Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 24 из 24.
 1. #21
  Offline
  Гуру

  Re: Львівський суддя Зварич пояснив звідки у нього взявся $1 млн


  Ответ Сообщение от доктор Посмотреть сообщение
  Зварич очень много знает.Странно,что его вообще поймали.Мне казалось,что судью должны были убрать еще до ареста.
  Да грохнуть всегда успеется, тем более в нашем бардаке. Сначала попробуют отмазать. Зварич выступит в роли Оле-Лукойе, а СБУшники и все остальные в роли детишек, с широко распахнутыми глазенками и наивным выражением лица (или по команде сверху, или с туго набитыми карманами). А народ, спросите вы? А мы, как всегда, разведем руками и все прохаваем, ибо своих проблем по-горло.

 2. #22
  Offline
  Новачок

  Re: Львівський суддя Зварич пояснив звідки у нього взявся $1 млн


  А мое мнение таково, что отдаст он все бабло что есть и упекут его в клетку на долго. Либо грохнут в тихую.
 3. #23
  Offline
  Пророк

  Re: Львівський суддя Зварич пояснив звідки у нього взявся $1 млн


  Екс-суддя Зварич намагався з'їсти свою справу. Згриз 600 аркушів
  Екс-суддя Львівського апеляційного суду Ігор Зварич намагався відтермінувати початок суду всіма можливими методами.

  Про це пише "Газета по-киевски", зазначаючи, що у вівторок сплив термін, відведений Зваричу судом на прочитання кількох десятків томів своєї справи.
  "У прокуратурі кажуть, що коли Зваричу давали ознайомитися зі справою, він виривав сторінки, навіть гриз їх і таким чином зіпсував 600 аркушів. У слідстві навіть обговорюють версію, що адвокати потім виносили вирвані сторінки і викидали, намагаючись у такий спосіб відстрочити початок суду. Але у слідчих були копії, і все поновили в лічені дні", - пише газета.
  Крім того, за даними видання, з деякими епізодами справи Зварича намагаються маніпулювати, зокрема, виділили в окреме провадження момент, коли Зваричу приносить хабар у $150 тис. колега з Івано-Франківської області - суддя Петро Черепій.
  Джерела газети у Генпрокуратурі вважають, що сам Зварич не міг би вирішити проблему Черепія без допомоги голови ВАСУ Олександра Пасенюка. Тому є припущення, що левова частка грошей повинна була відійти Пасенюку.
  Цей епізод виділили в окрему кримінальну справу і відправили аж до Тернопільської прокуратуру, як вважають у слідстві, щоб "поховати".
  "Подейкують, що тамтешній слідчий бере участь у застіллях із суддею Черепія і розслідувати проти нього справу не збирається. Таким чином, Пасенюк опиняється поза зоною досяжності - його не може дістати ні прокуратура, ні Вища рада юстиції, де вже давно лежить подання на позбавлення його суддівської мантії", - пише газета.

  Екс-суддя Зварич намагався з'їсти свою справу. Згриз 600 аркушів | Українська правда
 4. #24
  Offline
  Пророк

  Re: Львівський суддя Зварич пояснив звідки у нього взявся $1 млн


  Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
  .... У кого получиться за 5 сек вырвать и згрызть 600 листов бумаги-сообщайте, если это так то с меня приз бутылка молдавского вермута или шоколадка, на выбор.
  А почему выбран лимит в 5 сек? У подследственных нет ограничений на время ознакомления с делом. Так что можно и тыщу листов неспешно сжувать.

  Суддя-"колядник" отримав ще одну справу за те, що намагався з'їсти попередню


  Щодо екс-голови Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича порушено кримінальну справу за псування матеріалів кримінальних справ.
  Про це заявив на прес-конференції в четвер генпрокурор Олександр Медведько, повідомляє Ліга.net.
  "Відносно Зварича порушено кримінальну справу за статтею 357 Кримінального кодексу, яка розслідується в окремому провадженні. Коли він знайомився з матеріалами справи, ми вважаємо, що саме він знищував матеріали кримінальної справи, там сторінки порвані", - зазначив він.
  Відповідаючи на уточнююче питання журналістів, чи відповідає дійсності інформація про те, що Зварич їв сторінки кримінальної справи, Медведько зазначив:
  "Я не бачив, їв він чи не їв, але ті слідчі, які ознайомлювали його з матеріалами справи, звільнені мною з органів прокуратури".
  Генпрокурор пояснив, що він вважає те, що трапилося наслідком їх недбалості.
  Він також підкреслив, що це ніяк не вплине на розгляд справи в суді.
  "Але такий факт був, і ми відверто про це говоримо, що порушено кримінальну справу стосовно нього та звільнені нами співробітники", - додав Медведько.
  Раніше "Газета по-киевски" з посиланням на свої джерела писала, що Зварич намагався затягнути ознайомлення з кримінальною справою, виривав сторінки, гриз їх і таким чином зіпсував 600 аркушів.

  Суддя-"колядник" отримав ще одну справу за те, що намагався з'їсти попередню | Українська правда
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Похожие темы

 1. Звідки беруться діти
  fragov в разделе Гумор
  Ответов: 27
  Последнее сообщение: 24.10.2016, 16:06

Теги для этой темы