Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей144Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 15
Показано с 71 по 80 из 142.
    2.0

Re: Матковський знов вирішив зняти біг борди з Мазепою

тіпа по пунктам...
    айн, чи як воно там. якшо будувати міцну державу нині, то треба хвундамент. чим і має бути історія. а якщо від неї відмовитися, то хатка завалиться. чомусь нашому брату посрать на Павліка Морозова, на Ваню Грозного і прочія державних мужей Рассєї. Для нас їх просто нема, окрім як історичні постаті на бамажках в книгах історії. А наш мазепа муляє маскалям. а не значить лі, шо їм сцикотно, шо у нас свої герої? а Петлюра? чим він їм не такий? він був літератор, журналіст, політичний діяч, і воєнні його звитяги наслідок розумі. Його в Росії вважають ким? Правильно, злочинцем. А Колчак в нас нинче герой. Хоча в збірці чатсушек за 57 рік я найшла в одном стовпчику "ми прогонім Колчака" і "Петлюре достанется". Ні на які думки не наштовхує? а мене да.
    23q, не путайте політику і виживання. На заході вже давно зрозуміли, шо коли смердам кинуть шмать мяса, вони не буйствують. В нас просто інша метода. Нас тримають "в проголодь" шоб коли треба можна було поюзать цю силу.
    тим більше на памятник Мазепі здавали пенсіонери, вчителі, інтелігенти. відривали кровін 200 грн. це шо, їх хтось жав? памятаєте, як Марія Магдалина умащувала Христа маслом. а їй дорікали, шо голодні навкруги. Натомість Ісус сказав, що бідність і нещастя будуть завжди. а він покине їх, і копійкою, зекономленою на благовоніях їм не поможеш. Так і тут. Ви ж то Біблії вірите, хіба не в ній мудрість віків?
    І стосовно моєї позиції стосовно Мазепи: для мене це одіозна фігура, до якої я не ще маю конкретно сформованого ставлення, для мене це символ, а символ не треба любити, його треба берегти, особливо якшо цей символ твоєї Держави.

і ета, ремарка тіпа: в Рассеї розглядають проект закону за "вольноє трактування історії". якщо його приймуть, то за "неправильне" трактування, читай - відмінне від генеральной лінії партії, можуть дати до 5 років. я от думаю, шо в нас будуть балакати про то шо не нада сориться з маскалями, доки в нас такий закон не приймуть. а то нечесно виходит: їм нас обісрать любо-дорого, як Крим, так оддайте назад, а як ми шось скажем, так зразу фашииизм!!!! от шо за хєрня така? мо ви мені, Кет, поясните?

Пророк

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    ..., а не разжигать специально огонь войны. Имхо, нынешнее правительство Украины это и делает.
    Ket, и как специально правительство Украины разжигает огонь войны? Примеры, плс.
    Ket
    Гуру

RAMM, излишний национализм. ОУН-УПА, свечи каждый день, памятники, петлюра, Мазепа. Ну черезчур это. Москали - враги. Обвинение россиян в геноциде. Путин должен просить прощения у украинского народа? Насильственная украинизация малых меньшин (русские на юге).
    2.0

излишний национализм.
    - а пробачте, ми у себе дома! скажіть німцю, шо його Шуссен Фест "ізлішен"? або наїдьте на креольську мову, на якій говорить невелика кількість людей. або на будь-яку іншу традицію інших народів, куда вони вас пошлють? ви неправі тут.
    свечи каждый день,
    евкаліптові???? ректально??????? маскалям?????????????? а я і не чула...тю...

петлюра, Мазепа.
    Петро Перший, Катерина... на нашій території! не на їхній. навіть судячи з вашої логіки, це перебор.

памятники,
    ви ставите пам"ятник на могилі близьких? от і нація ставить....

Путин должен просить прощения у украинского народа?
    Лужков точно має!
    Насильственная украинизация малых меньшин
    які це такі малі???? вас шо, змушують говорити дома українською? ні... так яка ж нафіг українізація? це якби було шось штибу Емського указу, то даааа... но Емський указ, як ви памятаєте, якраз забороняв українську мову за царської Росії. То хто кого тисне!?
    Пророк

RAMM, излишний национализм. ОУН-УПА, свечи каждый день, памятники, петлюра, Мазепа. Ну черезчур это. Москали - враги. Обвинение россиян в геноциде. Путин должен просить прощения у украинского народа? Насильственная украинизация малых меньшин (русские на юге).
    Ket, это что, поводы для войны со стороны России?

излишний национализм - как это? чем это измеряется?

ОУН-УПА? тоже повод?

свечи каждый день - где свечи каждый день, и даже если так то что? Воевать?

петлюра, Мазепа? - а этих за что в повод для войны?

Москали - враги? Не слышал такого от правительства. Слышал что Путин ракеты собирался на нас направить, это было.

Путин должен просить прощения у украинского народа? - Не слышал такого от правительства. И вообще кто-такой этот Путин, чтобы у нас прощения просить?

Насильственная украинизация малых меньшин (русские на юге)?
    Опять же, примеры, плс, насильственной украинизации.
    Пророк

Допис від Ket
    "История конечно разная. У нас в истории одни страждання и приниження"
    - ну хоча б тепер історія різна, а то щойно казали що одна. але бачте у чому річ - як тільки у нас згадують, що не самі лише страждання були в нашій історії, і відзначають, наприклад, 350-річчя Конотопської битви, так у Москві теж незадоволені. Ну що ж його нам лишається робити?
    змія болотяна ОЧКОва

ОУН-УПА, свечи каждый день, памятники, петлюра, Мазепа.
    шанувати пам’ять рідних - це погано? особливо тих, хто помер нізашо ніпрошо. свічки - це лише прояв того, шо ми пам’ятаєм імена тих, хто загинув від голоду. пам’ятники всі встановлюють. чи нам можна тільки галушкам і оте позорисько з гоголівськими героями? Колчак в Росіі нинчі в почьоті, а вони з Петлюрою - одного поля ягодки. то чом би й не вшанувать дядька мраморною дошкою? он, скільком висить, коли вони ні сном ні духом про то шо місцинка така (украінська) існує.
    Москали - враги.
    хто сказав? думаю, шо мало не у кожного там рідні і друзі

Обвинение россиян в геноциде.
    не росіян, а режим, який загубив мільйони людей.
    Путин должен просить прощения у украинского народа?
    еееееееее, ну тіпа Росія брала на себе зобов’язання правонаступниці СРСР, якшо не помиляюсь? то чом би й ні, від імені держави принести вибачення (формальні) іншій державі і більше не лізти у внутрішні справи, було б непогано. Але, в принципі, можна просто не пхати свого носа у чужий монастир.
    Ихтиандр Прорабович
    Гість

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    пппПрораб, по Вашему гы можно тоже сделать много выводов, просто имею опыт общения в блогах, где люди под маской анонима храбрые борцы невидимого фронта и смелые собеседники, а как под своим ником так побаиваются такое же писать
    под своим ником уже почти ничего тут не пишу, давненько уж серьезных постов не валял. Мне интересны многие люди, толкущиеся тут, и некоторых я даже лю, но святое разгильдяйство и гражданская война на форуме не тянет логиниться. Те камрады, которые меня знают, узнают также под любыми никами и только по почерку. Номинально. Хоть за Зевса выдавай себя, проверено) Поэтому никакой доколубмобой Америки Вы не открыли)
    То, что такая социальная девиация, как гипертрофированный национализм, мне неприятна, не скрывал ни под какими никами. Встречаюсь с такой формой только по ящику или в инете.

Тяжело уже становится общаться с коллегами и просто камрадами из РФ. Развезут сопли юзвери на форумах, в зомбоящиках, типа "москали - такие-сякие, и т.п.". Пишут то кто попало, а читают массы. Портится отношение, а тут уж - мой прямой интерес. Первые две-три рюмки обсуждается сине-пупырчато-коричневая внешняя политика двух стран в отношении друг-друга. И прочие чудачества, но к третьей рюмке приходим к выводу, что почти вся история славян похожа на ошибку во время тестирования, и в беседа достойна средоточия на главном, а не обсуждение шелухи.
    Ихтиандр Прорабович
    Гість

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    23q,
    4) чи не пробували ви, ну хоча б для експеримента, зайти на російський форум і там написати - "не дам в обиду своих из Украины!" - і подивитись на реакцію?
    повірте, це я не для бла-бла. мені цікаво отримати відповіді.
    Зачем это кибердрочерство на форумах. Берите выше. Реал. Апофеоз одной из встреч с камрадами. Пели украинские (про Галю, и еще с десяток народных) песни с братвой из РФ на потяжении пяти вечеров (не на территории Украины, хе-хе). И всем было здорово. Потом пели про мороз. Находясь в общественных местах, между прочим. Кроме одобрения, улыбок и т.п. от украинской речи и исполнения песен больше никаких эмоций сам не разглядел. То, что пишут на форумах - гнилая метафора о отношении Украинских подданных и граждан РФ. Конечно, есть крайности, и это хорошо видно в интернетике, но личности эти почему-то в мой круг не попали. Вот и дивуюсь. Так что не надо ля-ля))
    Пророк

Офтоп:
    Ихтиандр Прорабович, Пишете офтоп, який можна присобачити буквально до будь-якого посту. А вирішили до мого. І до cethy. Я не бачу зв'язку між тим, на що ви даєте відповідь, і власне відповіддю. Хіба що це вже в стані "после 2-3 рюмок"))
    тому і дискутувати нема про що.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 15

Теги для этой темы