Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей87Благодарности

Результаты опроса: Нужен ли был Украине "майдан"?

Голосовавшие
45. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

28 62.22%
  • Нет

11 24.44%
  • Не уверен

6 13.33%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 93.
    23q
    23-й участник

Re: Нужен ли был Украине "майдан"?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Я не люблю образ!
    Оно и видно, все оскорбления в первую очередь идут от тебя...

Непостоянный посетитель

23q, sharasha - второй БОРОВ.
    Пророк

nickeler, ну як вам дискусія...?
    Нервова, курррва

23q, так вперед скаржитись, а не слюні розводити!!!!

nevodka, ну не все ж і про завалєний гарізонт, прастітє!!!!
    ри?

sharasha, безпідставно наїхав ти на Вікторіуса. Він розклав по поличкам, чому НАС зрадили. Все толково розклав. Насправді. Мені було цікаво почитати. Тим більше, що я від політики далеченько.
    І ще: мені бачиться в отому "нас" народ, а не чиясь пара. Тим більше може хтось і за Тимошенко виступає, але тут поки що жодного слова не було сказано про це, не було закидів, мол не чіпайте її, вона святість етс.... А про Ющенка щось подібне - було.
    Якось треба справделивіше, чи що.
    Ми вчора з Нікелер і Анейшою дебати розводили: хто прав, хто віноват. Дівчата мають свою позицію, я - свою, але в ітогє - гамном то не обкидуємся (хоча таке як слиною бризкали, поки півтори годинки балакали :). Я чекаю на "Че" і пішла б на майдан за таким, вони б пішли ще неодноразово за нашого президента. У кожного своя ідея, і мабуть її треба поважати.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якось треба справделивіше, чи що.
    зачем? кто б подымал настроение каментами типа:
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ви-то свій від сперми протерли?
    как в том анекдоте:"не поверите господа! читал и плакал, читал и плакал..."
    2.0

Victorious, на мої переконання не впливає. хто б не став Президентом - бабла в кишені не побільшає, майбахи в стойла не стануть і на Канари нікому з нізкого старту не світить. Нехай буде хоча б те, що є.
    А мінятися треба з середини, з суспільного серця. От тільки що перше - курка чи яйце, достеменно не відомо. Чи ми маємо бути іншими, чи влада. Я цього не знаю і не беруся судити, як то має бути.
    Ви там понаписували всякого.. а якшо подумати, що конкретно кожен з нас з 2004 зробив для Держави? хай це буде пафосно, мені пох. я так думаю, і мені знову ж таки пох шо ця думка не гламурна і антіпопулярна.
    І ще, ладно я Скрипку не люблю, но Матвієнко я не можу зрозуміти. За Жулю побігли... Все продається, даже високі духовні матерії високих духовних поводирів. Шо ж тоді говорити про простих, недалекоглядних граждан а-ля Нікелер, які благенько розуміють суть реальності, і длубають шось там собі в камінюці, і тими крихтами умовиводів можуть щось окреслити... карочє...
    Пророк

sharasha, побільше знаків оклику, так ваші слова звучатимуть ще переконливіше.

по сабжу:
    в опитуванні я відповіла "так", тому шо справді думаю, шо якийсь такий крок на той момент зробити було просто необхідно. і навіть не стільки заради конкретного ющенко, але як противагу тому, шо нав’язувалось тоді. показати, шо ми (уточняю для sharasha: народ україни) НЕ ЗГОДНІ з тим, як хотіли з нами повестись - продовжити передачу влади до наступного угодного кандидата. плюс багатьом образ інтелігентного ющенко був симпатичніший за, хоч і ріального, але з оцими бандитськими замашками, пацана януковича.
    в революціях, звичайно, завжди беруть участь чиїсь гроші, це так чи інак своєрідне замовлення. але... тоді більшість (у процентах казати не берусь) відчувала це зсередини, як правильно тут наголошували - те, чого не продається з ковбасою.
    хай навіть наступило розчарування, як похмілля від тих подій, і зневіра у політиках як таких, це все рівно то був досвід. а досвід не проп’єш)
    Пророк

nickeler, я навіть за Яценюка піду голосувати, якщо він раптом вийде в другий тур проти Януковича. Хоч мій на нього реблекс - бееееееееее...
    доводиться бути реалістом.
    Нервова, курррва

справедливіше? ок.
    Нагадаю - тема називається: "Чи потрібен був в Україні майдан?"
    І тут усі розвели про Ющенка, зраду і тому подібне.
    А ви забули, шо там ще стояли - Жуля, Петя Порошенко, Мороз...
    Хто вас із них не зрадив?! А?
    Он як Петя срався з косатою. А тепер цілуються. Вже все поділили?
    Юля попку їздила підставляти в Кацапію. Не зрада?
    Про Мороза взагалі мовчу.
    А ви розвели тут таке, шо на голову не налазить.
    Я, приміром, за майдан заплатила власним здоров'ям. Бо в морози розносила чаї і тд жителям наметового містечка із температурою 38.
    Вам Юлька, вам Янук.... Хочеться бути під Маскальщиною? Упєрьод!
    Розвели про голодомор?! Мало в ваших родинах померло від голоду у 32-33-х? То про шо ми говоримо?

Це ви зрадили майдан, а не він вас!

Офтоп:
    І не плутайте мою імпульсивність із тупістю Борова.
    Це так. На замєтку вумним психоаналітикам!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10