Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 42.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Суд та судді

Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
    Читать мою газету Вы не будете по той простой причине, что Вы на неё не подписались.
    дик, дядя, сезон підписки триває. я ще встигну підписаться на гезєтку. Плейбой і дикикй агнел поряд - ото парочка

Новачок
    "але як на грамотного ви не тягнете..."
    З цього приводу є російське прислів"я:
    - Да. Возможно я хуже Вас одет. Но лучше воспитан. А посему, милостивый государь, увольте меня от необходимости в дальнейшем читать ваши хамские замечания.

всі крадії і лжесудді бігом впісяються? Вони собі робитимуть те, що й робили. Такі закони джунглів, а ви або по куполу отримаєте, якщо й справді в серйозне залізете. Або зберете десятка два фанатиків, яким аби не мовчки, і на тому все закінчиться. Міняти дійсність через друковані в газетках матеріали хибний шлях і неефективний.
    Відповідь: Про вашу "грамотность" свідчать підкреслені слова.

Якщо думати і відповідно робити так, як цей нещасний пристаркуватий парубок, то дійсно і "по кумполу" тебе будуть все життя бити і від такого життя ти кінець-кінцем не тільки "впісяєшся" , але й згинеш від інфаркту пісюарда.

Щодо «Або зберете десятка два фанатиків, яким аби не мовчки, і на тому все закінчиться.», то Ви напівшановний не знаєте історії. Ні Української, ні загальної. А вона, ця Історія, говорить, що не треба мати 2-х десятків фанатиків. Один фанат Ульянов зруйнував величезну Російську Імперію. Один фанат Шикльгрубер (Гітлер) підкорив Європу. Те ж саме зробив і ще один фанат. Бонапарт. (Наполеон, по Вашому.) Доречні, цей останній, говорив, що одна стаття в газеті може зробити більше ніж 10 дивізій!
    І ще раз доречи. Всі вони були «безграмотні» у Вашому розумінні.
    А тепер ще одне. «Міняти дійсність через друковані в газетках матеріали хибний шлях і неефективний». Припустимо. А що Ви пропонуєте? Ну, запропонуйте хоч щось. Хоч краплі Береша від застуди язика, чи клізму від «швидкої насті». Ну, давайте. Запропонуйте! Ти-ша. Отож бо.
    Отже, перш ніж кусати когось, навчись гавкати. А ще краще – працювати. І для України і для себе!

И теперь, когда стали вы первыми,
    Вас заела речей маета,
    Но под всеми словесными перлами
    Проступает пятном немота.
    Пусть другие кричат от отчаянья,
    От обиды, от боли, от голода!
    Мы - то знаем - доходней молчание,
    Потому что молчание - золото!

Вот как просто попасть в богачи,
    Вот как просто попасть в первачи,
    Вот как просто попасть в палачи:
    Промолчи, промолчи, промолчи!
    Александр Галич
    2.0

classic, ви не тягнете ані на адекватну людину, ана на правозахисника. також у вас не бачиться почуття гумору, бо підкреслені вами слова були написані автором СПЕЦІАЛЬНО.
    Ви хочете порад? я їх не даю. принципово. але робіть просто свою роботу якісно і ставтеся до людей так, як хочете щоб вони ставилися до вас. і буде вам щастя.
    Но лучше воспитан.
    а це ви жжоте! знаєте шановний, я щиро проситиму адміністрацію порталу провести з вами тематичну бесіду про те, як з людьми говорити не слід. бо ваші випади не надто тактовні, м"яко кажучи. крапка.
    Новачок

Ещё раз Горгоне:Дружок.Я на тебя не в обиде. Но мой тебе совет. Если цитируешь, а особенно Библию, будь предельно вниамателен. А тот совет, который ты мне дал читается в Новом Завете Господа Нашего ИИСУСА ХРИСТА в Евангелии от Матфея в гл 7ст12. А посему чти, ежели грамоте обучен, ибо мне кважется,что ныне не ведает чело твое, о чём компьютер твой глаголит.
    ри?

Офтоп:
    МГГГГ
    Ой зря про Біблію мову завели, зряяяя....
    Почитайте тему про Віру в Бога - і всьо стане зрозумілим. Впірьод - за ордєнамі!
    2.0

Офтоп:
    laithemmer, я тож думаю шо зря...ну то таке, буває...

classic, як було сказано, я порад не даю, і до того ж не сприймаю. в біблії іноді теж непогані речі пишуть поміж потоків флуда. але деякі речі стають самодостатніми сентенціями. і живуть поза будь-яким контекстом, в тому числі поза біблійним. тому то не була цитата.
    а чого б це ви на мене ображалися? облили гімнами і ображаєтеся? куди ж там! а "тикати" незнайомим людям взагалі то некультурно (вдруге натякаю, для тих хто в танку)
    Новачок

Щодо порад. А хто у Вас їх просив?
    Щодо звернення "на ти".У всьому світі існує звернення "you", що означає "ти". І тільки в словянських перекладах це слово перекладають як "ви". До Бога теж звертаються "на ти". Це що, неповага? Щодо Ваших сентенцій "в біблії іноді теж непогані речі пишуть поміж потоків флуда.", то Господь Вам суддя. Ви хоч самі читаєте, що Ви пишете?
    До того ж тема в нас зовсім інша. Тому моє спілкування з Вами припиняється
    2.0

classic, супер, але наостанок відгук про вашу газетку. не мої слова, а колег.

"Аварійний вихід" мені привозили з Карлівщини. Невдалий приклад. Формат газети й газетним назвати важко, а вже про граматику годі й говорити. Друк жахливий. Про характерне сюжетне фото взагалі мовчу. Тираж в 1 тисячу ну надто вже слабенький на 40 тисяч населення. Одним словом, смажене там люблять, але смажити не вміють. Горілим смердить. Навіть у випадках, коли пишуть правду.
    Новачок

Розкопали! Знайшли мою газету! Браво-бравіссімо!!! І одразу облили помиями. Нічого дивного, як для тих, хто вчить культурі поведінки та спілкування на сайтах та форумах. Все знайшли. І формат, і друк жахливий, і граматику, і навіть характерне сюжетне фото! А воно, доречи, взяте з видання «Програма правового захисту та освіти ЗМІ» Київ 2004р.
    І «смажене» і «пересмажене»… От тільки про зміст газети «забули» сказати. Так, між іншим, половиною рядка, про те що ми пишемо правду!
    Всё! С вами всё ясно товарищи! Дискуссия закрыта.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
    Розкопали! Знайшли мою газету! Браво-бравіссімо!!! І одразу облили помиями. Нічого дивного, як для тих, хто вчить культурі поведінки та спілкування на сайтах та форумах. Все знайшли. І формат, і друк жахливий, і граматику, і навіть характерне сюжетне фото! А воно, доречи, взяте з видання «Програма правового захисту та освіти ЗМІ» Київ 2004р.
    І «смажене» і «пересмажене»… От тільки про зміст газети «забули» сказати. Так, між іншим, половиною рядка, про те що ми пишемо правду!
    Всё! С вами всё ясно товарищи! Дискуссия закрыта.
    Это о чем?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5

Теги для этой темы