Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей144Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 15
Показано с 51 по 60 из 142.
    Пророк

Re: Матковський знов вирішив зняти біг борди з Мазепою

23q, можна декілька питань?
    1) поясніть пліз, чому росіяни мають бути для українців браття-славянє, а чехи, словаки, словенці, болгари, серби, хорвати і взагалі ВСІ слов'яни - ні?
    2) хто вас закликає брати вили і йти на своїх родичів в Росію? Невже RAMM?
    3) чи знаєте ви приклади, за останні 20 років як нема СРСР, щоб якісь сусіди здійснювали військові акції проти Росії? Чи знаєте ви зворотні приклади?
    4) чи не пробували ви, ну хоча б для експеримента, зайти на російський форум і там написати - "не дам в обиду своих из Украины!" - і подивитись на реакцію?
    повірте, це я не для бла-бла. мені цікаво отримати відповіді.

Пророк

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    ...А Мазепа - символ, но спорный и не всеми уважаемый, повторюсь как колоритный персонаж (как полтавская галушка) вполне приемлем....
    Ket, ну зачем же так? Мазепу с галушкой сравнивать? Давайте уж мирно жить. А то начнем вспоминать что Петр 1 был сифилитиком с руками по локоть в крови, тут и галушка поперек горла станет...
    Ket
    Гуру

Можна на первый вопрос отвечу? У нас общая история и культура. И похожи мы гораздо больше чем с другими словянами. Я вот несколько человек из России знала, так они просто свои. У нас даже сленг один и тот же, юмор один и тот же, шоубизнес один и тот же(и просто бизнес тоже).

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ket, ну зачем же так? Мазепу с галушкой сравнивать? Давайте уж мирно жить. А то начнем вспоминать что Петр 1 был сифилитиком с руками по локоть в крови, тут и галушка поперек горла станет...
    Ну да с галушкой это жесть, словарного запаса не хватило . Извините.
    Да, у них дедушка Сталин великий деятель мира и вселенной. Пусть его славят, ради Бога.
    ну это не так. Сталина еще Хрущев осудил. Насчет голодомара не знаю фактов. Вполне вероятно, что Сталин свою руку приложил, а народу рассказывали сказочку про доброго царя. Сталина и Гитлера никто и ничто не оправдает, но зачем это нынишней России тыкать?
    23q
    23-й участник

когда писал ответ, накатал страницу, отправлять сообщение , а оно пишет типа сесия закрыта, войдите еще раз...бл. я скопировал ,хотел войти и потом...короче все нафиг стерлось!!!!
    Пророк

Люди гордяться, хто чим може. Галушка-не найгiрший варiант. Пишу зараз з Iваново. На в"iздi в мiсто громадними, гордими буквами написано: "Иваново-родина первого совета!". Така от радiсть...
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    23q, можна декілька питань?
    1) поясніть пліз, чому росіяни мають бути для українців браття-славянє, а чехи, словаки, словенці, болгари, серби, хорвати і взагалі ВСІ слов'яни - ні?
    2) хто вас закликає брати вили і йти на своїх родичів в Росію? Невже RAMM?
    3) чи знаєте ви приклади, за останні 20 років як нема СРСР, щоб якісь сусіди здійснювали військові акції проти Росії? Чи знаєте ви зворотні приклади?
    4) чи не пробували ви, ну хоча б для експеримента, зайти на російський форум і там написати - "не дам в обиду своих из Украины!" - і подивитись на реакцію?
    повірте, це я не для бла-бла. мені цікаво отримати відповіді.
    1) все словяне, но почему-то возникаю разногласия только с Россией. И это умышленно делают власти стран, именно власти, а не народ. С болгарами и хорватами все спокойно, все как всегда. Незнаю почему но мне всегда казалось, что наиболее ближние из словян были Россия, Украина, Белоруссия.

2) Абсолютно ничего личного, цитировал сообщение.

3) Нет но с такой политикой обоих стран это не за горами...

4) Понимаете, есть тупые люди...и в России и в Украине, они говорят то, что им сказал сантехник вася или чувак с телевизора!
    Пророк

Ответ Сообщение от rusalka Посмотреть сообщение
    Впричем, сдесь с России или нет, в 17 веке Россия и Украина были единим целым ?
    я дуже перепрошую, але хто вам це сказав?

це карта навіть не 17-го ст., а 1720 р., видана в Нюрнберзі, називається "Ukrania quae et Terra Cossacorum cum vicinis Walachia, Moldavia, Minoris Tartaria"

а це - карта Московії, 1598-1682
    змія болотяна ОЧКОва

А что вы с англичанином тоже будете по украински говорить (зная английский)?
    Люди, які країну, куди приїздять, поважають, вивчають хоча би "Доброго ранку, смачного..." а русский принципово не вимовляє "дякую, будь-ласка", хоча й триндять на право-ліво, шо українська і російська - рідні мови, з однієї групи і те де. Ви, їдучи в Москву вимагаєте, шоб з Вами говорили українською? то чого тут під них повинні прогинатись?

Вышиванки, песни, язык и многое другое - неоспоримые и всеми уважаемые символы Украины. А Мазепа - символ, но спорный и не всеми уважаемый, повторюсь как колоритный персонаж (как полтавская галушка) вполне приемлем, но не как рычаг, который разделяет людей.
    Колоритний персонах - це Гєна з Чебурашкой. А Мазепа - історична постать, яка чимало зробила для держави і її людей.
    а самими вишиванками-символами далеко не поїдеш. Це частина культури, але не вся. повинно буть усівідомлення, шо у нас своя історія, відмінна від російської. Шо Петро і Катерина - не всім батько з мамкой.
    Думаю (не знаю) в России на Кузбасе дела лучше чем у нас.
    В том то і справа, що тільки "думаю".

Кстати мне бабушка говорила, что Повстанцы на западной(ОУН-УПА) ловили наших девушек насиловали и звезды на груди выризали.
    А ще такой фігньой страждали перевдягнені радянські, які вирізали мирне населення під виглядом воїнів УПА.

Они воевали на стороне фашизма, какие еще нужны доказательства? Они не могли воевать против всех - силы у них не те были.
    умови були не ті, шоб воюючи проти всіх, перемогти. вояки русской освободительной армии теж воювали на стороні гражданіна Адольфа. та і ті присягали на вірність батьківщині і воювали проти радянської влади.
    звичайно, всі були жорстокі. "Алягер ком алягер". але чомусь Дойче фюрер - ворог всього світу, а в Росії, Сталін, ледь не національний герой.
    Сталина и Гитлера никто и ничто не оправдает, но зачем это нынишней России тыкать?
    чого б тоді Україні тикать Мазепою і йому подібними?
    Пророк

Можна на первый вопрос отвечу? У нас общая история и культура. И похожи мы гораздо больше чем с другими словянами.
    Я вот несколько человек из России знала, так они просто свои. У нас даже сленг один и тот же, юмор один и тот же, шоубизнес один и тот же(и просто бизнес тоже).
    Ой ли, как говорят русские? чи справді ви вважаєте, що Котляревський, Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Грушевський....... - це явища російської культури? А Пушкін, Достоєвський, Толстой, Бєрдяєв, Карамзін - української? Що Києво-могилянська академія, Запорізька січ і УПА - російська історія, а завоювання Казанського ханства, Кавказу і РОА - українська?
    один юмор... один шоубізнес... якщо вам "свої" Клара Новікова чи Алла Пугачова, чи варто своє сприйняття переносити на всіх? Росіянам - "свої" "Океан Ельзи"? не більше за Джо Дасена.
    правда, я пригадую період, коли вони писали як про "своїх" про Андрія Шевченка, Андраія Медведєва і братів Кличків. але там була інша ідеологія - "спочатку з'їмо твоє, а потім кожен своє".
    Ket
    Гуру

дякую, будь-ласка[ Почему же, у Киркорова отлично эти слова получаются.
    чого б тоді Україні тикать Мазепою і йому подібними? - извените, я этого не заметила со стороны Россиян.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 15

Теги для этой темы