Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 45.
    part of me

Re: Пам'ятники

Ви що знущаєтесь??? Яке ставлення??? При СРСР, яке ставлення??? Вони все знищували не питаючи, не дивлячись ні нащо. Так звеліла партія. Хтось навіть не так на ту дію подивився (які вже там казати щось чи писати), був би засланий чи розстріляний. Так і робилося.
    Я задаю вам конкретні питання, яких ви уникаєте і саме цьому розмова, як ви кажете, ходить за колом.
    А доводи ви взагалі знаходити химерні, а саме: хоча б розкажіть де це ви бачили заклики руйнувати пам'ятники Слави, померлим солдатам??? Ці люди не гинули за Сталіна, як це показують в СРСРовських фільмах, вони гинули за Батьківщину, їх пам'ятники повинні довіку стояти і поки що я не чув навіть натяку на те, що на них хтось зазіхав. Чи ви маєте факти?

А також, повторююсь, будь ласка, поясніть чому ви не відповідаєте на мої питання? Тому що нічого сказати?

Філософф

Не ки"пятіться. І не дратуйтесь. Бо кого-кого, а вас дратувати я не маю наміру. Так і робилось. Я не захищаю радянський режим, я захищаю усі пам1ятники, які залишились від усіх режимів. Ну така у мене слабкість. Я прекрасно розумію, чому пам1ятники часів СРСР викликають у вас праведний гнів. І нікого не виправдовую.Ви також не відповідаєте на мої питання. - Я ж не дратуюсь. Я просто намагаюся мислити логічно. Якщо режим злочинний і при ньому все було лише погане, то треба знищити все, що нагадує злочин, що належить до цього періоду, тобто, не тільки клонів Леніна по всіх усюдах, а й пам1ятники,які були збудовані в ті часи, на яких є символіка режиму, тобто, Нескореним-бо Ляля була яскравою прихильницею радянського режиму і її подвиг більше комуністична легенда, ніж правда, Вічний Вогонь, бо його збудовано на рештках церкви й кладовища, розорених радянською владою і він несе символіку рад, поїзд, на якому написано "За Сталіна", тощо.
    Також звертає увагу той факт, що ніколи в історії Полтавщини не було такого наплювательського відношення до пам1ятників, як зараз, за часів після режиму.
    Ще слід зазначити, що за радянських часів було зведено багато загальнокультурних пам2яток, як от пам1ятник Шевченку або театр. Що треба робити з ними, вони ж несуть відбиток ідеології.
    Якщо ми поважаємо ветеранів, а більшість з них у "рожевих окулярах", то чи не буде їм знищення пам1ятників великою образою. Ось які питання мене тривожать.
    part of me

Кип'ячусь я чи ні, то вже інша справа. Я навів одне з своїх питань, а ви можете мені хоч весь список питань, на які я не відповів опублікувати - відповім.
    Пророк

Ці пам'ятники - кайдани. Не можна йти вперед з повернутою назад головою; пам'ятники, вулиці, кіно, ТБ - це середовище, яке формує світогляд. Можна вважати, що українці набагато розумніші за сусідів, але поляки своїх леніних прибрали - і пішли далі. А ми милуємось. Ще й думаємо, що ми розумніші: у них, мовляв, що, не було важливіших справ?
    А я от зараз читаю про ізраїль: "1953 року в злиденній державі, де 200 000 люду мешкало в наметах, заснували меморіал Яд Вашем - величезний музей, архів і дослідний центр, присвячений голокосту". Чому? Бо будували державу; на пам'ятниках тих, хто цю державу нищив, цього не зробиш.
    І потім, статистика не свідчить не вашу користь: серед старших людей комуністично налаштованих більше, ніж серед молодих, але все одно - меншість. До того ж, хто сказав, що старі комуністи заслуговують більше поваги, ніж ті, кого вони гнобили, живі й мертві?
    ри?

Чому пам’ятники - це кайдани? Я українка. І мене аж ніяк не сковує Лєнін на площі Лєніна)) Ну от взагалі він мене не турбує - був такий дядько, і все. І це не через недостаток патріотизму він мене не турбує. Просто стоїть собі, тінь дає. Для мене - він як символ того, що вже сталося. Саме те, про що казала Руда - це нагадування про те, чого більше не має статися. А вулиці? А що ж з вулицями? Їх і так переіменовують...І знаєте що? Я до сих пір кажу, Зупиніть будь ласка на Луначарського - бо для мене ця зупинка не1100-річчя, а саме Луначарського, як було колись. І так для багатьох. Так майже для всіх - у нашому місті. І я б була проти, якби з дитинства знайому вулицю Рози Люксембург або Карла Лібкнехта обізвали якось по іншому. Та хоч би й відомого українського діяча/письменника/митця - все одно була б проти. Нащо це? Нащо?! Є більш важливі справи! Є діти голодні, є тварини бездомні, є пенсіонери без догляду. Треба не з вулиць і пам’ятників перебудовувати державу, а з людей, з внутрішнього світу кожного. І це має нести ЗМІ.
    А інші держави - то їхня політика, їх світ, їх люди...
    2.0

людоньки, я не розумію одного. чому Гітлеру пам"ятників немає (чи мо я шось пропустила?), а Сталіну єсть? Чи може вже тож нема? хотя Косіори всякі стоять. А якщо Гітлер нищив чужі народи, то Сталін і іже с нім СВІЙ народ. А ще, як на мене більший злочин. Хоча Гітлера я не виправдовую, ясно, але він всю політику (нехай і божевільну) розвивав на благо своєї, НАКРАЩОЇ, нації. Але чомусь нам не стачає сили подивитися правді в очі. Ми тупо розмежовуємо на чорне і біле, типу всі німці по дефолту злі були, а наші - ангели во плоті. Час тоді такий був - радянські солдати ґвалтували і своїх і чужих, це треба прийняти. Але приймати за належне політику партії, антинародницьку ніззя.

вулицю Рози Люксембург
    Лайточко, її вже обізвали по-іншому, принаймні частково. Тепер вона Раїси Кириченко :))
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Лайточко, її вже обізвали по-іншому, принаймні частково. Тепер вона Раїси Кириченко :))
    Бач, а я і не знало. Був слух, але я якось пропустила. Не так важливо це в житті. Не так важливо...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ...Треба не з вулиць і пам’ятників перебудовувати державу, а з людей, з внутрішнього світу кожного. І це має нести ЗМІ.
    ...
    Правильно, с внутреннего мира каждого.
    И чем плохо показать демонтаж памятника ленину по ТВ, на всю страну.
    Вот и будет вклад СМИ.
    Или по ТВ говорим что ком. идеология это зло (хотя даже и этого нет), и в то же время по всей стране памятники идеологу этого зла натыканы и охраняемы? Нестыковочка тогда в мозгах у людей. Таким способом мы еще очень долго будем отхаркивать кровавое прошлое. Вы этого хотите для своих детей? Я нет.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ... я б була проти, якби з дитинства знайому вулицю Рози Люксембург або Карла Лібкнехта обізвали якось по іншому. Та хоч би й відомого українського діяча/письменника/митця - все одно була б проти. Нащо це? Нащо?! Є більш важливі справи! Є діти голодні, є тварини бездомні, є пенсіонери без догляду. Треба не з вулиць і пам’ятників перебудовувати державу, а з людей, з внутрішнього світу кожного. І це має нести ЗМІ.
    А інші держави - то їхня політика, їх світ, їх люди...
    Лайточка, хтось із Капранових казав: у нас 17 років говорили, що спочатку треба нагодувати народ, а потім думати про культуру та іншу фігню. І ось подивіться, юрби вгодованих гопників ходять україною, і нема на те ради.
    Мені здається, що ви прикалуєтесь. Адже я вас не перший день знаю:)
    2.0

юрби вгодованих гопників ходять україною
    який гарний образ! і правда, у гопників переважно нема питання "чи буде шо пожрать завтра?" і видно шо вони не на секонд-хєндах одягаються (на секондах такого лахмоття нема, а в гамазінах воно коштує маманігарюй), але і прада, думати про що взагалі не хочуть. яка там нафіг держава... так шо не зовсім в нагодованості причина. з іншого боку, яка може бути ідеологія, коли люди виживають? от скажіть, на 2009 рік заплановано підняти пенсії мінімальні аж (!) на 20 грн. в чотири етапи. Раз на сім, раз на девять, і двічі на дві гривні. Як це називється, крім як *****! В нашій родині є пенсіонери, і я бачу наскільки вони морально убиті. Люди, які працювали чесно, довго, ветерани праці, з майже мінімальною пенсією. Тисячу і більше отримують ті, хто гарно примостився, а чесні люди, які думали, що недостойні вступати в компатію смокчуть канхвету тузік. Тому при всій моїй повазі до України і культури вітчизни, мене починають дрокати патріотичні завивання.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5