Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей70Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 79.
    2.0

Re: Служба в Армии

laithemmer, сонечко, такого розміру одягу військового не буває..так шо мать не візьмуть...

ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    laithemmer, сонечко, такого розміру одягу військового не буває..так шо мать не візьмуть...
    Чи вони 42 не знайдуть чи шо?
    змія болотяна ОЧКОва

а знаэте шо цікаво? те, що мужчини так всюди рекламують свою мужність "лєв-царь звірєй" блаблабла, але то все обмежується балачками.
    блін навіть "чоловічі" професії викликають у суспільства якийсь незрозумілий спротив. а от посидіть на кухні, витираючи стола пивним пузом, і побазлать про то куда нада ввести контінгент і як правильно проривать лінію фронту - о, то ми мастаки. в армію? за нинішньою логікою туди йдуть лише дібіли. я розумію, шо проблема глибока і за день не вирішується, але ж блін....
    тьху, за діржаву абідна!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а знаэте шо цікаво? те, що мужчини так всюди рекламують свою мужність "лєв-царь звірєй" блаблабла, але то все обмежується балачками.
    блін навіть "чоловічі" професії викликають у суспільства якийсь незрозумілий спротив. а от посидіть на кухні, витираючи стола пивним пузом, і побазлать про то куда нада ввести контінгент і як правильно проривать лінію фронту - о, то ми мастаки. в армію? за нинішньою логікою туди йдуть лише дібіли. я розумію, шо проблема глибока і за день не вирішується, але ж блін....
    тьху, за діржаву абідна!
    Особисто я відслужив своє. Але те, що я там бачив викликало лише відразу до тієї армії сересере по призову. Думаю, що нинішня українська армія мало чим від неї істотно різниться. Тому я — за професійну і боєздатну армію.
    змія болотяна ОЧКОва

Одо, поки що її немає. і як в кращих домах Лондона і Парижа буде ще не скоро. на жаль. мене більше цікавить інше. словами честь, доблесть, мужність навіть в школі вже нікого не налякаєш. з таким підходом навіть професійна армія в нас навряд чи буде боєздатною. ІМХО, канєшно
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ... мене більше цікавить інше. словами честь, доблесть, мужність навіть в школі вже нікого не налякаєш. з таким підходом навіть професійна армія в нас навряд чи буде боєздатною. ІМХО, канєшно
    Цілком згоден, світлий пафос згаданих Вами понять треба повертати людям.
    2.0

до речі, правда...чому такі непопулярні нині професії звичайні, але щоденно героїчно? чому я боюся солдатів і ментів, коли вони повинні захищати? не модно, розумієш, бути пужарніком...або є інший варіант - бояться. я не чула глобальних нарікань на те, що в армії був повний капець. більшість там дійсно загартовується. а профармія буде хіба на крапаль карща. доки в нас народ не відучиться красти з тих самих їдалень військових і робити інші речі, ну або їх за то каратимуть...
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Візьміть мене до армії!!!

ПРОСЮ!
    Не Лайта, туда берут только тех кто не хочет идти. Сейчас система такая, что одни платят чтобы не идти, а другие - чтоб взяли.

армия
    Постійний відвідувач

Щас армия некому не нужна, на нее положили большой болт, зачем служить?? Строить коттеджи, или разгружать вагоны за 50 грн в месяц??? Или еще что повеселей, когда стреляют вначале службы и перед дембелем.
    Гуру

Расспределение - кто, куда, в какую часть попадет - как лотерея. По рассказам моих друзей: кто служил хорошо,хотя и было трудно, а где и была дедовщина, наподобии той, которую продемонстрировал V00D00People.
    В армии действительно учат выносливости, подчинению, чувству плеча, команды и т.д.Но я лично - за наемную профессиональную армию.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8