Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей228Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 38
Показано с 101 по 110 из 376.
    Новачок

Re: ВО "Свобода". Хто вони?

Поки що дані з ворожих сайтів, але схоже провально:

Симферополь, Февраль 23 (Новый Регион – Крым, Анна Ахметова) – В Симферополе презентация книги об украинском батальоне «Нахтигаль» превратилась в антифашистский митинг. Организованная националистической партией «Свобода» акция не состоялась – в милицию поступил звонок о взрывном устройстве в здании.

Може вже Свобода буде проводити в Криму акції з таким розрахунком, щоб перемагати? Якщо немає такої можливості - тоді краще взагалі нічого не проводити :-C
    http://hatanm.org.ua/forum/index.php...29833#msg29833

Філософф

Прикро, коли люди стають маріонетками в руках мілких шахраїв, які займаються політикою. Лідери підуть, а ми все рівно залишимося жити разом на нашій землі пліч-о-пліч з кримчанами, доннечанами, львів'янами...
    А щодо Свободи... Колись і я сповідував схожі принципи. Але то був радше період романтизму-ідеалізму. Ось під час такого періоду у молодих людей і спекулюють всілякі тягнибоки.
    Новачок

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Прикро, коли люди стають маріонетками в руках мілких шахраїв, які займаються політикою... період романтизму-ідеалізму. Ось під час такого періоду у молодих людей і спекулюють всілякі тягнибоки.
    Ви думаєте, що СВОБОДА використовує людей з метою будь-якою ціною прийти до влади?.. Мета виправдовує засоби... Може, це вірне твердження; на війні як на війни. Але щось у цьому є страшне і неприємне. Неприємно помилитися. Страшно бути чиїмось гарматним м'ясом...
    ТАК!

во
    свобода
    є
    ті самі полтітичні трупи шо більшість націоналістів
    змерітся в україні не буде а ні націоналізму а ні демократіііііііі.... буде криза
    а вихід з неї не буду а ні демо ані наці ....

факт!
    Здібна учениця

Meladon, а що тоді? знову тоталітаризм?
    Инвалид умственного труда

Во первых определимся с названием.
    Свобо́да — в абсолютном смысле, течение событий таким образом, что воля каждого действующего лица в этих событиях не подверглась насилию со стороны воли других.

Свобода — в самом общем смысле, наличие возможности выбора, вариантов исхода события. Отсутствие выбора, вариантов исхода события равносильно отсутствию свободы.

Свобода - осознанная необходимость.

Какой вариант нынче в моде?
    Філософф

ЛЕЛЯ СВАРГА, я можу сказати, що Свобода скажемо так, використовує молодих людей, у яких світогляд перебуває у стадії становлення. І цим вони користуються певний час. Звісно, це моя особиста думка. На виключну істину я не претендую.

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    ЛЕЛЯ СВАРГА, я можу сказати, що Свобода скажемо так, використовує молодих людей, у яких світогляд перебуває у стадії становлення. І цим вони користуються певний час. Звісно, це моя особиста думка. На виключну істину я не претендую.
    Метод не нов. Октябрята, пионеры, комсомольцы.
    Поменялись всего лишь лозунги.
    Новачок
    Mail

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    во
    свобода
    є
    ті самі полтітичні трупи шо більшість націоналістів
    змерітся в україні не буде а ні націоналізму а ні демократіііііііі.... буде криза
    а вихід з неї не буду а ні демо ані наці ....

факт!
    хотілося б почути Ваш політичний рецепт щодо запобігання цього жаху. Чи Ви тільки діагнози ставите?:)

Рецепт очень простой: Не врать!
+ Ответить в теме
Страница 11 из 38