Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей87Благодарности

Результаты опроса: Нужен ли был Украине "майдан"?

Голосовавшие
45. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

28 62.22%
  • Нет

11 24.44%
  • Не уверен

6 13.33%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10
Показано с 31 по 40 из 93.
    Инвалид умственного труда

Re: Нужен ли был Украине "майдан"?

Конечно нужен был, на словах не понятно было чем закончит пчеловод.... Надо было шоу... Да че там потусовались бабла заработали и вроде как в политической жизни поучаствовали... Да еще Грынжоплей раскрутили, ток не на долго...
    Сплошной позитив...

Гуру

А еще о нас весь мир узнал. И, как загипнотизированый, следил за событиями помаранчевой революции.
    Скажите, а если бы была подобная ситуация, что, вы бы не пошли опять на майдан?
    2.0

Regen, я так пунімаю, Раст там не був. Тому, мабуть би і не пішов
    А я б пішла.
    По факту, в 2007 ми спілкувалися з німцями. Вони захоплювалися отим, шо зробив наш Народ. Політики зжували народний порив, тому ми злі нині і неприкаяні. А те, що ми здобули, оцінимо пізніше, коли в нас це заберуть. І Віктора Андрійовича теж згадаємо. Шкода мені шо отак от все. Не цінуємо ми ні себе, ні націю, ні державу.
    Ковбаса це хорошо, канєшна. Але і до ковбаси теж треба. І не сто грам треба, а Ідею. Раст, нехай я в твоїх очах пафосна дура, але цей непопулярний крок роблю для себе. Для власної совісті. Комусь жеж ця ідея має бути потрібною...
    JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Віктора Андрійовича теж згадаємо
    я его згадую каждый день
    Инвалид умственного труда

Раст, нехай я в твоїх очах пафосна дура, але цей непопулярний крок роблю для себе. Для власної совісті. Комусь жеж ця ідея має бути потрібною...
    Дурой ты никогда не была и не будешь. Не получится.
    Но как в том анекдоте "И шо?".
    Завуалированный девиз майдана: «...Вся эта сволочь дошла в своем сволочизме до того, что любая распоследняя сволочь может делать со всей этой сволочью все, что угодно, и ни одна сволочь пальцем не пошевелит, чтобы помешать этой сволочи заниматься любым дерьмом.» (с)
    Но "Мы все участники Регаты".
    Майдан ничего не мог дать и не дал естественно ибо что с обеих сторон сцены стояли люди с одинаковым мышлением и воспитанием.
    змія болотяна ОЧКОва

чого ж не дав? дав! не ковбаси, канєшно, але дещо таке, чого разом з ковбасою не дають. тим, хто там стояв, в першу чергу, (щас буде суб’єкти, впрочєм, як всьо інше) відчуття того, шо ти (тоість я) не кучка насрана. і моя думка може буть важлива. Для мене важливе відчуття національного достоінства. я його там отримала. ну і ще багато всяких різних штук. і якби завтра був новий "майдан" я б туда опять пішов.
    А то, шо влада не така... вона ніколи такою не буде. бо, як написала Свєха десь тут рядом в темі, кожен хто б туди не забрався буде тягти. і ніхто не стидається цього. навпаки, бравують тим, шо хапнув би. поки буде таке ставлення, поки і буде бесполєзно все шо робиться. хто б його не робив. ятакщитаю (с)
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Кстати, сорока на хвосте принесла вот, что уже полным ходом идет набор гостарбайтеров на майдан-2 из провинций. Ежедневная оплата, жилье в палатках. Так что ожидается очередной цирк-шапито на главной площади столицы, с материализацией духов и раздачей слонов.
    Пророк

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Кстати, сорока на хвосте принесла вот, что уже полным ходом идет набор гостарбайтеров на майдан-2 из провинций. Ежедневная оплата, жилье в палатках. Так что ожидается очередной цирк-шапито на главной площади столицы, с материализацией духов и раздачей слонов.
    За кого на этот раз?
    2.0

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Майдан ничего не мог дать и не дал естественно ибо что с обеих сторон сцены стояли люди с одинаковым мышлением и воспитанием.
    повір, мені особисто дав. відчуття того, що поряд Люди, а не біомаса. Що тобі подають руку, коли ти послизнувся. Що незнайома людина пригощає тебе останнім яблуком. Повір, це круто. Це не можна імітувати. І ковбаса не замінить цих почуттів.
    JPM, вам мабуть дуже погано живеться? у вас нема інтернету і хліба зранку. не нада драматизувати. більше всього скиглять ті, в кого є хліб і масло.
    Нервова, курррва

JPM, вам мабуть дуже погано живеться? у вас нема інтернету і хліба зранку. не нада драматизувати. більше всього скиглять ті, в кого є хліб і масло.
    Їм там всьо ето заборонено!)))
    _________
    Глупі ви люди! Ви дійсно зрозумієте, що втратили, тільки тоді, коли втратите!
    Та хто ви взагалі такі. щоб цю людину називати "пчєловодом" ше якось!? Розпустив він вас! Он в Кацапії жоден навіть шоу-мен не дозволить собі ніяк по-іншому назвати їхнього курдупля, як "Дмітрій Анатоліч" чи просто "Презідєнт Расєі"!
    А в нас кожна шавка дозволяє собі таке ставлення до глави держави!!!!

Вийшла б я на Майдан і тоді, і через рік, і через два і зараз тим паче!
    Заради України і нації, і тих людей, які цю націю поважають і люблять!
    Задовбали всі космополіти!!!!!!!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10