Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей87Благодарности

Результаты опроса: Нужен ли был Украине "майдан"?

Голосовавшие
45. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

28 62.22%
  • Нет

11 24.44%
  • Не уверен

6 13.33%
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10
Показано с 71 по 80 из 93.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: Нужен ли был Украине "майдан"?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ми вчора з Нікелер і Анейшою дебати розводили: хто прав, хто віноват. Дівчата мають свою позицію, я - свою, але в ітогє - гамном то не обкидуємся (хоча таке як слиною бризкали, поки півтори годинки балакали :). Я чекаю на "Че" і пішла б на майдан за таким, вони б пішли ще неодноразово за нашого президента. У кожного своя ідея, і мабуть її треба поважати.
    Правильно. Захаризмить своей словесной энергетикой - ума не то что много, его вообще не нужно, имхо. А подобное лишь задеваешь чувство собственной значимости собеседника, отчего своя низкая важность мнимо повышается (ненадолго). Читаю посты г-жи Шараши, и удивляюсь, какой ходячей мудростью может быть заражен человек.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тим більше може хтось і за Тимошенко виступає, але тут поки що жодного слова не було сказано про це, не було закидів, мол не чіпайте її, вона святість етс.... А про Ющенка щось подібне - було.
    Кстати, уже бы и пора начать из абстракции в обструкцию переходить)) У нынешнего Гаранта Конституции шансы... сами понимаете. Его обсуждать не будут. Беседа плавно перейдет в разговор о двух "реальных" кандидатах - нынешем главе КМУ и Викторе ибн Федоровиче.

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    г-на
    Це сприймати як образу чи те, шо ви просто не вмієте читати?
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Вам Юлька, вам Янук.... Хочеться бути під Маскальщиною? Упєрьод!
    Розвели про голодомор?! Мало в ваших родинах померло від голоду у 32-33-х?
    закон про визнання Голодомору геноцидом був ухвалений голосуваням 100% депутатів фракцій Нашої України, Блоку Юлії Тимошенко і Соцпартії.

далі без мене, пліз.
    Пророк

...Беседа плавно перейдет в разговор о двух "реальных" кандидатах - нынешем главе КМУ и Викторе ибн Федоровиче.
    Эти "реальные" кандидаты показывают реальную недалекость электората нашего.
    2.0

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я навіть за Яценюка піду голосувати, якщо він раптом вийде в другий тур проти Януковича.
    при всій повазі хоцца сказати "ну і здря" тіки рєжче. а як же послідовність переконань? мені якшо два мудака вилізуть в фінал, то пішли вони обоє к х...м! ні за кого протів всіх і жо...у підтерти бюлетнем. в мене такого немає, шо за когось, аби проти когось. "давайте дружить вместє протів", я такого не люблю. або за, або на..й! ізвінітє за рєзкость, давайте лучче з вами про вино потриндим. бо ну його.
    приклад: коли не пройшов Костенко у 99 чи коли там, родич пішов голосувати за Кучму, аби тіки протів Сьоми. І де логіка? Я тут намєдні найшла програму Кучмину, то його обіцянки шо Україна не буде ніде учасником бойових дій не виконані. Миротворці, панімаєш лі....
    Я не розумію логіки в тому, шо я зробля так от, шоб не досталося то-то тому-то.
    І давайте таки краще про вино...

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    закон про визнання Голодомору геноцидом був ухвалений голосуваням 100% депутатів фракцій Нашої України, Блоку Юлії Тимошенко і Соцпартії.
    а шо б їм оставалося робить? нада ж іногда робить вигляд бютькам і соцегам шо вони шарять в темі патріотизму. тим більше про траблєми з Росією вони по ходу подумали потом, по факту, коли їм сказали: "а не заєє? "

Захаризмить своей словесной энергетикой - ума не то что много, его вообще не нужно, имхо.
    спасіба. я знаю шо ти мене любиш *саркастичний оскал*
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Эти "реальные" кандидаты показывают реальную недалекость электората нашего.
    То ли еще будет. Электорат не будет руководствоваться ""программами"" (двойные кавычки) и затрудняться в разборе полетов этих двух фигур. Будут иные критерии - рост, цвет глаз, вес, общая привлекательность.
    Как по себе, то из двух кандидатов вижу, в силу настроений окружающих, на посту президента главу КМУ. С ее стороны (если не брать в учет рост, цвет глаз, вес, общую привлекательность) вижу правовой нигилизм и ту налоговую политику, которая есть. Это я о тех сферах, которые каждодневно трогаю руками, а не где-то что-то слышал по ТВ. Тобишь голосовать против всех в таком случае, как советовала Ник? Каким тогда образом мой голос повлияет на результат выборов? Да никоим, так как выходит, что "деяние" равно "недеянию" в таком случае. Может лучше забухать тогда, или уехать в Тибет, заняться созерцательными практиками?)))
    2.0

Пришелец-прораб, не переправі коней не міняють. нехай знають падлюки реальний рівень підтримки, а не намальований. от як прийде на вибори 30 процентів електората, і з них 15 - проти всіх, ото і буде справжня довіра до "народного" президента. вот в чом соль.
    Нервова, курррва

или уехать в Тибет
    Країну кидати неможна!
    Втеча ж не вихід!)))
    ТАК!

ууу як нагадили =))))
    куча слабоосвідчених але дуже завзятих в політиці людей грає в мавпочку шо воліє поцілити фікаліями в опонента та в тих шо ходять повз вольєр?
    ги

як то кажуть "український електорат як завжди не вирізняється умом"
    Нервова, курррва

Meladon, ну от і вирази свою "розумну" думку!
    Чи може боїшся, шо в тебе потім спитають : таваріщ Сталін, шо ви курітє? (с)
    А то тільки вмієте всі гадити і кричати про те, шо всі тупі і дурні.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10