Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей222Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 37
Показано с 331 по 340 из 367.
    Пророк

Re: ВО "Свобода". Хто вони?

в БПП таких 0%, хоч зверху, хоч знизу.
    зато тих, хто наживається на війні - хоч греблю гати.
    останній відомий мені приклад - Свинарчук (тепер Гладковський, мабуть граф), який, користуючись посадою, продає армії через своє підприємство МАЗи, і я навіть не сумніваюсь, що не зупиниться перед повним знищенням КРАЗу.

але, я думаю, Пєтя просто не в курсі. якби він знав, не потерпів би.

хоча і сам Пєтя, слід визнати, тулить армії шоколад по ціні вище роздрібної. це ж бізнес. "палажа руку на сєрце, кто їз нас бил би лучше?" ((с) педробот про себе - як заробити копієчку на чужих життях).

Пророк

Журналист Петр Терентьев опубликовал в Twitter фотографию Яны Левицкой, жены экс-нардепа от партии "Свобода" Игоря Мирошниченко. На снимке девушка позирует в одежде, украшенной гербом Российской Федерации.

Пророк

Бывший регионал и нынешний народный депутат от группы "Воля народа" Александр Онищенко с размахом отпраздновал свой день рождения в городе Ареццо (Италия).

На пышном банкете, в частности, присутствовали певица Вера Брежнева, а также Игорь Кривецкий, который был народным депутатом от ВО "Свобода" в Парламенте VII созыва и считается спонсором указанной политсилы (о нем пишут как о криминальном авторитете по кличке "Пупс")

Соответствующие фотографии с роскошного празднества Александр Онищенко, которому, кстати, 31 марта исполнилось 47 лет, опубликовал на своей странице в Instagram.

bykvu.com

23q
    23-й участник

Кризис в украине, хули, или кризис только для смердов?
    Пророк

Помічниця нардепа Юрія Бублика Анастісія Похідняк заявила, що хоче вийти зі складу ВО «Свобода».

Anastasia Pohidnyak

НЕ МОЖУ І НЕ ХОЧУ ПЕРЕБУВАТИ У ТОТАЛІТАРНІЙ ПАРТІЇ ВО "СВОБОДА"

Сьогодні, 13 квітня 2016 року о18:00 оголошені збори членів Полтавської міської організації ВО «Свобода», на які мене не було запрошено. Ймовірно, «свободівці» зберуться не для того щоб вирішувати важливі питання громади міста, а для таємного виключення мене з партії.

Прикро визнавати, що партія, якій я віддала п'ять роки свого життя, багато сил і ресурсів, перетворилася у тоталітарну спільноту, де ти не маєш права на свою думку.

Я прийшла у «Свободу» у 2011 році. За цей час пройшла до десяти політичних кампаній різного рівня — від місцевих до парламентських виборів. Була волонтером: агітувала, розносила листівки, допомагала із зустрічами з виборцями.

Я вдячна за те, що ця політична сила зробила з мене справжню націоналістку, виховала мене такою і дала розуміння патріотизму. Шкода тільки, що «Свобода» так відноситься до своїх однопартійців, які багато присвятили її авторитету у Полтаві.

На останніх місцевих виборах до Полтавської міськради я отримала 8-е місце з 42-х кандидатів. Це говорить про мій рейтинг серед «свободівців» в очах полтавців. Звісно, моє сьогоднішнє виключення пов’язане з входженням народного депутата Юрія Бублика до коаліції у Раді 8-го скликання (https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater ) .
    Я є його помічником із 2012-го року і продовжую допомагати в його депутатській роботі на окрузі та Верховній Раді.

Тому я прийняла рішення вийти зі «Свободи». Не бачу більше сенсу перебувати у цій тоталітарній партії, яка своїми діями нагадує кращі традиції Радянського Союзу — зі зборами і винесенням колективного осуду. Те, що осуджувала «Свобода», той «совок», проти якого вона закликала боротися, опинився у їхніх головах.

Сумно бачити у що перетворилася партія, яка свого часу викликала в мене захват.

Пророк

Тягныбоковцы во всей красе

* * *

Навіщо "орлиця" Фаріон образила Джамалу
    ВО "Свобода" уже давно час визначитися - вони підірвані маргинали, чи люди зі здоровим глуздом

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Партія націоналістів-недоумків...
    Пророк

Оооо, оказывается, свободовцы обделалаись еще раньше Ляшка ))))))))))

Олесь Побел

Про "чорну бухгалтерію". Кому це треба?

Якось несподівано з'явилась "чорна бухгалтерія" Партії регіонів. Аж через два роки після подій Революції Гідності та сотні вбитих. Чому зараз і кому це потрібно?

Я не здивуюсь, якщо єдиною "жертвою" сенсаційних документів виявиться лідер "Свободи" Олег Тягнибок. Думаю, навішають на нього одного звинувачення у всякій неіснуючій фігні, і всі ці звинувачення будуть лише словами без доказів, як це завжди робиться проти націоналістів. Як вішали на Мохника та Швайку, на яких так нічого й не знайшли.

"Чорна бухгалтерія"... чи не інструмент це проти "Свободи", щоб полити їх брудом перед проміжними виборами у Верховну раду в липні? Олігархам, нардепам-торгашам не потрібні в парламенті свободівці.
    Пророк

сцуко от спеціально відкрив допис від брехуна на зарплаті постом вище.
    цікаво буде прочитати його вибачення, ггг

гей, гей! щось порохобот в тему давно не заходив. може совість мучає?
    Пророк

Телебачення Торонто

Нещодавно рух "Чесно" знайшов в Івано-Франківську унікальну людину - депутата міськради від ВО "Свобода" Сергія Абрам’яка http://www.chesno.org/post/319/.
    За останні два роки, судячи з декларації, Абрам’як не заробив жодної гривні, його дружина та діти також офіційно живуть без доходів.

Тим не менше панові депутату вдається пристойно жити і навіть їздити на відпочинок за кордон. Як йому це взагалі вдається? У нас є кілька версій.

1. Депутат Абрам’як - переконаний фріган(freegan, чи то пак "свободоган") і принципово харчується зі смітників.

3. Депутат Абрам’як - перша людина у світі, яка володіє здатністю до фотосинтезу, тому в сонячні дні він навіть трохи поправляється.

4. Депутат Абрам’як живе з милостині. Її декларувати поки що не треба.

5. Депутат Абрам’як має шурина в Лісабоні, тету у Неаполі та нанашка у Ванкувері - разом вони забезпечують функціонування організму депутата, поки цей патріот свого міста і країни ( а інших у ВО Свобода, як ми знаємо, не тримають) щодня намагається зробити життя франкцівців кращим.

6. Депутат Абрам’як - дуже прокачаний йогін, який не тільки навчився харчуватися енергією Всесвіту - "праною", але й перебуваючи в глибокій медитації може левітувати, не платячи таким чином за проїзд у громадському транспорті.

8. Робота в політиці передбачає безліч зустрічей, фуршетів та прийомів, де можна непогано наїстися, не витрачаючи ні копійки. Окрім того, популярність "підвішеної кави" в кав'ярнях по всій країні дозволяє ще й постійно бути бадьорим, знову ж таки безкоштовно.

9. Якщо завести знайомство з відео-блогерами, то завжди можна отримати гамбургер за те, що розбіжишся і вдаришся головою в металевий гараж чи обіллєшся помиями( Пане Абрам’як, до речі, у нас є гамбургер. Це натяк.)

10. Звичайно, потреби людини не обмежуються виключно харчуванням, потрібно ж колись відпочивати, подорожувати тощо. Тут Абрам'яку навіть простіше: достатньо подивившись на те, що коїть влада, просто взяти та провалитися від сорому під землю, а потім вилізти з іншого боку, наприклад, у Лас-Вегасі. Навіть якщо дуже збитися з курсу і вилізти в Чернівцях, там кожного мандрівника завжди готовий прийняти у свої епатажні обійми іменний готельний номер Іво Бобула.

Переконані, що це ще не всі можливі логічні пояснення того, як Абрам'яку вдається його феноменальне існування. Пишіть у коментарях свої власні версії.

На фото: депутат Сергій Абрам'як дивиться на тебе, як на безкоштовну миску вареників.
+ Ответить в теме
Страница 34 из 37