Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 45 из 45.
    ри?

Re: Пам'ятники

Victorious, :) і все то Ви підмічаєте. Вирішили мене розколоти, ге? А гопніків треба бить, ..больно... бажано рельсою.

RAMM, якщо моя дитина спитає мене коли-небуть "Ма, а хто такий Лєнін?", я чесно відповім "Вождь комуняків" і дам книжку з історії. Вона не буде нічим харкати, моя дитина, бо не буде знать, як страшно було насправді, і це єсть зер гут. Але нав’язувати свою думку їй я не буду, як не нав’язували мені мої батьки.

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    RAMM, якщо моя дитина спитає мене коли-небуть "Ма, а хто такий Лєнін?", я чесно відповім "Вождь комуняків" і дам книжку з історії. Вона не буде нічим харкати, моя дитина, бо не буде знать, як страшно було насправді, і це єсть зер гут. Але нав’язувати свою думку їй я не буду, як не нав’язували мені мої батьки.
    laithemmer, книжки по истории бывают разные, а чтобы дети не почувствовали на себе лагеря и тп, надо обществу прививать мощный антидот против ком. идеологии, чтобы не было стенаний о сильной руке и
    великом сталине. И речь не идет о навязывании мыслей, просто надо
    называть вещи своими именами, преступник он и есть преступник, независимо от того сколько людей убил, одного или миллионы.
    ри?

Офтоп:
    RAMM, по-перше, дитині (років до 10) нецікаво, шо там і як було. Ну мені не було цікаво аж ніяк. Аж поки не почалася Історія, яку треба було вчити. По-друге, якщо навіть і цікаво, то треба дати не тільки установку: Лєнін - кака. Бо відразу ж виникне питання - А шо не кака? Зараз влада теж кака, ІМХО. Це ж дитина - вона не зможе не спитати про хороше!! І на питання це треба дати відповідь - Шо ж не кака?! Вона ж не розуміє, що на світі окрім чорно-білого фарбування є ще сіре, і брудно-сіре, і супер-брудно-сіре. Ба, є навіть жовте, ...коли на сонце дивишся.

Окрім називання своїх імен, треба ще думати про альтернативу, яку з уст батьків приймають за істину, єдину і непохитну. Ось так і вилазить "ненавязчіве" нав’язування.
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    RAMM, по-перше, дитині (років до 10) нецікаво, шо там і як було. Ну мені не було цікаво аж ніяк. Аж поки не почалася Історія, яку треба було вчити. По-друге, якщо навіть і цікаво, то треба дати не тільки установку: Лєнін - кака. Бо відразу ж виникне питання - А шо не кака? Зараз влада теж кака, ІМХО. Це ж дитина - вона не зможе не спитати про хороше!! І на питання це треба дати відповідь - Шо ж не кака?! Вона ж не розуміє, що на світі окрім чорно-білого фарбування є ще сіре, і брудно-сіре, і супер-брудно-сіре. Ба, є навіть жовте, ...коли на сонце дивишся.

Окрім називання своїх імен, треба ще думати про альтернативу, яку з уст батьків приймають за істину, єдину і непохитну. Ось так і вилазить "ненавязчіве" нав’язування.
    laithemmer, воспитание ребенка сложный процесс, и объяснение
    разности идеологией только малая часть этого процесса.( По поводу власти - власть всегда есть элемент принуждения, но методы различны.)
    Задача родителей постепенно объяснять ребенку про эти разнообразия
    цветов и оттенков. Я бы не сказать что передача моего опыта моему
    ребенку есть навязывание, не сделаю этого я, это сделают другие,
    но почему воспитывать моего ребенка должны, к примеру, симоненки?
    Их "альтернатива" написана на ихних лицах. Я пытаюсь передать ребенку
    свои знания, а уж как он ими распорядится когда он вырастает, решать ему. Это будет уже его жизнь.

ри?
    Офтоп:
    RAMM, кожен лишиться при своєму, але я добре розумію Вашу позицію стосовно виховання дітей. Та ми відхилилися від теми про пам’ятники...тому я мабуть на цьому завершу, бо сказала з приводу і без нього достатньо))
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5