Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей222Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 32 из 37
Показано с 311 по 320 из 367.
    Пророк

Re: ВО "Свобода". Хто вони?

Многая і благая літа Юрію Бублику, який відзначає День народження - http://poltava.to/news/36319/

У світ час від часу приходять люди, які мають призначення позитивно впливати на долю інших. Одним із них є Юрій Бублик, котрий сьогодні відзначає свій День народження.

Про цього щирого українця можна було б сказати тисячі теплих слів. Але переконані, вони не зможуть передати всієї тієї вдячності, яку хотіли б йому висловити українські вояки зі східного фронту та їх матері, багатодітні родини та діти-сироти, врятовані від «Беркуту» поранені на Майдані та інші сотні і сотні людей — всі ті, для кого Юрій у скрутну хвилину виявився другом, порадником, рятівником та заступником.

Але Бог все бачить. Тому, переконані, цю невисловлену вдячність сердець Він своїми щедрими благословеннями неодмінно виявить у житті одного з кращих полтавських борців за велику та величну націю українців. Хай серед цих благословінь народного обранця-свободівця будуть міцне здоров’я на довгі десятиліття, вдосталь часу (як на плідну працю, так і на відпочинок), розуміюча і любляча родина, гідні статки, а також гострий розум та велике гаряче серце.

Пророк

ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ЮРІЯ БУБЛИКА ДО ГРОМАДИ ПОЛТАВЩИНИ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА У ВО "СВОБОДА"

"....Свобода не є демократичною партією, Свобода - авторитарна партія.

До головного недоліку можна віднести те, що рядове членство не впливає на призначення керівника місцевої організації, відповідно, керівник не залежить від рядового членства. Як наслідок - руйнується мотивація, ініціативність. У солдата крадуть мрію стати генералом. Твій ріст партійною ієрархією не залежить від твоїх побратимів - головне сподобатися вищестоящому керівнику, інакше - будеш вічним рядовим.

Тому, шановні полтавці, від сьогодні я припиняю своє членство у ВО "Свобода". Дістало!"

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ЮРІЯ БУБЛИКА ДО ГРОМАДИ ПОЛТАВЩИНИ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА У ВО "СВОБОДА"

"....Свобода не є демократичною партією, Свобода - авторитарна партія.

До головного недоліку можна віднести те, що рядове членство не впливає на призначення керівника місцевої організації, відповідно, керівник не залежить від рядового членства. Як наслідок - руйнується мотивація, ініціативність. У солдата крадуть мрію стати генералом. Твій ріст партійною ієрархією не залежить від твоїх побратимів - головне сподобатися вищестоящому керівнику, інакше - будеш вічним рядовим.

Тому, шановні полтавці, від сьогодні я припиняю своє членство у ВО "Свобода". Дістало!"

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...66091718_o.jpg

Повторюсь:
    Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    «Свобода» відмовляється коментувати вихід нардепа Юрія Бублика з партії - http://poltava.to/news/36629/

Бублик "прозрів" - хто такий Тягнибок і хто його фінансує і керує ним!))))
    Пророк

А я думаю че так похолодало..вернулись люди))
    المزيد من النفط

Enter !!! Нарешті ти повернувся !!!! Ура !!!
    Пророк

Ентер, с возвращением, где пропадали?
    кстати, а у Бублика красивый почерк.... я за него голосовал....
    Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Ентер, с возвращением, где пропадали?
    Спасибо, я не надолго.
    Не пропадал )
    На форуме чрезмерно активизировались граждане с агрессивно-деструктивным укладом. А я не хочу тратить свое время и нервы на них.
    Может, я переболею полтавафорумной зависимостью и вообще забуду о форуме.
    А может, людей попустит и здесь можно будет общаться не привлекая повышенного внимания некоторых психически неуравновешенных персон.

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Enter !!! Нарешті ти повернувся !!!! Ура !!!
    Зашел не надолго )
    Хороших праздников ;)
    Пророк

Спасибо, я не надолго.
    Не пропадал )
    На форуме чрезмерно активизировались граждане с агрессивно-деструктивным укладом. А я не хочу тратить свое время и нервы на них.
    А может, людей попустит и здесь можно будет общаться не привлекая повышенного внимания некоторых психически неуравновешенных персон.
    С возвращением!!!
    Может не стоит так остро реагировать на всё это? И так всерьёз это всё воспринимать. Это же просто форум. Жаль будет, если ты уйдёшь. Для форума это будет заметная потеря!!!
    bvn
    йог на танке

Так-так, із-за деяких агресивно-деструктивних персон і в мене іноді пропада бажання сюди заходити... ти його в ігнор ставиш, а воно виповза під іншою личиною...
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    С возвращением!!!
    Может не стоит так остро реагировать на всё это? И так всерьёз это всё воспринимать. Это же просто форум.
    Но он отнимает кучу времени. И когда на каждый комментарий вываливается куча из стандартного набора всепропальщиков и гундосников, то задумываешься, а оно мне надо? )
    Я иногда буду заходить. Но пока не в той активности. А там... время покажет.

P.S. Ведь гундосники тут на много страниц мне навозражали относительно безвизового режима, утверждая, что его никогда не будет, тем более, с ситуацией на Донбассе.
    Но мы стали намного ближе к безвизовому режиму и он вполне реален в 2016 году.
    Так что время работает на оптимистов ;)
+ Ответить в теме
Страница 32 из 37