Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    Пророк

Re: Демографічна проблема країн світу

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну чого ж - на Сході виховуються такі ж діти, тільки йде розділення "по половому признаку". Дівчата вчаться (якщо є кошти у батька) до тих пір, поки батько хоче, або ж до свого заміжжя, а хлопцям відкрита дорога у світ)) Це ж звичайно суто моя думка, основана на тих книжках, які були прочитані про східну культуру (з ісламськими законами та вірою). А ще коли народжуються дівчатка у якихсь забитих селах, їх запросто можуть вбити відразу ж після народження, - ну шоб типу не заважала, ще один дармовий рот
    А наші "2.2 дитини на жінку" (як це?? Поясніть хто-небуть - мама народжує двоє і четвертинку?) звичайно ж не покращать стан демографії в Україні. Та й нашо?
    laithemmer, не думаю что на востоке, коль скоро мы о нем говорим, воспитываются "такие же дети", так как ребенок взращенный в атмосфере где людей убивают за то что они "дармовые рты", таки будет отличаться по мировоззрению от, допустим, наших детей. Есть и еще целый ряд отличий.
    По поводу 2,2 ребенка ничего сказать не могу, это к автору топика, по хорошему надо приводить ссылку на источник. Но сути это не менят - наша нация стареет.

ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    laithemmer, не думаю что на востоке, коль скоро мы о нем говорим, воспитываются "такие же дети", так как ребенок взращенный в атмосфере где людей убивают за то что они "дармовые рты", таки будет отличаться по мировоззрению от, допустим, наших детей. Есть и еще целый ряд отличий.
    По поводу 2,2 ребенка ничего сказать не могу, это к автору топика, по хорошему надо приводить ссылку на источник. Но сути это не менят - наша нация стареет.
    Я мала на увазі, що ми всі приходимо однакові в цей світ, незалежно від того, де саме народилися: маленькі безпомічні створіння. А пооооотім виростааааааємо!!
    І десь жеж були вже дослідження, що українці повимирають)) Так шо недовго нам лишилося тягти!

Про 2.2 то точно не Вам Взагалі статистика (це ж статистичні дані? Ну цифри ж?!) - дуже дивна наука, як можна розділити людину на чверті?!
    Пророк

Я мала на увазі, що ми всі приходимо однакові в цей світ, незалежно від того, де саме народилися: маленькі безпомічні створіння. А пооооотім виростааааааємо!!

Про 2.2 то точно не Вам Взагалі статистика (це ж статистичні дані? Ну цифри ж?!) - дуже дивна наука, як можна розділити людину на чверті?!
    Да, можно так сказать, опуская понятия генотипа и фенотипа, хотя они исключительно важны. Но дело в том что родившиеся дети ничего не определяют в этом мире, этим как раз занимаются выроооосшие, а вот тут уже и видна разница в подходах.

Про 2.2 пока не переймайтесь, подождем автора с разъяснениями, мне честно говоря искать неохота
    ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Про 2.2 пока не переймайтесь, подождем автора с разъяснениями, мне честно говоря искать неохота
    Та Ви не шукайте, ні-ні, ні в якому разі! Шо ж все Ви та Ви. Ми тут он аж на скільки нависловлювали думок! Тепер треба дізнатися, як людей "четвертують" і взагалі, ЯК виправити таку складну демографічну ситуацію в Україні?!
    Пророк

... ЯК виправити таку складну демографічну ситуацію в Україні?!
    Стареют все белые нации, причины старения ясны, а вот что делать?
    Реально, думаю, этому не воспрепятствовать, разве что всем принять ислам и отказаться от контрацепции. В Украине эта проблема еще усугубляется плохими условиями жизни, малой продолжительностью жизни и малой рождаемостью. Например улучшение условий жизни как то отодвинет эту проблему, и то скорее за счет дольшей продолжительности жизни населения (что не явл. выходом из ситуации), т.к. хорошие условия жизни напрямую не коррелируют с увеличением рождаемости.
    Здібна учениця

Я впевнена, що неоптимістичні для нас прогнози про те, що через 50 років китайці стануть у нас же домінуючою расою справдяться на 100%. Але все одно дивно: у післявоєнні (зовсім нелегкі) часи у родині моєї мами було п'ятеро дітей, у татка троє, у тіток/дядьків зовсім не меньше... Чим нинішній час відрізняється? Та невже ми стали розважливіші і мудріші? Невже адекватніше спрймаємо дійсність?...
    ри?

Відрізняється все тим, шо тоді було важко всим, а зараз поміж найнижчих мас є такі, яким абсолютно безтурботно живеться. Оця соціальна нерівність теж багато у чому визначає народжуваність. Тоді скільки б ти не народив, всі діти отримають освіту і підуть працювати (обов’язково, і ніяк інакше, бо всім забезпечували робоче місце, якщо ти не йшов далі вчитися), стануть в чергу на квартиру і отримають свій куток. Всі були в рівних умовах. А зараз шо? Квартиру не те, що не отримаєш, а й не купиш, роботи немає, освіта - *тихо ридати в куточку... Перспектива: отримає яку-неяку освіту, сяде мамі/папі на шию і буде сидіти, бовтаючи ногами. На жаль, це вже не рідкість.
    Страшно народжувати троє - стрьомно якось, шо з ними далі буде.
    Здібна учениця

laithemmer, яке троє!!! я про одного думаю - мурашки по шкірі!
    А щодо "бовтаючи ногами", то, думаю, від виховання залежить: посадять - буде безтурботно сидіти, піднімуть на СВОЇ ноги - честь і хвала батькам! (от би тільки змогти так...на меньше я ще не погоджуюсь)))
    ри?

Olio, от правда ж стрьомно, да?! Хоч би одному дати все-все, у чому воно нуждатиметься: і дитинство щасливе, і розвиток, і освіту нормальну, ще й навчити жити, а не волочитися по життю (ну це якшо сам вмієш)....А тут 5-10 штуків - хє-хє, шутка юмора, так сказать.
    Здібна учениця

от може того що ми занадто багато думаємо про майбутнє у нас і демографічна криза?... дуже вумні?)))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3