Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 45.
    Пророк

Re: Міліція своїх не здає… (відео)

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    RAMM, так точно.
    Предлагается всем читать на ночь Ким Ир Сена, Ким Чен Ира, Ленина, Сталина. Изучать биографию Саддама Хусейна. Воздерживаться. И смотреть фильмы про партизан))
    /это я о том, что юмор должен быть безобидным/
    Ктулху, ваш пост прочитал два раза. Все правильно. Но что-то
    заставило снова к нему вернуться. Ага, вот - "Воздерживаться." Сразу не заметил. Это как? Так не пойдет. Может выкинем этот пунктик?
    Остальное стройно.

ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    laithemmer, я понимаю что вы хотите сказать. Но это "новое" поколение красных, несущих ту же кровавую идеологию ленина, с одной
    стороны и бывшие комми и комсомольцы при власти (не все бывшие, но большинство) радостно гребущие все под себя - и мы имеем прекрасный результат развития страны.
    Ну як то кажуть, за що боролись - на те і напоролись. Вибирали ж?! Вибирали! Ото і всьо - і хаваєм тепер от і до! І всі знали, шо то не хто як колишні комуністи. До речі, якщо так грубо судити, то ми всі нащадки комунізму - так що тепер?!
    Ех...складна це тема, того ми тут сидимо і балакаємо, а політикани гребуть у свому стойлі під себе, аби ж швидше нагребти, бо вдруг відгонють...
    Постійний відвідувач

Пока бомбы не сыпятся сверху, мы живем хорошо. Как бы мы не хотели, а мы нечего не можем поделать с этим, если бы тот пареньк кого побили имел бы он отца где то в Киеве занимающего крутую должность, или с кучей денег то тогда бы те "милиционеры" и сели, а так нечерта им не будет сколько не старайся
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якщо чесно, сіла і прислухалася до себе - і моє Я сказало, шо йому байдуже до нашого пам’ятника Леніну. От просто байдуже. Стоїть собі, до нього квіти приносять комуністи - і це єдині люди, які ходять сюди з метою, а не просто полузати насіння на парапеті. Влітку на лисину Леніну сідають голуби - і мені з цього смішно, з самого дитинства пам’ятаю про лисину і голубів... Можливо я не можу толково пояснити, але ще мабуть не прийшов час...Ще є комуністи, бабусі й дідусі. Доки вони живі, доти історія не спроститься....
    Бачте у чому річ - середовище виховує. Полтава - ще менш-більш нормальне в цьому сенсі місто, а поїдьте в якийсь Краматорськ-Дніпродзержинськ-Цюрупинськ, там суцільні куйбишев-калінін-дзержинський-ленін-маркс. Я вважаю, що міська топонімика - частина обличчя міста. Однакові вулиці з однаковими будинками - це совок. Не так давно і в Кам'янці-Подільському були ті самі назви і ті самі пам'ятники, і як же дико вони виглядали!
    Це не пам'ятники української всторії, якими міг би бути який-небудь Щорс, Махно, Тютюнник чи Котовський - це пам'ятники історії окупації.
    Не треба перебільшувати прихильність до комунизму старшого покоління полтавців - комуняки у нас ледь перетинають прохідну позначку; в 1917 році, коли більшовики набрали на виборах в Думу 25%, в Україні вони мали лише 10% - це була чужа партія, і за ідеологією, і за підтримкою, і за складом. Діти не повинні зростати серед комуністичних ідолів; хай мале краще питає "а хто це" про Шевченка чи Котляревського, аніж про Леніна.
    Подивіться на топонімику у Вірменії, в прекрасному місті Єревані: там у назвах вулиць і пам'ятниках - вся історія і культура країни, і Тигран Великий, і автор письменності Месроп Маштоц, і Давид Сасунський, і маршал Баграмян теж; нема тільки окупантів; відвідайте будь-яке угорське село чи місто, і навіть в Україні - народ знає своїх героїв: Арпад, Штефан, Матіаш, Ракоци, Ілона Зріні, Сечені, Петефі, Кошут, Імре Нодь - ті, хто прославили країну, ті, хто вмерли за неї, але не ті, хто її гнобив. А двадцять років тому і там так само навколо був Ленін, Дзержинський і Мате Залка. Інші народи струсили це, як полуду; ми ж доси чешемо репу - та нащо воно нада, какая разніца! А потім дивуємось, що світ розвивається, а ми сидимо по вуха в багнюці, без ознак самопоавги. Та звідки ж їй узятись?
    Між іншим, колись проти нинішньої облдержадміністрації стояв Сталін; його прибрали за одну ніч, як партія сказала - і не дійшло до нас згадки про вірних ленінців, які висловлювали би протести і його захищали. А от синьо-жовтий прапор в Полтаві піднімали навіть біль КГБ в 1961 році. Люди, які це робили, сьогодні вже дуже старі, якщо живі; це теж старше покоління. Я не від кого не бачив такої ненависти до совдепії, як від старих у мелі, звідки моя сім'я родом.
    Філософф

І хай будуть пам1ятники часів окупації, ЩОБ ПАМ1ЯТАЛИ! чорт забирай! Той, хто забуває історію, приречений на її повторення. Це пам1ять про те, як жили наші діди-прадіди. Це як лежить в альбомі стара фотокартка, або як зберігати драного картуза на пам1ять про дідуся.Хоч заради дідів-ветеранів, які беззастережно вірили в комунізм. Все життя їх пройшло крізь призму Ілліча, чи треба викинути похвальні грамоти з портретом Леніна, які ваші рідні, та й ви також, отримували за відмінне навчання, поведінку, культмасову роботу тощо. Отримували ж, і вони серцю дорогі як спомин хоча б про молодість. А чому зараз ставити пам1ятники-Великій Помаранчевій Кризі, чи що. Вони, як прийшли до влади, одразу ж намагались понаставляти пам1ятники та повідкривати музеї, але якось воно не пішло. А які новітні пам1ятники понаставляли в Полтаві! Все та ж соцреалістична Чураївна незрозуміло з чого і незрозуміло для чого причеплена до фонтану, ніби жоче кинутись у воду від сорому, пам1ятник галушці, зроблений з якихось каменюк біля гламурного пітейного заведенія ... Невже, це краще! Я зараз живу в Радомишлі Житомирської області. Це таке невеличке містечко, де з пам1яток- церква, напіврозібрана водонапорна башта, такий собі місцевий філіал Пізи, "Стела"-пам1ятник авганцям, ветеранам ВВВ, жертвам голодомору(3 по ціні одного) , місцевий парк, де страшно ходити ввечері, помпезні ворота якого прикрашають 2 позолочених лева й амури, бюст Шевченка, пам1ятник загиблим воїнам і пам1ятник Леніну, якого мені дуже жаль. Швиденько виконавши наказ згори, з пам1ятника зняли табличку, а демонтувати його коштів не знайшли. Отак обідраний Ілліч "прикрашає" центр міста. Кожен раз хочеться вигукнути "добийте його", бо якось це непорядно-ніби виставляти на глум тіло ворога. Або вже відремонтувати і залишити в спокої, як частину історії, або знести зовсім. Таке лицемірне поводження з пам1ятниками (табличку зняли-і ніби проблеми немає)не робить честі районній раді міста і не прикрашає його центр. А як на це дивитись тим, хто все життя вірив комуністичним ідеалам!
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    І хай будуть пам1ятники часів окупації, ЩОБ ПАМ1ЯТАЛИ! чорт забирай! Це пам1ять про те, як жили наші діди-прадіди. А як на це дивитись тим, хто все життя вірив комуністичним ідеалам!
    Не хо переходити на особистості, але МОЇ прадіди в могилі, загинули під час голодомору; інші - загинули на Дніпрі, щоб узяти Київ "к 7 ноября"; ще інші - сиділи після війни "за колоски", незважаючи на свої ордени. Тому мене згадка про тих, хто вірив в ком. ідеали, не переконує.
    Але хотілося би подивитись на проблему не з моїх чи Ваших інтересів, а з інтересів міста. Щоб воно чимось пишалось і відрізнялось від інших; щоб несло слід СВОЄЇ історії, а не чужої.
    part of me

Щоб що пам'ятали? Що було таке падло? Пам'ятники ставлять не для того, щоб застерегти, а для того щоб прославити. Щоб люди знала, що не дарма вона віддасть своє життя за країну, що її будуть пам'ятати віками. А що бачать діти? Що, щоб тебе пам'ятали треба кров'ю залити пів Землі, тоді ти будеш маячити в центрі кожного міста, де ти згубив не одну сотню людей.
    В Чехії відразу зруйнували все, що "набудував" їм радянський режим.
    І авжеж русофіли будуть казитися, імперські відмітки прибирають, не хочуть бути братнім народом. Які там, в дідька, брати, для них Україна завжди буде сировинним додатком, а народ її - батраками і прислугою, не більше.
    Філософф

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Щоб що пам'ятали? Що було таке падло? Пам'ятники ставлять не для того, щоб застерегти, а для того щоб прославити. Щоб люди знала, що не дарма вона віддасть своє життя за країну, що її будуть пам'ятати віками. А що бачать діти? Що, щоб тебе пам'ятали треба кров'ю залити пів Землі, тоді ти будеш маячити в центрі кожного міста, де ти згубив не одну сотню людей.
    В Чехії відразу зруйнували все, що "набудував" їм радянський режим.
    І авжеж русофіли будуть казитися, імперські відмітки прибирають, не хочуть бути братнім народом. Які там, в дідька, брати, для них Україна завжди буде сировинним додатком, а народ її - батраками і прислугою, не більше.
    Так, що було таке падло і більше не треба. А чому тільки для того, щоб прославити. Кого прославляє пам"ятник Чорнобилю, наприклад, біля Медакадемії. Чорнобиль! Пам1ятник-на пам1ять. Як надгробок. Щоб пам1ятали. А пам1ять може бути як позитивною, так і негативною.

А це його історія, нашого міста, пов1язана з часами комунізму, чи окупації-байдуже, чи воно існувало десь у іншому вимірі! Невже за часів СРСР не було нічого позитивного! Невже за часів комунізму хтось допустив би, щоб на Театрі ім. Гоголя плювалися й пиячили малолітки (а їм просто ніде більше, але це не привід обгаджувати театр), щоб на тій же Чураївні верхи сиділи неформали (нічого не маю проти них, але навіщо плюватись і смітити), щоб Шевченка реставрували, бо по ньому на велосипедах поскакали екстремали, щоб сходи Обласної бібліотеки постраждали з тої самої причини, а дитячу бібліотеку взагалі вижили з приміщення, спаливши добру половину книжок, а Котляревського вкусили за бока і ніхто навіть не почухається реставрувати, поки не наступить чергова туристична річниця, коли на екскурсії можна збити гроші, щоб в меморіальному сквері Лялі Убийвовк і Нескореним розташували квітковий ринок! Нехай Ляля-красива легенда, дуже прикрашена ідеологією, але я вчилась у 10 школі, честю було навчатися в її класі, сидіти за її партою, на свята покласти квіти до пам1ятника, провести меншим дітям урок про Нескорених. А тепер її помаранчевою фарбою облили! Провокація це чи ні -плювати, але мені за неї боляче, тому що втрачається повага, приклад для виховання. І кого замість Лялі поставимо, га! Юлю! Чи кого! Щодо прадідів-то мої теж в могилі через голодомор, яким так любить піаритись наш президент, стоячи посеред свята Першого дзвоника, а навкруги інфляція, криза, голод. Але в мене були й такі прадіди, які чесно вірили в Партію й Леніна і жили мирно, нікого не вбиваючи й не утискаючи, бо їх так виховали, невже всі комуністи були вбивцями, а як же ті, які просто вірили в те, що їм говорили! Не всі "були борцями" й "майоріли прапорцями", це такий же перегин, як і боротьба з буржуазним націоналізмом в СРСР. Більшість сьогоднішніх борців родом з комунізму. Хоч би через те, що їх безкоштовно вивчили в університетах. Чи не так. Були люди, задоволені життям.Нехай ідеологія була злочинна й хибна, але невже треба нищити все хороше, що по ній залишилось і стирати згадку про погане, щоб воно повторилось!
    part of me

Так, що було таке падло і більше не треба. А чому тільки для того, щоб прославити. Кого прославляє пам"ятник Чорнобилю, наприклад, біля Медакадемії. Чорнобиль! Пам1ятник-на пам1ять. Як надгробок. Щоб пам1ятали. А пам1ять може бути як позитивною, так і негативною.
    Пам'ятали гарних людей, пам'ятник біля медакадемії в славу тих людей, які загинули ліквідуючи загрозу в Чорнобилі.
    А це його історія, нашого міста, пов1язана з часами комунізму, чи окупації-байдуже, чи воно існувало десь у іншому вимірі! Невже за часів СРСР не було нічого позитивного! Невже за часів комунізму хтось допустив би, щоб на Театрі ім. Гоголя плювалися й пиячили малолітки (а їм просто ніде більше, але це не привід обгаджувати театр), щоб на тій же Чураївні верхи сиділи неформали (нічого не маю проти них, але навіщо плюватись і смітити), щоб Шевченка реставрували, бо по ньому на велосипедах поскакали екстремали, щоб сходи Обласної бібліотеки постраждали з тої самої причини, а дитячу бібліотеку взагалі вижили з приміщення, спаливши добру половину книжок, а Котляревського вкусили за бока і ніхто навіть не почухається реставрувати, поки не наступить чергова туристична річниця, коли на екскурсії можна збити гроші, щоб в меморіальному сквері Лялі Убийвовк і Нескореним розташували квітковий ринок! Нехай Ляля-красива легенда, дуже прикрашена ідеологією, але я вчилась у 10 школі, честю було навчатися в її класі, сидіти за її партою, на свята покласти квіти до пам1ятника, провести меншим дітям урок про Нескорених. А тепер її помаранчевою фарбою облили! Провокація це чи ні -плювати, але мені за неї боляче, тому що втрачається повага, приклад для виховання. І кого замість Лялі поставимо, га! Юлю! Чи кого!
    Це все наслідки того режиму, того що у людей зруйновано ідеали, тому що люди зневірені. Наші політики - майже всі вихідці з того режиму. Ті хто дійсно сидів і страждав за Україну вже немає, або вони десь доживають свій вік в бідності і забутті.
    Щодо прадідів-то мої теж в могилі через голодомор, яким так любить піаритись наш президент, стоячи посеред свята Першого дзвоника, а навкруги інфляція, криза, голод. Але в мене були й такі прадіди, які чесно вірили в Партію й Леніна і жили мирно, нікого не вбиваючи й не утискаючи, бо їх так виховали, невже всі комуністи були вбивцями, а як же ті, які просто вірили в те, що їм говорили! Не всі "були борцями" й "майоріли прапорцями", це такий же перегин, як і боротьба з буржуазним націоналізмом в СРСР. Більшість сьогоднішніх борців родом з комунізму. Хоч би через те, що їх безкоштовно вивчили в університетах. Чи не так. Були люди, задоволені життям.Нехай ідеологія була злочинна й хибна, але невже треба нищити все хороше, що по ній залишилось і стирати згадку про погане, щоб воно повторилось!
    Добра згадка про СРСР? Яка там добра згадка. Люди просто жили, були світлі моменти, але чи не було б їх більше, аби наш сусід не зміг нас здружить в 19-ому році?
    Філософф

Re: Пам'ятники

Таааак, звичайно... А не від того, що у людей вибили грунт з під ніг, а іншого нічого не підстелили. Не від того ця безнадія. А в СРСР таке набувало масовості -http://www.poltavaforum.com/blogs/2397/nickeler/365-ce-nazivayetsya-dojilisya-do-ruchki.html, чи тоді б за мам, татусів і діток спочатку взялися в школі, потім на роботі, потім в партії. І вчитель звучав гордо, а не "як протягти до получки і плювала я на тих дітей, проти яких я сама і робити нічого не хочу, бо мені за це не платять."

А то в мене не було рідні, баби -робітниці на заводі й діда-токаря, які згадували СРСР тільки добрим словом.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5