Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей87Благодарности

Результаты опроса: Нужен ли был Украине "майдан"?

Голосовавшие
45. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

28 62.22%
  • Нет

11 24.44%
  • Не уверен

6 13.33%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 10
Показано с 51 по 60 из 93.
    2.0

Re: Нужен ли был Украине "майдан"?

Victorious, яким чином, поясніть to nickeler. Because вона не понімать.

Пророк

Ой. тут треба книгу писати. мені важко...
    На мою думку, замість день і ніч працювати заради утвердження в Україні закону (набагато ширше, ніж "бандитам тюрми". це насамперед рівність перед законом, в т.ч. для його соратників, і неухильне дотримання законності ним самим), для розвитку української економіки як основи добробуту населення та проводити потрібні реформи (це він легко міг робити в 2005 році, маючи рейтинг за 60% - небачений в Україні, і фактично керуючи урядом до набуття чинності змінами до Конституції), він усунувся від керівництва країною або керував головним чином за допомогою, так би мовити, проповідей, до яких люди прислухаються, лише коли проповідник є взірцем. Він ним не став.
    Він робив невірні дії тактично і стратегічно, які мали дуже тяжкі наслідки.
    Стратегічно найбільш серйозними невірними кроками були:
    - в економіці - скасування газових угод з Росією і таємне підписання Іщенком і Плачковим, в обхід парламенту (раніше той ратифікував ці угоди як міждержавні), нових, які фіксували ставку транзиту і водночас відпускали ціну на російський газ. Він відмовився від постачань туркменського газу і впустив на наш ринок Росукренерго.
    Тепер, по 5 роках, Україна 100% залежить від Росії по газу та нафті. За Кучми такого не було.
    - в суспільному житті - він постійно проголошував високі цінності, але не слугував прикладом. скоріше навпаки.
    Що найбільше, на мій погляд, відштовхнуло від нього:
    історія з Лікарнею майбутнього: 100 млн зібраних коштів перетворились на порох (у дружньому банку), не зроблено нічого. пояснення - дитячі: землю треба було неодмінно в Феофінії (по країні десятки недобудованих медичних об'єктів, під києвом руйнуються корпуси готового опікового центру - ні, хотілось в заповідній зоні, поряд з обсерваторією. Чумаченко обурюється, що закон забороняє щось будувати поряд - але такий закон!)
    друге: неприхована підтримка абсолютно одіозних фігур, таких як Черновецький і Фірташ. М'яко кажучи, не сіль українського народу. начхати їм на Україну, вони її бачать як джерело збагачення, ще й у кожного свій кримінальний шлейф: справа Калиновського, оборудки Аделаджі, київська земля... (ви, може, не звертали увагу, але Ющенко обіцяв - дрібниця! - ще не будуть зводити без дозволу хмарочос на схилах Дніпра. Зараз добудувують уже другий! а в Одесі Гурвіц таки примусив забудовника знести, за рішенням суду, верхні поверхи будинку в центрі, що був вище за Оперний). Чому він їх покриває? не знаю, але версія така: відкрийте сайт лікарні майбутнього, там перелічені благодійники. Серед перших - Колесников. в 2005 він давав пояснення прокуратурі, а зараз в тюрмі сидить Пенчук, який видав книгу "Донецька мафія". Бандитам тюрми.
    - в політиці - він зруйнував єдність союзників. Намагаючись розставити скрізь особисто відданих людей, він відштовхнув від себе Мороза з соціалістами і зіпсував стосунки з командою Тимошенко. Я переконаний, що вони втрьох могли би працювати й посьогодні, доповнюючи один одного. не хочу тут говорити про якості Мороза й Тимошенко - бо президент у нас Ющенко. на ньому інша відповідальність. він мав би свої амбіції зібрати в жменю і сховати, задля блага країни. А його секретаріат роками щодня займався зведенням рахунків з урядом. В результаті обоє недієздатні.
    немає мудрості - май поряд людей, які розумне підкажуть, а не тих, кого він мав.
    А тактичні помилки він робить щодня. наприклад, видав указ про розпуск ДАІ, провів на Генпрокурора людину Ахметова, по півроку не міг призначити послів в Росії та США. Перше виглядає профанацією; друге поставило генпрокуратуру на службу ПР, третє ускладнює нормальні стосунки з критично важливими державами.
    І сьогодні те саме - Кислинський, зам глави СБУ, з фальшивим дипломом - зате викривач Тимошенко.
    Згадайте церковну політику. він в'їхав на своє крісло на горбу українських церков - УПЦ КП й УГКЦ, попри шалений спротив МП. але церковна політика не змінилась. Його брат займався церковним діалогом - які наслідки? погані.
    Зате Кіркоров - народний артист, його указом, і пам'ятники Катерині ІІ будують.
    Одна зустріч з Меджлісом за 5 років! вони йому дали 12 із 18% голосів в Криму. Кучма з ними зустрічався тричі на рік, вони хоч мали кому скаржитись - цьому по барабану. хіба не зрада?
    Ківалов. Чечетов. Організатори з'їзду в Сіверодонецьку. їх - простили. не після рішення суду актом помилування, а в результаті закулісних домовленостей. Вони готуються до реваншу.
    Які наслідки?
    В економіці - важкі.
    В суспільстві - ще важчі. Насамперед, це зневіра. Навіть коли Ющенко говорить вірні речі (це буває часто) йому маса людей не вірить. Бо він так зарекомендував себе (бандитам тюрми, лікарня майбутнього). Це дає шанс тим, хто хоче Україну доїти й шматувати. Вони стали сильнішими після 5 років правління Ющенка, а українська держава - слабшою.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    но судя по вашему мению так они - ни кто
    Ну, как пасматрєть!
    Хм..., для мене ви - пусте місце! Абсолютно нічого! Нуль! Біженець! Космополіт! Хам і грубіян! Ви б не були моїм електоратом, приміром! Таких, як ви не поважаю! більше того, мене від таких нудить. так шо про майдан, павлік Морозов, вам би навіть заборонила писати! Нє хєр, лізти в ту країну, з якої втекли!!!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    він зрадив нас, sharasha
    Хм... ми вже стали парою?! Кого це зрадив?
    Ви йому кілька разів попу підставили, а він все одно з дружиною спав? аааа! ну-то тоді зрадив вас, да!!!
    Ви типовий підкаблучник - людина-амеба, яка любить бути у підпорядкуванні у жінки. у будь-якої. Юля вас спасе! Не дасть, але спасе! Але будь ласка, не в цьому світі!
    вам не так?
    Хай вам ницим духом буде ваша Жуля. тільки тоді розмова буде коротка. Як у Поді
    Щас в ігру поіграєм. Цель ігри - вийті живим із боя. Всім стать к стєнє...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от putinoid Посмотреть сообщение
    Опа! Шараша, не ожидал, что это чмо тебе тоже не нравится
    А давай не будем, да?! Бо я ж тебе знаю прекраксно!
    До чого тут ***** розводити!
    Я не люблю образ! Я за них б'ю!
    Зануда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ви йому кілька разів попу підставили, а він все одно з дружиною спав? аааа! ну-то тоді зрадив вас, да!!!
    Ви типовий підкаблучник - людина-амеба, яка любить бути у підпорядкуванні у жінки. у будь-якої. Юля вас спасе! Не дасть, але спасе! Але будь ласка, не в цьому світі!
    Принаймні, спосіб вести розмову у Victorious'а корректний та виважений. А після Вашого виступу, що я тут цитую, просто немає бажання взагалі заходити на форум. Ви часто скаржитеся на особисті образи, а це що?

Спробую трохи вдати з себе пророка, та спрогнозувати відповідь: "Не хочеш заходити, та йди на х**, без тебе веселіше".
    Нервова, курррва

fabulist, а ви таки нудний. Вікторіус тож нудний та дуже любить Жулю, шо кардинально розходиться з моїми уявленнями як про чоловіків, так і про справжніх українців, з яким він себе асоціює!
    Ото й уся математика!
    А якби всі писали: какая прєлєсть, красата, как умна!!!?????? вам було би цікавіше, да?!
    Зануда

А якби всі писали: какая прєлєсть, красата, как умна!!!?????? вам було би цікавіше, да?!
    Я не настільки нудний, щоб мені таке подобалось.
    Я кажу за інше, і Ви це чудово розумієте. Я про манеру писати про те хто кому і що підставляв, чи хто більше схожий на амебу, кому Юля дасть і що. Але якщо це Вас спосіб не бути нудними, перепрошую. Веселіться.
    Нервова, курррва

fabulist, людина конкретно звернулася до мене зі словами "він нас зрадив!"
    Ну-то це його слова, із усіх його постів видно жульолюбов! Ну-то шо мені говорити?!
    Кажу ж, це йде врозріз із моїми переконаннями щодо чоловіків!!!
    не подобається як я пишу - дійсно не читайте! На то є адмін!
    А раз читаєте, та ще й пишете, то знач подобається!)))
    Пророк

Ну, как пасматрєть!
    Хм..., для мене ви - пусте місце! Абсолютно нічого! Нуль! Біженець! Космополіт! Хам і грубіян! Ви б не були моїм електоратом, приміром! Таких, як ви не поважаю! більше того, мене від таких нудить. так шо про майдан, павлік Морозов, вам би навіть заборонила писати! Нє хєр, лізти в ту країну, з якої втекли!!!
    монитор слюной не забрызгали?! :)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    монитор слюной не забрызгали?! :)
    ви-то свій від сперми протерли?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 10