж ти кінець кінцем хочеш? помінять наше вприйняття реальності? а шо коли мене нудить від безпричинного позитиву? навіщо мені себе переробляти, якщо жити, ніби ти на лезі, приємніше? капєц якийсь... і ще (тіки не треба казати що я тебе проганяю, в жодному разі!!!!) якщо тут все так погано, то чому ти особисто досі тут?? ладно "блаженні" зі своїм сонмом мух і прусаків, які спасають світ like а hero. чи ти тож думаєш, шо його получиться спасти? все одно тебе по манері письма зможуть вичислити і другі і недругі, то шо ж ти кінець кінцем хочеш??? спасибі за майбутню відповідь.
    23q
    23-й участник

Ихтиандр Селезнев,
    Офтоп:
    я б порекомендовал зарегиться, так собеседника воспринимать проще...
    Кузнец с Демерджи
    Гість

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ок. а твої конкретні пропонови стосовно розвитку? вивісить картінку з закатом сонця вручну і охать-ахать яка ж вона вся красива!??? я теж підвисаю на однім форумі, так скать вузькоспецифічному. Ходжу туди по інфу і підтримку однодумців. які ж там гризоти? у флуді там іноду про шось та поговоримо... але тут інша специфіка, інша публіка інші потреби. мені не імпонує захищати дітей природи.я за принцип весла, і якшо сильніший стукне мене. то шо ж, знач так треба. я от читаю кучу твоїх буков і не пойму, шо ж ти кінець кінцем хочеш? помінять наше вприйняття реальності? а шо коли мене нудить від безпричинного позитиву? навіщо мені себе переробляти, якщо жити, ніби ти на лезі, приємніше? капєц якийсь... і ще (тіки не треба казати що я тебе проганяю, в жодному разі!!!!) якщо тут все так погано, то чому ти особисто досі тут?? ладно "блаженні" зі своїм сонмом мух і прусаків, які спасають світ like а hero. чи ти тож думаєш, шо його получиться спасти? все одно тебе по манері письма зможуть вичислити і другі і недругі, то шо ж ти кінець кінцем хочеш??? спасибі за майбутню відповідь.

Отвечаю по абгрейдной технологии - с уменьшенным кол-вом букв.

Если вести эту беседу последовательно, то именно на этом месте должен последовать дипломатический обмен прагматичными вердиктами. После этого стороны применят на практике свою артиллерию - познания в инет-риторике. Правильно? Из этого выйдет интеллигентный спор, и Ник и еще несколько не менее уважаемых людей с аватарами снова окажется на лезвии, получив скромную порцию удовольствия. Тема выравняется, приняв вид, подобающей форумному вектору. Поправьте, если ошибся (улыбка).
    2.0

а якщо в спор влітає громадянин х чи громадянка у і починає нести ахінєю. ясно що кожен із спорящихся (в ідеалі не забуваємо, шо ми ж тіпа інтілегенти, а насправді живі люди з емоціями) буде пояснювати свою позицію, не погоджуватися із спірними і непідтвердженими доводами. і полюбе буде бардак. давайте не будем забувати шо сійо місце єсть тирнед а не наукова конференція. і дозволимо собі те, чого науковці не дозволяють, в нас жеж тіпа неформальне спілкування. а оце
    получив скромную порцию удовольствия.
    може когось не устраює.
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    шось мені мерещиться, шо ми плавно (хоча вже і давно) скотилися в оффтоп. і якшо тема Мазепи ще хоч якось дотична, то хто про шо і якими словами повинен думать, савсєм не в тєму. ага, да, всі ми люди тіпа культурні, але ж ніхто не забороняє висловлюватись. і те, шо моїм друзям шось не подобається - проблеми мої і моїх друзів. правда? і те, шо тут сидять (не зрозуміло з яких причин) кілька людей спільних поглядів на національні історію і сьогодення не робить нас нациками. якшо соромно нас і наші слова показувать друзям - не показуйте. де проблема? а казать "ага" і писать тільки в нейтральних темах... ото і живем ми херово, бо уникаєм гостроти в житті. я не хо жить по принципу "мишки плакали, кололись, але продовжували жрать кактус". і не зомбоящик тут причиною (принаймні не завжди).
    Пророк

Итак, вернемся к теме: по оперативным сведениям в прошлые ночи были срезаны(убраны) все щиты рекл. агенства "Анна" и с Мазепой и без оного.
    змія болотяна ОЧКОва

Сьогодні зранку їхала "по кольцу", то великі щити стояли. правда, Мазепи на них ні зараз, ні раніше не було.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 15

Теги для этой темы