Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей70Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 79.
    part of me

Re: Служба в Армии

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Расспределение - кто, куда, в какую часть попадет - как лотерея. По рассказам моих друзей: кто служил хорошо,хотя и было трудно, а где и была дедовщина, наподобии той, которую продемонстрировал V00D00People.
    В армии действительно учат выносливости, подчинению, чувству плеча, команды и т.д.Но я лично - за наемную профессиональную армию.
    Це все казочки для дорослих, в армії вчать єдиному безвідмовно виконувати накази старших за званням. Сказали сніг зелений - сніг зелений, сказали це ворог - значить це ворог і його треба вбивати не думаючи.

Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це все казочки для дорослих, в армії вчать єдиному безвідмовно виконувати накази старших за званням. Сказали сніг зелений - сніг зелений, сказали це ворог - значить це ворог і його треба вбивати не думаючи.
    fragov, ви були в армії?
    Пророк

так мож и командовать надо всей толпой?:) прикинь какой хаос получится!:) тут не то что войну выиграть, тут и из части выехать не получится:) командир приказывает - солдат исполняет!
    part of me

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    fragov, ви були в армії?
    Ні, але багато дехто з мої друзів був, а я мав деякі відносини з армією.
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    так мож и командовать надо всей толпой?:) прикинь какой хаос получится!:) тут не то что войну выиграть, тут и из части выехать не получится:) командир приказывает - солдат исполняет!
    Про що я і кажу. Саме цьому дозволили закінчувати навчання в університеті до армії. Бо армії придушує в людині можливість думати самій, робити власні рішення і не чекати, що хтось це вирішить за них. Додамо ще до цього тотальне постійне зомбування в СРСР і не треба далеко ходити з прикладами, що вийде. Навіть через десятиліття такі люди готові служити Москві.
    Постійний відвідувач

в нашей армии не учат практически ничему (не считая конечно крайне полезных рефлексов, направленных на самооборону, да и то не везде)...в этом ее прелесь я бы сказал) потому как потенциал научиться там чему нить полезному просто невероятный... никакая гражданка такого не дает.. а кто чему научиться зависит собственно от... индивидуальности скажем так... я лично видел тех кто научился многому, считая и себя... видел и тех кто не научился ничему, таких большинство, кстати... видел тех, кому армия в том виде, в котором она у нас есть, вернее была, когда служил я () вообще категорически противопоказана и смертельно опасна...
    Пророк

Ні, але багато дехто з мої друзів був, а я мав деякі відносини з армією.

Про що я і кажу. Саме цьому дозволили закінчувати навчання в університеті до армії. Бо армії придушує в людині можливість думати самій, робити власні рішення і не чекати, що хтось це вирішить за них. Додамо ще до цього тотальне постійне зомбування в СРСР і не треба далеко ходити з прикладами, що вийде. Навіть через десятиліття такі люди готові служити Москві.
    так eто в любой армии мира - исполнять приказы старшего по званию...
    ри?

Та, саме дідовщина відбиває охоту у нинішньої молоді йти до армії. А батьки! Батьки ж перш за сина скажуть: Отмажем! Ну кому з батьків захочеться власноруч вбивати свого сина? Бо до армії віддали, а звідти його у гробику повернули. Отой ролик, що кинув Вуда, я бачила повністю - жахливо. Знущання над людьми - і більш нічого. Таке відчуття, що у хлопців, коли йдуть у солдати, відмирають почуття, окрім бажання вбити.

так eто в любой армии мира - исполнять приказы старшего по званию...
    Але ж не такі відверто ідіотські!

Я взагалі не розумію, хто дав право "дідам" знущатися над "духами"? Ну от хто? Вони самі?! І тільки тому, що й над ними не менше знущалися?
    змія болотяна ОЧКОва

сиділи ми минулого року у Кийові на вокзалі. а там на Десну хлопчиків відправляли. скажу я вам, зрєліще не для слабонєрвних. у мальчіків-слоників з набором хромосом шось не те - це видно було оком, неозброєним мікроскопом. У сержантів мабуть в слонячий період було те саме, але за період служби "усугубілось". отака армія нам не потрібна. ІМХО. Людей окрім лікування муштрою, ше й до врача іноді показувать нада.
    а все через шо? через то, шо на Десну тоді поїхали (я більше ніж впевнена) ті, у кого не стало ума. або грошей заплатить, аби продовжувать кувиркаться з своєю манькой на сіновалі і садити бульбу. нармальні пацани забашляли і все у них пучком - робота, сім"я блаблабла.
    як на мене, то причину тре шукать у збоченому (може й тимчасово) світосприйнятті. Нам на усе плювать, крім бабла. плювать на оті вищезазначені хоч і пафосні, але потрібні поняття, плювать на батьківщину, плювать на все, шо прямо не стосується нашої драгоценної попи.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Та, саме дідовщина відбиває охоту у нинішньої молоді йти до армії. А батьки! Батьки ж перш за сина скажуть: Отмажем! Ну кому з батьків захочеться власноруч вбивати свого сина? Бо до армії віддали, а звідти його у гробику повернули. Отой ролик, що кинув Вуда, я бачила повністю - жахливо. Знущання над людьми - і більш нічого. Таке відчуття, що у хлопців, коли йдуть у солдати, відмирають почуття, окрім бажання вбити.

Я взагалі не розумію, хто дав право "дідам" знущатися над "духами"? Ну от хто? Вони самі?! І тільки тому, що й над ними не менше знущалися?

в нормальных армиях за дедовщину - срок! у меня товарищ, в армейке одного нерадивого финика заставил отжиматься, причем не просто так, а сказал вместе будем отжиматься, тобиш пока я отжимаюсь ты тож отжимаешься! его за ето так вздрючили, хотя в принципе мелочь, даже полезно и по званию он был старше....
    ри?

в нормальных армиях за дедовщину - срок! у меня товарищ, в армейке одного нерадивого финика заставил отжиматься, причем не просто так, а сказал вместе будем отжиматься, тобиш пока я отжимаюсь ты тож отжимаешься! его за ето так вздрючили, хотя в принципе мелочь, даже полезно и по званию он был старше....
    Сам жеж сказав - у НОРМАЛЬНИХ арміях. У нашій армії є шось нормальне? Ткніть пажалуста пальцьом!
    Дивлюся по знайомим - йдуть в армію нормальні хлопці, повертаються моральні уроди. Лише один повернувся таким, яким і був, бо серед "дідів" був його корєш.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8