Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей228Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 38
Показано с 61 по 70 из 376.
    Філософф

Re: ВО "Свобода". Хто вони?

ну БЮТ не є прокремлівським він як і інші партії є безідейними і користуються моментом.Через місяць вони можуть або взагалі пророситись або навпаки перейти до патріотичної риторики.Це звичайна кон"юнктурщина

Патріот
    Flame

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    ну БЮТ не є прокремлівським він як і інші партії є безідейними і користуються моментом.Через місяць вони можуть або взагалі пророситись або навпаки перейти до патріотичної риторики.Це звичайна кон"юнктурщина
    Питання в тому, що Юлія Тимошенко ЗАВЖДИ підкреслювала свою особисту відданість українським ідеалам. Це і цікаво.
    Філософф

Ответ Сообщение от Кадир Посмотреть сообщение
    Питання в тому, що Юлія Тимошенко ЗАВЖДИ підкреслювала свою особисту відданість українським ідеалам. Це і цікаво.
    Підкреслювала в силу того що таких поглядів єж її електорат.Зараз ми бачимо доволі негативний для її іміджу кон"юнктурний зв"язок з ПРУ і Кремлем пов"язаний з тим що вона бачить зараз у цьому вигоду.Як далеко це зайде,чи повернеться БЮТ до попердніх патріотичних ідей чи піду у проросійському руслі(тоді йогоочевидно чекає політична смерть) питання відкрите
    Пророк

Знаєш, що нвйцікавіше у всіх твоїх словах? - Ти вириваєш з контексту одну фразу і тлумачиш її по-своєму, абсолютно не турбуючися про її істинне значення.
    разрешите я влезу в ваш диалог с самим собой.Я всегда все понимаю по своему.
    А истинное значение , сколько людей столько и истинных значений.
    Патріот

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    разрешите я влезу в ваш диалог с самим собой.Я всегда все понимаю по своему.
    А истинное значение , сколько людей столько и истинных значений.
    Ти мене не зрозумів. Шкода. Я маю на увазі, що є речі,які мають одне значення. Мої слова мали на увазі те, що треба працювати на Україну.
    Пророк

Ти мене не зрозумів. Шкода. Я маю на увазі, що є речі,які мають одне значення. Мої слова мали на увазі те, що треба працювати на Україну.
    согласен, но нужно учитывать что националистические идеи могут оттолкнуть некоторый процент людей которые могли бы работать на Украину.
    Патріот
    Flame

согласен, но нужно учитывать что националистические идеи могут оттолкнуть некоторый процент людей которые могли бы работать на Украину.
    Згоден, але що таке по-твоєму націоналізм?
    Пророк

Згоден, але що таке по-твоєму націоналізм?
    передумова фашизму
    Пророк

Ответ Сообщение от Кадир Посмотреть сообщение
    що таке по-твоєму націоналізм?
    передумова фашизму
    - дуже дивне твердження.
    Nationalism 1 strong devotion to one's own nation; patriotic feelings, efforts, principles. 2 movement for political (economic, etc.) independence (in a country controlled by another).
    в перекладі:
    Націоналізм 1 сильна відданість своїй країні; патріотичні почуття, дії, принципи. 2 рух за політичну (економічну тощо) незалежність (в країні, контрольованій іншою країною)

Джерело: Oxford advanced learner's dictionary of current English, Oxford University Press, 1978. Або будь-який словник, крім виданих в СРСР.
    Націоналізм - ідеологічне підгрунтя Весни народів 1848 року; націоналістами були створені всі сучасні європейські держави. Націоналістами були Гарібальді, Шандор Петефі, Адам Міцкевич. Націоналізм, як любов до своєї країни, є антонімом холуйства і байдужості. любов до свого зовсім не означає ненависті до чожого; скоріше вона спонукає до поваги.
    Пророк

Можно было бы не переводить я и так понял. Но дело в том что в нашей стране в национализм вкладывается несколько другой смысл.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 38