Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 45.
    part of me

Re: Пам'ятники

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Таааак, звичайно... А не від того, що у людей вибили грунт з під ніг, а іншого нічого не підстелили. Не від того ця безнадія. А в СРСР таке набувало масовості -http://www.poltavaforum.com/blogs/2397/nickeler/365-ce-nazivayetsya-dojilisya-do-ruchki.html, чи тоді б за мам, татусів і діток спочатку взялися в школі, потім на роботі, потім в партії. І вчитель звучав гордо, а не "як протягти до получки і плювала я на тих дітей, проти яких я сама і робити нічого не хочу, бо мені за це не платять."
    Авжеж, в СРСР ви такого б не почитали. І проституції, наркоманії, ВІЧ та сексу в СРСР також не було.
    В Китаї теж все гарно, тільки навіть шукати слово "демократія" і ще багато інших, наприклад "свобода особистості" - заборонено.
    Так нас країна - не мед, хоч і президент пасічник, але коли ви вмираєте, це не в ГУЛАЗі і не будівництві БАМу, коли навіть могили вашої родичі більше не знайдуть.
    І ще... З надгробку ваших батьків не збудують постамент для вашого ж ката.

Філософф

А китайці, бідні, пухнуть з голоду....
    part of me

А китайці, бідні, пухнуть з голоду....
    Що ви можете про це знати? Те що доходить до нас, це тільки крихти.
    Наприклад, щоб працював фонтан під час Олімпійських ігор, в навколишніх селищах та містах заборонялось використовувати води більше норми. Щоб цю норму не перевиконати, людям приходилося воду використовувати по кілька разів. Прати в воді, потім в ній же купатися.
    І мабуть, тому навіть в Україні відпускають людей тільки з сім'єю, тримаючи в заручниках їх сім'ї (це мені розповів один дядько, роки 3 назад, коли я працював в комп. клубі, а він приходив на "яху месенджа" спілкуватися з родичами).
    Філософф

А що ви можете про це знати! А як у нас до Євро будують стадіони, а на соціальну сферу ні копійки. Я що хочу сказати, щоб не затягувати обмін аргументами. Кожен режим має свої переваги, недоліки й місце в історії. І не треба нищити старі пам1ятники, як дуже хочеться-ставте свої, але всіх розсудить час, та ж історія, кого треба поважати, а кого ненавидіти. Тому пам1ятники, мітки часу, потрібно зберігати.
    Пророк

А в СРСР таке набувало масовості -http://www.poltavaforum.com/blogs/2397/nickeler/365-ce-nazivayetsya-dojilisya-do-ruchki.html, чи тоді б за мам, татусів і діток спочатку взялися в школі, потім на роботі, потім в партії. І вчитель звучав гордо, а не "як протягти до получки і плювала я на тих дітей, проти яких я сама і робити нічого не хочу, бо мені за це не платять."
    А то в мене не було рідні, баби -робітниці на заводі й діда-токаря, які згадували СРСР тільки добрим словом.
    Ну шо ви їй-бо. ви думаєте, ніхто крім вас нічого не пам'ята? вчителів згадали. Моя дружина-вчителька отримувала зарплату після інституту - 90 рублів ставка, 76 на руки. "і звачала гордо", аж гуло. два п'ятдесят на день.
    Ваше посилання на Nickeler таке ж біззмістовне, як якби я згадав про Чикатіла як масово поширене явище радянських часів.
    Я залишаю вашим рідним і близьким право носити квіти до Леніна, поки він там стоїть, але для узагальнення їх прикладу замало. Подивіться на світ: комунізм = злидні і зневага до людини. Порівняйте ФРН і НДР; Північну Корею і Південню; маоцзедунівський Китай і Тайвань.
    part of me

А що ви можете про це знати! А як у нас до Євро будують стадіони, а на соціальну сферу ні копійки. Я що хочу сказати, щоб не затягувати обмін аргументами. Кожен режим має свої переваги, недоліки й місце в історії. І не треба нищити старі пам1ятники, як дуже хочеться-ставте свої, але всіх розсудить час, та ж історія, кого треба поважати, а кого ненавидіти. Тому пам1ятники, мітки часу, потрібно зберігати.
    Що я можу знати? Я навів вам приклади того, що я знаю. А що гарного про Китай можете сказати ви?
    Кожен режим свої переваги??? Так за фашизму в Германії відучили людей їздити без білетів, бо за це розстрілювали. А комунізм. Так це взагалі утопія. Продрозвертки, масові розстріли, голодомор, катування, БАМ, ГУЛАГ, українська інтелігенція в тюрмах, зруйновані церкви, храми, знищенні українські міста під час 2-ої світової війни, пам'ятки культури (а не пам'ятники катам), мільйони жертв цього режиму за весь період існування. Навіть фашизм не може таким похвастатися.
    VIVAT!
    Філософф

Застрелься. Говориш-говориш, а все по колу. Від пам1ятників до режиму, від режиму до особистості, від особистості-до пам1ятників. Ну до чого тут мої близькі і де ви читали, що вони кудись щось носять-що за художні вигадки! І агресивно так, самовпевнено, перекручено, категорично. Взагалі, це проблема незрілої ідеології-категоричність. Можна подумати-мої близькі-одні на весь колишній союз, кому подобалось так жити. Спитайте кожну 2 бабуську, вона скаже, що при союзі було краще-це зрозуміла для неї система моральних цінностей, її так виховали. Просто не треба дотримуватись однієї версії там чорне-тут біле і руйнувати все на своєму шляху. Комуністи церкви руйнували-виявилось, були не праві. Невже ж треба зносити з лиця землі ті пам1ятники, невже від них одних біда! А пам1ятники воїнам-визволителям-Вічний вогонь, Ляля-їх же поставлено за часів режиму! Їх теж треба знести. І театр, і Шевченка. Все за часів режиму. І галушок з генделями понатикувати. Як коні зашорені, бачать тільки те, що попереду.
    part of me

Так, комусь вдалося прожити своє життя за цього режиму не знаючи ні злиднів, ні страху, в рожевих окулярах чесного громадянина СРСР, але ЯК, скажіть ЯК можна казати навіть в такому випадку, що в цього режиму є переваги, коли в той же час людей десятками тисяч катували, тисячі гнили в заслані і тюрмах, їх розстрілювали, зживали зо світу? То жити на чужому горі і кістках, і не знати горя - це по вашому і є переваги режиму? Тоді чого ви жалієтесь на теперішню владу, вона робить те ж саме, просто за них вам не так повезло, як вашим предкам. Але можу вас завірити, точно є люди, які живуть не погано.
    part of me

Застрелься. Говориш-говориш, а все по колу. Від пам1ятників до режиму, від режиму до особистості, від особистості-до пам1ятників. Ну до чого тут мої близькі і де ви читали, що вони кудись щось носять-що за художні вигадки! І агресивно так, самовпевнено, перекручено, категорично. Взагалі, це проблема незрілої ідеології-категоричність. Можна подумати-мої близькі-одні на весь колишній союз, кому подобалось так жити. Спитайте кожну 2 бабуську, вона скаже, що при союзі було краще-це зрозуміла для неї система моральних цінностей, її так виховали. Просто не треба дотримуватись однієї версії там чорне-тут біле і руйнувати все на своєму шляху. Комуністи церкви руйнували-виявилось, були не праві. Невже ж треба зносити з лиця землі ті пам1ятники, невже від них одних біда! А пам1ятники воїнам-визволителям-Вічний вогонь, Ляля-їх же поставлено за часів режиму! Їх теж треба знести. І театр, і Шевченка. Все за часів режиму. І галушок з генделями понатикувати. Як коні зашорені, бачать тільки те, що попереду.
    Так, ви ходите по колу, що залишається нам, розмовляти між собою чи відповідати на кожен ваш новий "переконливий" аргумент?
    Де, наприклад, ваша інформація про щасливе життя в Китаї?
    Щодо бабусь, пані скільки вам років? Я просто думав, що розмовляю з дорослою людиною, але схоже, що це не так. Ви знаєте, що відбувається зі свідомістю та пам'яттю у людей в такому віці? Принципи діяльності пам'яті? Щоб людина не втрачала здорового глузду, мозок виконує одну корисну функцію, він захищається від поганих спогадів, це по-перше. По-друге, молодість цих "бабусь" припала саме на цей період. І яка б вона не була голодна та холодна, але то була молодість, коли ще є надії про майбутнє, коли ти ще здоровий і т.д. і т.і. З цього і виникає відчуття того, що раніше було гарно, а тепер повний кабздець, навіть якщо факти кажуть про інше.
    Філософф

Те й воно. Тоді було погано, але й зараз не краще. Але старі пам2ятники старих вождів треба знести, а нові ніхто не заважає будувати. шило на мыло менять, только время терять. Точно є люди, які живуть непогано і називаються вони народні депутати. І їх аж невеличка кучка.
    Але ми вперто переходимо з пам1ятників на обговорення режиму, а мені так ніхто й не відповів, чому зараз таке погане ставлення до пам1ятників, якого не було при СРСР і чи треба, за логікою речей, знести й пам1ятники часів ВВВ, бо, бач, воювали лише "рожеві окуляри", які нічого не розуміли, а справжні герої-ТІЛЬКИ воїни УПА, ось вони все розуміли правильно. То треба "рожевоокулярні "пам1ятники знести з лиця землі, і той поїзд, на якому люди вмирали теж, бо на ньому написано "За Сталіна" ОСЬ І РОЗБЕРІТЬ, де пам1ятники НАШОЇ (по-вашому) історії, а де режиму.

А доросла людина, даруйте за оффтоп, це-скільки. На якому році, по-вашому, розум з1являється. У той день, коли забираєш паспорт чи що Можна й у 40 дурнем залишитись і в 16 вже побачити достатньо, щоб набратись розуму. Розмова про дорослість-неістинний аргумент. Бабусі, знаходячись у своєму віці, не вважають себе старими, неповноцінними. Може, їхні погляди застарілі, але вони про це не знають. І руйнування пам1ятників, режиму, для них трагедія. Тоді хоч комусь вдалось пожити в окулярах, це так, до речі, не до пам1ятників, а зараз - нікому.

А доросла людина, даруйте за оффтоп, це-скільки. На якому році, по-вашому, розум з1являється. У той день, коли забираєш паспорт чи що Можна й у 40 дурнем залишитись і в 16 вже побачити достатньо, щоб набратись розуму. Розмова про дорослість-неістинний аргумент. Бабусі, знаходячись у своєму віці, не вважають себе старими, неповноцінними. Може, їхні погляди застарілі, але вони про це не знають. І руйнування пам1ятників, режиму, для них трагедія. Тоді хоч комусь вдалось пожити в окулярах, це так, до речі, не до пам1ятників, а зараз - нікому.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5