Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей227Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 38
Показано с 21 по 30 из 375.
    Инвалид умственного труда

Re: ВО "Свобода". Хто вони?

Ответ Сообщение от Кадир Посмотреть сообщение
    Знаєш,можна багато говорити про нацизм. Але ті дані, що ти маєш, невірні, бо ти не спілкувався ще із справжніми та повноважними представниками партії ВО"Свобода". Отож, спочатку розберися, де націоналізм, де нацизм, це по-перше, а по-друге, говори щось тільки тоді, коли впевнений в цьому-інакше-ти говориш , і розповсюджуєш дезінформацію.
    Если начинаю делить на "правильных" и "неправильных" - это зачатки национал социализма.
    А прочитав программу убедился в этом.
    Гитлер пришел к власти потому что его партию запрещали. Поэтому я за вашу даж проголосую если будет возможность.

Пророк

задумайся над цим.
    это указание над чем мне думать?
    Патріот
    Flame

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Если начинаю делить на "правильных" и "неправильных" - это зачатки национал социализма.
    Ти мене не зрозумів, і навіть не намагаєшся зрозуміти. Шкода. Людина розумна має задуматися над тим, що я сказав - я казав про відмінність нашу від нацистів та фашистів. Але можна бачити, що ти, якби сказати точніше, не ображайся, але ти вже маєш свою певну думку, й не хочеш сприймати думки , хоч якось відмінні від твоєї.
    Ми націоналісти, але ми прагнемо справедливості і першу чергу.
    Гитлер пришел к власти потому что его партию запрещали. Поэтому я за вашу даж проголосую если будет возможность.
    Приємно бачити, що свобода думки в нашій країні існує. Голосуй, приходь до нас на заходи - отримуй про нас інформацію з перших рук.
    Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    это указание над чем мне думать?
    ні.Це не вказівка, вибач, якщо тобі так здалося. Але я не маю жодного права вказувати тобі щось. Я просто рекомендую. А твоє право - робити чи не робити.Дізнаватися більше про нас.Чи ні.

Ти мене не зрозумів, і навіть не намагаєшся зрозуміти. Шкода. Людина розумна має задуматися над тим, що я сказав - я казав про відмінність нашу від нацистів та фашистів. Але можна бачити, що ти, якби сказати точніше, не ображайся, але ти вже маєш свою певну думку, й не хочеш сприймати думки , хоч якось відмінні від твоєї.
    Ми націоналісти, але ми прагнемо справедливості і першу чергу.
    Вы не будете против если я прокомментирую программу вашу?
    Может найдем точки соприкосновения
    Філософф

Украинцы живут на Украине, а хохлы там где лучше.
    Имхо попахивает ваше утверждение нацизмом.... В нескольких шагах всего....
    Перепрошую яким боком попахує?Я якра кажу що головне помисли і дії а не походження.
    Пророк

ні.Це не вказівка, вибач, якщо тобі так здалося. Але я не маю жодного права вказувати тобі щось. Я просто рекомендую. А твоє право - робити чи не робити.Дізнаватися більше про нас.
    Что то похожее на интернет гипноз особенно последняя фраза.
    Дізнаватися більше про нас.
    Что-то есть в этом зловещее , вы(ко всем) не находите. ДІЗНАВАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАССС. (Аж здригнувся)
    Філософф

Не вірю в турботу про мир і злагд людини яа використовуєстанинські символи такі к червоний прапор і серп молотом.Сатааннськими вони стали в силу того що режим що їх використовував зробив світу і зорема українцям не менше ніж нацстський.Тож спочатку сосок перестаньте підтримуват а потім вже повчайте.

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Не вірю в турботу про мир і злагд людини яа використовуєстанинські символи такі к червоний прапор і серп молотом.Сатааннськими вони стали в силу того що режим що їх використовував зробив світу і зорема українцям не менше ніж нацстський.Тож спочатку сосок перестаньте підтримуват а потім вже повчайте.
    Совок я не поддерживаю, и не поддерживал когда жил в нем. Но уж простите я в нем родился...
    Філософф

Ну я теж народився в перед перед останній рік совка але не то не примушує мене викоритовувти тодішню символіку.В очах багатьох і перед лицем нашого народу вона не менш злочинна ніж націонал-соціалістична.Щодо обговорюваної тми то Свобода має чмало пунктів що є на межі фоли але проросійські партії тіакі навіть як ПРУ мають загони набагато більші і їм це ніхто не тикає

Ну немного пройдусь по программе.

Добитися від Верховної Ради України, ООН, Європарламенту, Парламентів країн світу визнання геноциду українців у ХХ ст. (20,5 млн. знищених) злочином проти людства.
    Погибали не только украинцы....

Провести публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові.
    Над коммунизмом согласен, только не надо говорить что пострадал только украинский народ.

Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-більшовицьких символів, пам'ятників та назв на честь катів України.
    Ломать не строить. Хотя в принципе согласен...
    Кстати возле вечного огня серп и молот и звезда нарисованы... Тож ликвидируем?

Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку катів, які нищили українців, і притягнути їх до відповідальності.
    Вот и ГЕСТАПО выресовывается....

Вимагати від Москви офіційного вибачення та компенсацій за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян (83 млрд. крб. станом на 1991 р).
    Также вернуть деньги от запорож стали, сравнять с землей Конче-Заспу и назначить депутатам ЗП в размере минимальной ЗП.

Виплатити компенсації репресованим українцям та їхнім дітям на суми не менші, ніж постраждалим від Голокосту.
    Компенсировать моему деду за ранение в спину в закарпатских лесах.

Надати статус депортованих з усіма соціальними гарантіями українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини, що насильно виселені з рідних земель.
    Канады, США, Италии, Греции, Португалии и других стран тоже пожалуйста.

Надати мешканцям регіонів України, що постраждали від техногенних забруднень, статус, прирівняний до чорнобильців.
    Прально я тоже хочу справку...

А вообще почитал.... Ну вот почему идет упор на убогость?
    Гнобили, высиляли и т.д... Почему возникает желание этим гордится?
    "Может что-то в консерватории не так?"
+ Ответить в теме
Страница 3 из 38