Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 43 из 43.
 1. #41
  Offline
  2.0

  Re: Суд та судді


  classic, правда в кожного своя. у вас вона якась збочена.

  rust, не бери дурного в голову, а важкого в руки.

 2. #42
  Offline
  Новачок

  Re: Суд та судді


  Прошу пробачення у відвідувачів. Адже назва теми зовсім не вілповідає подальшим дискусіям. В першу чергу, це моя провина що так легко подався на провокації де-кого.
  Отже повертаюсь до тему суд та судді. Повертаюсь з великою радістю тому, що вдалось спростувати сталий погляд на те, що судді всі неправедні і що висновок районного суду спростувати у суді вищої інстанції ( без великих грошей) неможливо. Події останніх днів та годин говорять що ... всяко буває.
  3 листопада Полтавський апеляційний суд скасував ухвалу Карлівського судді Чолана М.В. і відправив справу на розгляд іншого суду. І це означає що Пан Його Честь , мяко кажучи, помилився. А грубо кажучи- шукай у словарі непечатних висловів. Злукавив Пан Честь! І мав надію, що і на цей раз проскоче. Може б і проскочило, якби мав справу з окремою людиною. Але якщо люди є членами згуртованої, дієвої та чисельної організації, то здолати їх не так просто. Особливо, коли вони праві! Покажи людині палець - вона сміється. А покажи п"ять ( кулак ), то чомусь їй стає не до веселощів. А якщо цим кулаком ще й трошки "приголубити", то й іншим не схочеться.
  А ось ще один приклад. 14 жовтня коло памятника Леніну міліціянти затримали та побили відомого журналіста та правозахисника Анатолія Банного. ( читай http://www.regionnews.poltava.ua/ ). Ще й при цьому спробували зробити його винним. І зробили би,якби він був один. Але на захист чесної і мужньої людини стали сотні чесних полтавців. І ось, 10 листопада Октябрьский районний суд м. Полтава встановив, що журналіст ні в чому не винен. І тепер, скоше всього, перед судом вишукуються ті, хто і руки людям крутить, а патики їм пхає в інтимні місця, і інші нелюди.
 3. #43
  Online
  бог

  Re: Суд та судді


+ Ответить в теме
Страница 5 из 5

Теги для этой темы