Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 30 из 30.
    ри?

Re: Демографічна проблема країн світу

Olio, а може того, шо купа безплідних дівчат, котрі в 14 років аборти пачками роблять, а потім у 30 плачуть, бо діток вже таке як хочеться, а не можеться... А може ще й через екологію, малеча хвора з моменту зачаття, і при народженні чи у перші місяці тойво, до Бозі гайтю... Купа різних "а може", серед них і "думки про майбутнє". Але я так собі гадаю, думки за життя свого чада не найстрашніше з переліку.

Здібна учениця

laithemmer, дійсно, мабуть не найстрашніше, але одне з небагатьох на яке ми можемо свідомо впливати, що залежить насамперед від нас... і від цього вже страшно...
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Как бы очень сложно найти белую женщину которая захочет иметь 5-10 своих копий. Это скорее исключение. А на Востоке это правило.
    А, про крольчих и улицу, так вот в Африке так и делают. И естественно потом эти кролики едут в Европу.
    мда...лучше б эти "кролики" оставались у себя дома, кормом для львов и прочих зверушек

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я мала на увазі, що ми всі приходимо однакові в цей світ, незалежно від того, де саме народилися: маленькі безпомічні створіння. А пооооотім виростааааааємо!!
    І десь жеж були вже дослідження, що українці повимирають)) Так шо недовго нам лишилося тягти!
    помнится когда то давно по 1+1 была типа соц. реклама "нас 52 миллиона!", шас я думаю в население на много уменьшилось
    Філософф

Откуда такой рецепт? Реально в природе, чем хуже условия тем больше рождаемость, чем лучше - тем меньше.
    Вторая сторона сторона медали, исторически высокая рождаемость в странах Азии, Африки, Востока. И если в Европе и США есть другие приоритеты в семьях, кроме рождения детей, то улучшение условий жизни в странах, где издавна была высокая рождаемость, опережает процесс изменения приоритетов и потому детская смертность понижается, что приводит к количественному росту населения в этих странах. Соответственно люди из этих стран переезжают в страны Европы и США и продолжают процесс рождения в еще более лучших условиях. Думаю, ничего уже не изменить, и постепенно белая раса будет уменьшаться и ассимилироваться.
    Хоча як показує досвід Японії вестерізація таки і на жовтих діє в тому ж напрямку.Та і у Китаї відносні показники давно падають(інша справа що у них базис великий).Наскільки я знаю то у мігрантів народжуваність теж падає хоча і повільніше

[B] .
    стве воспитания и последующей возможности образования).
    Что плохого что у нас такой менталитет? Плюс в европейских странах нет природной необходимости в плодовитости. ?
    Воно то да але факт в тому що при такому менталітеті нас скоро може фізично не стати в природі.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

Про 2.2 то точно не Вам Взагалі статистика (це ж статистичні дані? Ну цифри ж?!) - дуже дивна наука, як можна розділити людину на чверті?!
    Лігко.Береться кількість жінок в країні і ділиться на кількість дітей.оскільки деякі жінки не мають дітей то і виходять дробні цифри.Якщо вам зручніше то 22 дитина на 10 жінок

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Я впевнена, що неоптимістичні для нас прогнози про те, що через 50 років китайці стануть у нас же домінуючою расою справдяться на 100%. Але все одно дивно: у післявоєнні (зовсім нелегкі) часи у родині моєї мами було п'ятеро дітей, у татка троє, у тіток/дядьків зовсім не меньше... Чим нинішній час відрізняється? Та невже ми стали розважливіші і мудріші? Невже адекватніше спрймаємо дійсність?...
    Не китайці а швидше араби а у китайців відносні коефіціенти давно падають тож за кілька десятиліть там теж почнеться старіння

от може того що ми занадто багато думаємо про майбутнє у нас і демографічна криза?... дуже вумні?)))
    Як не смішно але таки да.Якби всі і перед одруженям думали у нас би була країна холостяків
    Ket
    Гуру

Имхо снижение рождаемости вплотную связано с высоким показателем распада семей. У ребенка должна быть полная семья, в любом другом случае рождение ребенка доставляет определенные сложности. Все же думаю о вымирании говорить не стоит, т.к. это обыкновенный эволюционный процес. Земля и там перенаселена.

Я впевнена, що неоптимістичні для нас прогнози про те, що через 50 років китайці стануть у нас же домінуючою расою справдяться на 100%. Але все одно дивно: у післявоєнні (зовсім нелегкі) часи у родині моєї мами було п'ятеро дітей, у татка троє, у тіток/дядьків зовсім не меньше... Чим нинішній час відрізняється? Та невже ми стали розважливіші і мудріші? Невже адекватніше спрймаємо дійсність?...
    Китайцы сейчас не очень то и размножаются (у них запрет на рождение больше чем одного ребенка). Читала, что у них проблема с девочками. После узи много абортов. Мальчиков на 30 % больше. После войны во-первых люди друг другу помогали, были большие семьи. И не было потребности в большом колличестве денег (модная одежда, престижная учеба, развлечения). Не было ощущеня, что твои дети хуже других, все были равны.
    Філософф

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    Имхо снижение рождаемости вплотную связано с высоким показателем распада семей. У ребенка должна быть полная семья, в любом другом случае рождение ребенка доставляет определенные сложности. Все же думаю о вымирании говорить не стоит, т.к. это обыкновенный эволюционный процес. Земля и там перенаселена.
    .
    Вимирання це і є один із еволюційних процесів.А щодо перенаселеності то ї роль переоцінють.Зараз 46млн українців навантажують природу значно більше ніж 52млн в 1991-92рр.Так що зменшення населення не панацея для екології
    Здібна учениця

Китайцы сейчас не очень то и размножаются (у них запрет на рождение больше чем одного ребенка). Читала, что у них проблема с девочками. После узи много абортов. Мальчиков на 30 % больше.
    Саме ці "мальчікі", по прогнозам вчених," в не такому вже і далекому майбутньому і переженяться на наших дівчатках...
    Філософф

Китайцы сейчас не очень то и размножаются (у них запрет на рождение больше чем одного ребенка). Читала, что у них проблема с девочками. После узи много абортов. Мальчиков на 30 % больше. После войны во-первых люди друг другу помогали, были большие семьи. И не было потребности в большом колличестве денег (модная одежда, престижная учеба, развлечения). Не было ощущеня, что твои дети хуже других, все были равны.
    дуже багато правильного але дозволю собі додати що всі були рівні у своєму безправ"ї і рівній можливості отримати путівку за Урал.Це щоб не виникало ілюзій щодо благосності того періоду

Саме ці "мальчікі", по прогнозам вчених," в не такому вже і далекому майбутньому і переженяться на наших дівчатках...
    Особисто мені на расу плювати якщо діти від цих шлюбів спілкуватимуться українською чи бодай матимуть достатньо нормальний рівень патрітизму.Інша справа що це дуже малореально.А загалом змішані шлюби краще ніж якби вони жили окремими поселеннями де були б моноетнічні сім"ї
    Ket
    Гуру

Так на здоровье, если наши не годятся.
    А панацея для экологии и для всего остального это правильное воспитание.

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    дуже багато правильного але дозволю собі додати що всі були рівні у своєму безправ"ї і рівній можливості отримати путівку за Урал.Це щоб не виникало ілюзій щодо благосності того періоду

В моей семье никого за Урал не высылали (повезло). И из уст моей бабушки ничего кроме хорошего о послевоенном времени я не слышала. Ей эта свобода мнения и не нужна была. А обычные люди тогда действительно были человечней и добрее.
    Філософф

Я розумію що це оффтоп але дозолю собі помітити.Мова йде не про свободу "мнєнія"а про цілком конкретні і доволі жорстокі дії жертвами яких стало чимало людей(якщо брати навіть лише післявоєнни період)виселеня тисяч людей(більшість з яких проти радяньської влади нічого не мали)з Криму,Західної України,про гоніння на так званих космополітів і т п.Про те як комуністи потурали голоду в 1946-47рр(бо гнали наш хліб на підтримку своїх маріонеток в східній Європі і т п).А те що вашій бабусі ті часи здаються гарними це нормально.В молодості все здається гарнішим ніж в старості.Людина майже завжди згадує свою юність в набагато рожевіших тонах ніж середній вік і старість.А заміри людяності і доброти ніхто ще не навчився проводити нажаль як і шкалу відповідну робити.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3