Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 42.
 1. #1
  Гість
  Гість
  Lol

  Суд та судді


  Хто головніший у маленькому містечку? Мер? Голова РДА? Прокурор?
  Ні. Суддя головний. Тому що на і на мера і на всіх інших посадовців можна подати в суд. А як покарати суддю? Якщо він винен, звичайно.
  З ініциативи Полтавського обласного медіа-клубу минулого літа у нашій області працював проект " Антикорупція в судах". По результатам проекту багатьом суддім було вручено "атипремію Будяк Феміди". Але жменькою засушених будяків проблеми порушень законності самими суддями не вирішити.
  Ось і в Карлівському суді один з "Його Чевстів" настільки обнаглів, що вже зовсім перетвоив суд у привату лавочку. Про те, як це відбувалось ми незабаром розповімо.
  З документами, роздруковками аудіозаписів, тошо.
  А поки що пропонуємо приєднуватись та об"єднюватись всім чесним та небайдужим людям.

 2. #2
  Гість
  Гість
  Cool

  Re: Його Честь Чолан, суддя Карлівський і всієя району


  Карлівське районне громадське об"єднання "Громада" у своєму бюлетені повідомляє:

  все бачу, все чую, про все розповім
  Все бачу, все чую, про все розповім
  "АВАРІЙНИЙ ВИХІД"

  Бюлетень Карлівського районного громадського об’єднання «Громада»
  З нашого видання ви дізнаєтесь про всі Карлівські новини
  Вересень 2008р

  Передчасна радість «перемоги»
  Суд газети «Аварійний вихід» з «безсоромно оббреханим та облитим брудом» Полтавським Миколою триває. І закінчиться тільки справедливим рішенням!

  Як вже відомо нашим постійним читачам, цей суд триває вже з 12 березня. За цей час до «Громади» та до «А.В.» ( газети «Аварійний вихід» ) спочатку несміло, а потім все активніше та сміливіше стали звертатись люди та розповідати свої страшні історії пов’язані з діяльністю «оббреханого» та його підручної лікаря Дрібниці .
  Мало того, вони несуть документи які підтверджують їх слова. А це вже серйозно.
  Мабуть саме тому Його Честь Голова Карлівського районного суду пан Чолан М.І. засіпався, забігав та й вирішив закрити цю справу. Адже друг-товариш, найчесніший лікар , став помаленьку вимальовуватись не тільки як потерпілий … Отже треба будь що терміново закрити цю справу. І закрили. Але зроблено це було настільки по-дурному, що диву даєшся. Ось, судіть самі, люди добрі.
  Чергове слухання справи було призначене на 2 вересня З’явився відповідач , Докукін А.Д. З’явився і позивач зі своєю світою. Та не з’явився адвокат пана Докукіна. Таке буває. І закон у такому разі дає право відповідачу на протязі декількох днів порозумітись з адвокатом, або знайти іншого.
  Але Його Честь, пан Чолан М.І вже давно вважає що закони не для нього писані. Тому він, не попередивши відповідача ( Докукіна А.Д.) повісткою, як того вимагає закон, вже наступного дня о 9-00 провів судове засідання і закрив справу заочно. Бач, як поспішав! Звичайно справи починають слухатись о 10-00. А тут такий поспіх! Звичайно ж рішення прийняв «найчесніше і найсправедливіше»! Але на користь свого дружбана…
  Рішив-розсудив… і зник. Так-так, зник у невідомому напрямку. Кажуть взяв відпустку.
  Та журналісти такі пронири, що дізнались де і під якими дверима «відпочиває» Його Честь. А ще вони, ці журналісти, регулярно через Інтернет знайомлять всіх бажаючих та небажаючих з перебігом цієї справи. А саме головне, вони розсилають судовим начальникам Його Честі Пана Чолана М.І. його ж постанови, рішення, ухвали та інші документи які написані так нікчемо і з такими порушеннями законів, що тут Його Честі треба не відпустку брати, а брати відгули до кінця днів своїх багатогрішних!
  Отже закрили справу, спаплюжили Правду, наплювали в душу чорнобильцям які не отримують ліків, інвалідам які не можуть отримати групу, дітям у яких відібрали молочну кухню, хворим, які їздять у Красноград, бо бояться цієї Карлівської установи . Закри-и-и-ли… Уф!
  Та Правду спаплюжити неможливо. І тому газета «А.В.» подала скаргу на «заочне рішення». Так що не радійте панове. «Лёд тронулся, господа присяжные заседатели. Лёд тронулся!» І, якщо він тронувся, то ми його розтопимо на чисту воду. І от у тій, у чистій воді, покажемо вас голими з усіма вашими гріхами!
 3. #3
  Гість
  Гість

  Re: Суд та судді


  КАРЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
  39500, Полтавська область,
  м Карлівка, вул.Першотравнева,4
  тел.2-20-96

  м. Карлівка Полтавської області вул.. Спартака 14 кв. 23 Полтавському М.І.
  у Копія: м. Карлівка Полтавської області вул. Матросова 21 Докукіну А.Д.

  Карлівський районний суд Полтавської області прийняв до розгляду заяву відповідача по справі № 2-349/08 Докукіна А.Д. про перегляд заочного рішення Карлівського районного суду від 4 вересня 2008 року.
  Розгляд заяви про перегляд заочного рішення призначено до розгляду ЗО вересня 2008 р. на 14 год.
  Одночасно повідомляю, що відповідно до ст.. 231 КПК України неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце засідання , не перешкоджає розгляду заяви.
  Суддя Карлівського районного
  суду
  М.Чолан

  Ось бачите, люди добрі! Не такі вони і страшні ці "судді" А ми, якщо візьмемось за них, то будемо жити по-людськи!!!
  Щодо самого пана Чолана Михайла Васильовича, то обіцянка зробити його "зіркою" втілюється в життя. Просимо читати сайт ondarenko9mylivepage.ru
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: Суд та судді


  Його Честь пан суддя Карлівського суду Чолан М.В. вважає що в Україні діють не закони, а Його Честі , та позивача Польавського Миколи думки. Тому він у своїй ухвалі від 1 жовтня 2008р. посилаючись на свої думки та думки позивача , не птитаючи відповідача, плутаючи дати та події виголошує: це я тут Закон! Закон пише що треба надсилати повістки учасникам процесу, а Я кажу що досить марнувати конверти!!! Я сказав і все! У районі я закон!!! І гаплик!!!

  А ми, громадськість, кажемо. Доки ми будемо терпіти цих суддів? Вони з наших злиденних коштів отримують величезні зарплатні, відпускні, оздоровчі і.т.д. та ще й знущаютьтся з нас? Через таких "чоланів" кожен другий чоловік і кожна третя жінка сидять у тюрьмах за нескоєні злочини. А справжні бандити навіть у столиці вбивають людей у білий день. Та скільки ж це може продовжуватись?
 5. #5
  Offline
  Новачок

  Re: Суд та судді


  Незабаром ми надамо можливість всім, хто постраждав від таких "чоланів" прослухати в Інтернеті на відповідному сайті (ми про нього сповістимо окремо) аудіозаписи таких "судів". І ви самі переконаєтесь як суддя кричить на "поганих свідків" , затуляє їм рота, не дає свідчити, тощо. Записи будуть надані мовою орігіналу, тобто аутентичні записи, а також переведені на російську та англійську мови.
  Ми не переслідуємо якоїсь конкретної мети чи покарання якогось конкретного судді. Наша мета це чистий і незаплямований суд. І це відповідає Конституції та законам України.
 6. #6
  Offline
  Новачок

  Re: Суд та судді


  Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
  Незабаром ми надамо можливість всім, хто постраждав від таких "чоланів" прослухати в Інтернеті на відповідному сайті (ми про нього сповістимо окремо) аудіозаписи таких "судів". І ви самі переконаєтесь як суддя кричить на "поганих свідків" , затуляє їм рота, не дає свідчити, тощо. Записи будуть надані мовою орігіналу, тобто аутентичні записи, а також переведені на російську та англійську мови.
  Ми не переслідуємо якоїсь конкретної мети чи покарання якогось конкретного судді. Наша мета це чистий і незаплямований суд. І це відповідає Конституції та законам України.
  А ось ще про суддів. Суддя Карлівського районного суду Миронець викликає до суду змарновану жінку у якої вже рік як пияки спалили сінник. Завдяки особистому втручанню Генерала міліції Цимбалюка М.М. злочинці знайдені. Але пані суддя і далі не може кваліфікувати факт підпалу і продовжує знущаттись з потерпілої.
  Міліція у данному разі, знов таки дякуючи пресі та генералу, спрацювала достойно. А що ж суд? А в суді знущаються над потерпілими.

  Ні! Це щось не так. Так не може бути в Україні!
  І так не буде. Кров би мі нагла зллєла!
 7. #7
  Offline
  Гуру

  Re: Суд та судді


  По поводу последнего сообщения. ИМХО, до обвинительного приговора суда фигуранты не могут быть названы Вами преступниками.
  А квалификация, как известно - это соотнесение определенного объективного деяния с предусмотренным уголовным законом составом преступления, осуществляется не судьями, а правоохранителями.
 8. #8
  Offline
  Новачок

  Re: Суд та судді


  Для Ктулху. По Вашему утверждению этак и Гитлера нельзя было называть преступником до Нюренберга? А потом, не надо путать зал суда с интернетом. Здесь и не таких, и не ТАК называют. И кроме того, хотелось бы мне посмотреть на такого правоведа, еслибы это у него сожгли дом, или машину, или хоть вшивенький сарай на даче. Как бы он называл того "фигуранта"? "Дорогой друг"? Или "Уважаемый поджигатель"?
 9. #9
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Суд та судді


  classic, Вы юрист?
 10. #10
  Offline
  Новачок

  Re: Суд та судді


  Ваш вопрос - это типичная ситуация из Ильфа и Петрова. Когда нечего возразить, Паниковский и Саша Балаганов начинают кричать друг другу: " ты кто такой?", " а ты кто такой?".
  И ещё одно. " Юристом можешь ты не быть, но гражданином быть обязан"
  Так вот, я гражданин. Компроне ву?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы